Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czym jeździsz: skuter-moto?


dr.big

  

203 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Geni

    3

  • ik26

    2

  • lazyfox

    2

  • Sobier

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Od małolata jeździłem jakimś motocyklem,teraz po kilkunastu latach przerwy

W wyniku tzw., kryzysu wieku średniego " powróciłem do dwóch kółek

Najpierw malagutti 250 którego jakoś nie mogę sprzedać.po miesiącu niedosyt mocy

I honda silver wing z której jestem w pełni zadowolony.więc zdecydowanie MAKSI

Od małolata jeździłem jakimś motocyklem,teraz po kilkunastu latach przerwy

W wyniku tzw., kryzysu wieku średniego " powróciłem do dwóch kółek

Najpierw malagutti 250 którego jakoś nie mogę sprzedać.po miesiącu niedosyt mocy

I honda silver wing z której jestem w pełni zadowolony.więc zdecydowanie MAKSI

Sory ale się jąkam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zakupiłem Suzuki Freewind 650.

Porównanie z Piaggio X8:

-nierówności drogi suzuki pokonuje bez porównania lepiej i bezpieczniej

-ochrona przed wiatrem - Piaggio jest bezkonkurencyjne

-małe masy resorujące Suzuki pozwalaja na jazde po nierównościach z prędkością o 100% większą

-możliwości załadunku bagażu - Piaggio nie ma konkurenta

W sumie moim zdaniem na dojazdy do pracy do 30km Suzuki jest lepsze (w moich warunkach), ale dla rekreacyjnej turystyki zdecydowanie Piaggio

Na razie mam oba pojazdy, chociaż na zimę wybiorę suzuki ponieważ do pracy mam 18km drogą ochnastej kolejności odśnieżania, a w klockową oponę suzuki mogę wkręcić kolce

Szacunek Braciom Jednośladowym

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżdżę oboma. I Sliverem i Wingiem. Po równo mniej więcej.

Ja podobnie - Burgmanem 650 2003r. i Burgmanem 650 2008r. Tym drugim trochę mniej z uwagi na małą ale kosztowną awarię .

Raczej nie zmienię na biegowca z uwagi na stan zdrowia kończyn dolnych .

Nota bene co do tytułu - mój skuter to moto , tylko że dolnospłuk i ma dużą tablicę rejestracyjną :msn-wink::laughing: .

Odnośnik do komentarza

Był skuter Piaggio Zip 50 (7kkm), potem motocykl Suzuki GS500F (6kkm), maxi Honda Silver Wing (2kkm), obecnie Suzuki GSX600F (1,5kkm i jeżdzę wciąż).

Jak dla mnie to jeśli skuter, to mały, pewnie do 250. SW600 to była kobyła... chociaż jajko wagowo jest zbliżone, to i tak jest mega zwinniejsze niż Silver.

Odnośnik do komentarza

W młodych latach to co było dostępne w PRL (wsk, jawa, panonia, junak, mz) na końcu OSA 150 i to mi się spodobało, po przerwie 30-letniej zacząłem Burkiem 400 a obecnie Burek 650 i tak pozostanie dopóki zdrowie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do tej pory jeździłem biegowcem, ale z dniem 30 grudnia stałem się współposiadaczem maxi. Jestem ciekawy czy w tym sezonie będę jeździł więcej moto czy maxi, nigdy nic nie wiadomo. Może w kolejnej takiej ankiecie zaznaczę tylko maxi, czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza

Jazda na wszystkim co ma tylko 2oo sprawia mi frajdę. Ale...

Po mieście wybieram skuterek, lecz w trasę z garażu wyjeżdżam biegowcem.

Odnośnik do komentarza

Witam ! W stajni same antyki, ale w stanie kolekcjonerskim. Do 17.01 br. była jeszcze Yamaha XJ 550 Maxim /1982 !!!/, teraz pozostała CBR 1000 F i Atlantic 200, jazda każdym z tych sprzętów sprawia dużo frajdy i zawsze jest alternatywa :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...