Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Borne Sulinowo / Zielony Wiatr 2014.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

P.S

Najważniejsze aby ten z nad Nogatu kanapki zabrał hi hi hi . :fireman2:

No i taterke :fireman2:

Temu z nad Nogatu przed chwilą przypomniałem, żeby Taterkę dzisiaj kupił bo jutro sklepy pozamykane. :msn-cry:

Kanapki może zrobić jutro. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    36

  • upiór

    14

  • szamot

    13

  • robson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki fajnie czytać,że już spakowani :) Jeśli chodzi o alko nie dałem rady załatwić, ale w biedronce jest w dobrej cenie :)

Do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To w końcu brać kanapki, czy nie ???

Siemiczku - zrób troszku więcej na wszelki wypadek .

Pogoda ma być niezła, tj. ciepło cały czas, nie upalnie, a w sobotę jakieś burze ewentualnie.

Odnośnik do komentarza

Jak weźmiesz kanapki to nie będziesz musiał ich robić na miejscu.

Ja osobiście kupię bułki i jakieś puszki.

Tak jak pisałem na miejscu w barze jest do kupienia jakaś zupka, schabowy, hamburger, zapiekanka itp.

Kto tam będzie jadł Robsonek ? :clapping:

Przecie my tam wiwijać jadziem, a nie jeść.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Własnie wiwijac, spakowałem częściowo komarka i jest gorzej jak jechałem na Chorwację

Tomuś, nie zapomnij jeszcze o pomce do materaca :).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Właśnie wróciłem ze sklepu. Pojechałem po 23ciej. Nie kupiłem nic więcej bo dopiero wszedłem na kompa.

Do zobaczyska o 11tej.

Odnośnik do komentarza

Ale zmokłem i zmarzłem.Ktoś wysoki miał dziś czarno zielony kombinezon przeciwdeszczowy-kto to był,jakiej firmy kombinezon i jaki rozmiar.koniecznie muszę kupić.

Odnośnik do komentarza

Ale zmokłem i zmarzłem.Ktoś wysoki miał dziś czarno zielony kombinezon przeciwdeszczowy-kto to był,jakiej firmy kombinezon i jaki rozmiar.koniecznie muszę kupić.

Z tym kombinezonem to byłem ja.

Jest wyprodukowany przez firmę HEBO.

Kupiłem go w Chojnicach, bo kiedyś koleś miał tu przedstawicielstwo.

Nie wiem czy jeszcze jest dostępny.

Dziękuję wszystkim spływowiczom za świetne towarzystwo oraz za deszczowe spotkanie z chłopakami z Bydgoszczy.

Dawać mnie tu jakieś fotki :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiwijał i wrócił. Niezła wiwalanka była :).

Dzięki wszystkim za fajny weekend, a przewodnikowi Bobaskowi w szczególności za ogarnięcie całego spływu.

Nawet słońce wyszło, a więc dosuszam swój dobytek.

A od jutra powrót do fabryki :(....

Odnośnik do komentarza

My w komplecie w domu.

Dziękujemy serdecznie Bobasowi za pomysł i organizację spotkania - wielki szacun.

Wyprawa do Bornego pomimo deszczu rewelacja, spływ Brdą super przeżycie, chociaż dystans był poważny ( Olga do tej pory nie może unieść rąk do góry :msn-cry: ). Chłopcy natomiast ciągle się pytają kiedy będzie następny zlot.

Dziękujemy wszystkim którzy byli, za dobrą zabawę ( dawno tak się nie uśmiałem ) i fantastyczną atmosferę i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że również nasze następne spotkania warto byłoby połączyć z atrakcją typu spływ kajakowy, kulig, palenie skutera itp.

To fajne przeżycie i zawsze coś nowego.

Urbanek, szkoda, że nie mogłeś zostać z nami.

Poniżej link do filmiku z Bornego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my dotarliśmy około 19-tej, dzięki wam wszystkim było jak zwykle SUPER, już piszemy się na następną taką imprezę.

Odnośnik do komentarza

super Impreza, Olka zadowolona :) , po drodze byliśmy jeszcze w Campolu na obiadku i w tamtejszym zoo, a potem w Wałczu na bunkrach i wojsko serwowało darmową grochówkę - była mniam :)

dziękujemy za wspólną zabawę , miło było Was wszystkich poznać. W następnych projektach chętnie będziemy uczestniczyć :)

Ola: Serdecznie dziękuję za wykład pt.:"Który chłopak jest mnie wart", który usłyszałam pierwszego dnia przy ognisku. Nie pamiętam tylko czy wykładał go Robson czy Bobas. :clapping: Wyjazd uważam za udany, oby takich więcej! Pozdrawiam wszystkich :msn-wink:

zaraz wrzucę foty.

https://plus.google....=CN6_6qGnt-m5aQ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...