Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Borne Sulinowo / Zielony Wiatr 2014.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Pany,

zapraszam Was na wakacyjną imprezę połączoną z wyjazdem na zlot do Bornego Sulinowa oraz ze spływem kajakowym pięknymi zakątkami Brdy. Impreza ma być spontaniczna bez jakichkolwiek stresów, specjalnych planów itp.

I tak 15 sierpnia w piątek o godzinie 11.00 spotykamy się na stacji BP w Chojnicach. Wszystkie tobołki wrzucamy do bagażnika podstawionego samochodu, który zawiezie je na pole namiotowe i z tego już miejsca bez zbędnego obciążenia o godzinie 11.15 wyjeżdżamy w stronę Bornego Sulinowa. Na miejsce docieramy około godziny 13.00. Tu w tumanach kurzu oglądamy i podziwiamy pojazdy wojskowe jakie przykulały się na zlot. Wyjazd do Zielonego Wiatru około 16.00. Po godzinie 18.00 jesteśmy na miejscu. Rozkładamy namioty, bierzemy prysznice odkurzając nasze ciała po zlocie militarnym i odpalamy ognisko.Prowiant na ognicho kupujemy we własnym zakresie po drodze w sklepie. Na miejscu będzie też czynny bar, w którym można kupić frytki, schabowego, fast food-a itp.W tych klimatach przy piwku i cytrynówce spędzamy miło chwile upajając się klimatem z ognicha, muzyką z mojego Peugeota i tańcami z naszymi pięknymi dziewczynami. Rano z bananami na buziach wstajemy, robimy sami śniadanko przy namiotach, przygotowujemy prowiant na spływ i.......

I około godziny 11.00 zaczynamy spływać kajakami. Tak jak pisałem wcześniej spływ jest rekreacyjny i jego długość to około 10 km. Po drodze można się wykąpać i pośmiać w doborowym towarzystwie złączonym w kajakowe tratwy. Po powrocie siadamy przy namiotach/ ognisku i przy smacznym browarku robimy podsumowanie spływu. Wyjazd w niedzielę 17 sierpnia jak alkomat pokaże 0,00 alkoholu :kwasny: .

Koszty są następujące :

20 zł - 2 noclegi pod namiotem za każdego uczestnika

35 zł - wypożyczenie kajaka ( łączymy się w pary i w ten sposób dzielimy ten koszt na pół )

Do tego trzeba dodać koszt paliwa, jedzenia kupionego w sklepie/ barze i ewentualny alkohol.

WSZYSCY UCZESTNICY SPŁYWU KAJAKOWEGO MAJĄ OBOWIĄZEK ZAŁOŻENIA KAPOKU !!!

Spanie tylko pod namiotami ( wszystkie miejsca w ośrodku są zajęte ).

W dniu 4 sierpnia zamykamy listę uczestników.

Kasę za spływ każdy wpłaca na miejscu w związku z tym proszę tylko o 100% deklaracje udziału w imprezie.

http://www.zlot.born...l/strona/?cat=1

http://czersk.pl/osr...ony-wiatr-brda/

LISTA UCZESTNIKÓW : ( sorki, że zaczynam od facetów )

1. Upiorek

2-3. Michu + Jolka

4. Bobas

5. Szamocik

6. Robsonek

7-8.Fundi + Sławka

9-10. Siemik + Ania

11-12-13-14.Radek + Olga + Kacper + Adrian

15-16. Jacek + Marta

17-18. Bilety + Zosia

19-20.Azjon + Olka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    36

  • upiór

    14

  • szamot

    13

  • robson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra namówiliście mnie :)

No proszę Tatuś na wiwijanke a synek to co ?.

Ja też chcę jechać plis :fireman2: Tatuś .

Najwyżej dostanę na ....... hi hi hi

Odnośnik do komentarza

To podobno świetna impreza.

.

Odwiedzam co roku ten zlot i chciałbym nieco ochłodzić zapał tych co wybierają się pod namiot.

Ceny za noclegi są wysokie i miejsc praktycznie brak. Oczywiście jest możliwość rozbicia się "na dziko" w krzakach, ale bez dostępu do wody i sanitariatów.

Jest oczywiście obóz zlotowy - ale jedynie dla zarejestrowanych uczestników zlotu - w zeszłym roku kolega-uczestnik zlotu musiał po wielkiej kłótni wywalczyć dla mnie imienną GODZINNĄ PRZEPUSTKĘ żeby zaprosić mnie do swojego obozowiska (zupełnie jak widzenie w ZK).

Cała impreza jest z roku coraz bardziej festyno-komercyjna, nastawiona na wyciąganie kasy za chińską tandetę i starzyznę z demobilu od znudzonych wczasowiczów. Za jedzenie w budkach - ceny paskarskie. Na szczęście można się zaopatrzyć w sklepach w mieście - widok kilkunastu umundurowanych z bronią w kolejce w Biedronce - bezcenny.

