Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czym jeździsz: skuter-moto?


dr.big

  

203 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A ja myślę @grze, że musisz popracować nad pisownią. Zastanów się czy pytanie stawiasz w odpowiednim temacie.

Żeby nie było OT, parafrazując @marka_m

SW-T600 do pracy

SW-T600 wokół lasu

SW-T600 na kawę też :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Geni

    3

  • ik26

    2

  • lazyfox

    2

  • Sobier

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Wcześniej WFM ,WSK, OSA - (fajny skuter jak na tamte czasy), kilka 50-tek, a teraz Burgman, wygodny i dostojny.

Odnośnik do komentarza

Po siedmiu latach jazdy na maxiskuterach przesiadłem się na motocykl, ponieważ lepiej odpowiada mojemu obecnemu "stylowi użytkowania" jednośladu. :wink32:

Nie wykluczam jednak tego, że kiedyś powrócę do maxiskuterów...

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdżę teraz Burgmanem 125, ale zaczynam właśnie prawko na kat. "A", bo wcześniej nie było jakoś czasu i potrzeby :laughing: Nie ukrywam, że korci mnie zakup motocykla i powrót do "młodzieńczych lat", ale czas pokarze.... :wink32:

Odnośnik do komentarza

Simson z pedałami, Romet jedno osobowy z takim śmiesznym bakiem który robił za bagażnik i mi go buchnęli,Ojca Gazela 175, WSK 175 która w jeden dzień jeździła a w drugi za cholerę nie mogła zapalić. jak ją sprzedałem to za nią kupiłem zegarek produkcji radzieckiej marki Łucz, Jawa TS 350 na której o mało się nie zabiłem(wymusił mi gość pierwszeństwo)poszła do kasacji,przerwa i suzuki GS 500 , Suzuki Bandit 650,Suzuki GSR 600 szalony motorek, Piaggio X8 125 . A obecnie nie wiem czy nowy Maxsym 600. Burgman 400 czy używany Burgman 650

Odnośnik do komentarza

Pierwsze kroki na CH Spacy 125, Majesty 250 na deser na kolejny rok. Niby dobrze, ale czegoś było mało....W ubiegłym sezonie NTV 650. I klapa - w trasie OKi DOKI, na miasto jakoś mniej. Zatem połączyć trzeba przyjemne z pożytecznym - 650 w automacie!

Odnośnik do komentarza

Kiedyś za małolata jeździłem moto, potem długo tylko 4oo a od poprzedniego sezonu skuter 125. Teraz będzie zmiana na prawdziwy maxi, chociaż taki bardziej miastowy a nie kanapowiec do dalekich podróży.

Odnośnik do komentarza

Witam. No i się stało po wielu dylematach od wczoraj jestem posiadaczem Burgmana 400 z 2012 roku kupionego w salonie w Tychach z przebiegiem 2500 km.Motorek jeździł od maja do czerwca 2013 tak więc jest jeszcze na gwarancji. Pozdrawiam wszystkich maximaniaków i źyczę przyczepności i gumowych drzew.

Proszę o usunięcie tego postu. Chyba nie ten dział.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...