Odnośnik do komentarza

Czyli podobnie jak w Darłówku, czego "zaprzeczeniem fascynatów" miało być właśnie Borne ... Ja do Darłówka przestałem jeździć z 10 lat temu, a w Bornym nie byłem nigdy... Może w tym roku podskoczę tam na parę godzin, Szczecinek z wyciągiem blisko :) ...

Odnośnik do komentarza

No to jak tam taka pyda jest to chyba odpuszczamy temat, co ?

Zorganizuję jakiś spływik kajakowy w Zielonym Wietrze pod namiotami i będzie bajka.

Spływ zrobię taki typowo rekreacyjny. Odległość ok. 10 km.

Złączymy się w tratwę , odpalimy piwko i przy dobrym humorze spłyniemy w dół rzeki.

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Spoko Krzyś możemy podjechać zobaczyć i wrócić jak by co ,przecież wiesz że liczy się towarzystwo i nie ma problemu żeby wszystko pogodzić .Rano tam będzie fajnie to zostajemy jak nie to wracamy do Zielonego :)

Odnośnik do komentarza

Spoko Krzyś możemy podjechać zobaczyć i wrócić jak by co ,przecież wiesz że liczy się towarzystwo i nie ma problemu żeby wszystko pogodzić .Rano tam będzie fajnie to zostajemy jak nie to wracamy do Zielonego :)

No i niech tak zostanie !!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobik nie daj się wiwinąć Rzelu ma rację co do cen byłem tam dwa razy, ale my żeby tam dojechać i wrówić nie mamy 2000 km i niepotrzebny nam żaden nocleg. Płaciłem za wjazd na teren skutem chyba 10 zł. na cały dzień i mogłem w kurzu łazić wszędzie.

No chyba że będziemy wiwijać w Zielonym Wietrze to nocleg potrzebny

Odnośnik do komentarza

To możemy pojechać 15- stego w piątek od rana do Bornego Sulinowa ( urlopy ) , na wieczór pojechać pod namioty do Zielonego Wiatru i w sobotę wiwinąć na spływ. Po spływie ognisko, powrót w niedzielę następnego dnia. Musimy wspólnie podjąć decyzję, bo trzeba sprawdzić, czy w tym czasie nie będzie w Zielonym jakiejś dużej imprezy. Na nocleg pod dachem w sezonie w weekend nie ma już szans . Wszystko zajęte. Damy radę z tymi namiotami, coooo ???????? :clapping:

Odnośnik do komentarza

Co prawda jeszcze czasu jest dość dużo ale zaplanować temat trzeba .

Ja myślę sobie tak z rana w piątek start a w niedzielę powrót .

Bobasku zrób plan jako organizator wszak Borne siedzi ci w głowie już jakiś czas .

No i listę chętnych na takie spotkanie wszak np , kajaki trzeba załatwić itp .

Proszę dopisać i założy listę chętnych , a czas pokaże jak to się po układa :fireman2: .

Jak to było a wiem , ale już dołączyć mi tu do grupy , szybciutko mi tam biegiem raz dwa , raz dwa hi hi hi :clapping::fireman2:

Alina & upiorek proszę dopisać .

Odnośnik do komentarza

No to jutro ustalę szczegóły i w pierwszym poście opiszę je i założę listę chętnych.

Ale będzie wiwalanka !!!!!!!!!!! :clapping:

Odnośnik do komentarza

No to jutro ustalę szczegóły i w pierwszym poście opiszę je i założę listę chętnych.

Ale będzie wiwalanka !!!!!!!!!!! :clapping:

No to superrrrr :clapping: .

Czekamy na info w tym temacie :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

zadziałałem szybciutko i proszę już mi wiwijać do pierwszego posta na samej górze :clapping: .

Bobasku pisałeś tam coś ? .

Ja zmian nie widzę :confused: .

Odnośnik do komentarza

Już zmiany naniesione :clapping: .

Napiszę tak .

Chociaż raz nasze spotkanie będzie typowym zejściem do korzeni :clapping::fireman2: .

Od jakiegoś już czasu brakowało mi takiego wypadu .

1) Namiot

2) Jedzenie z partyzanta :fireman2:

3) Przebywanie tylko w śród przyrody

4) Ognisko śpiewy i hulanki do białego rana

5) No i rzecz jasna miłe i przesympatyczne towarzystwo z którym mamy zaszczyt i przyjemność przebywać już kilka ładnych lat na dobre i na złe . :fireman2::clapping:

P.S.

Już wydzwaniam do Szamana o zaklepanie pogody .

Bobasku szacun za pomysł :clapping:

Odnośnik do komentarza

Robsonek, pogratuluj Ricie świetnej decyzji.

Naniosłem Was na listę.

Fajnie, że będziecie razem :clapping: .

Teraz już Twoja w tym głowa, żeby Ritunia zagościła na naszej skuterowo- kajakowej imprezce :pile:

ALE BĘDZIE WIWALANKA !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...