Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Borne Sulinowo / Zielony Wiatr 2014.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    36

  • upiór

    14

  • szamot

    13

  • robson

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Chciałbym wybrać się z wami na taki wypad, wygląda świetnie. Pytanie czy przygarniecie nowicjusza wraz z plecaczkiem.Nie mam doświadczenia w takich spotkaniach, w ogóle mi go brak. Czytam wasze posty i zazdroszczę troche. W sumie jakoś trzeba zaczęć. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jasna sprawa, że Cię przygarniemy.

Przecież gdzieś musisz zacząć zdobywać doświadczenie.

Przy okazji się najeździsz, nagadasz, popływasz, napijesz, pośmiejesz....

Fajnie będzie.

Z jaką prędkością jeździsz na trasie ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za ciepłe przyjęcie

Oczywiście jeżdze z przepisową prędkością 90kmh (ostatnio męczyłem się 30 km za radiowozem). Staram się nie przekraczać 120, a w grupie z jaką prędkościa jedziecie?

Odnośnik do komentarza

Spoko damy radę, pogadamy i będzie ok. Ważne żeby nie przecenić swoich możliwość. Jeździmy normalnie, tak mi się wydaje :)

Jak to mówi Upiorny,, nie stresuj się "

Zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No, może czasem jeździmy nienormalnie, ale bardzo rzadko :clapping: .

120 na trasie będzie OK.

Ja właśnie przygotowuję Kozę do wymiany zestawu naprawczego pompy wody.

Nie wiedziałem, że będzie z tym tyle roboty. Boczna pokrywa silnika do zdjęcia, tłumik z kolektorem do zdjęcia i zobaczymy co jeszcze pode drodze się urodzi :helpsmilie:.

Na koniec muszę odpowietrzyć układ chłodzenia, a dojście do odpowietrznika też paskudne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Jeśli nie będzie problemu to proszę dopisać Siemik, Sylwia i Ania. Chyba jakaś jedna osoba się znajdzie żeby Sylwie wziąć do kajaka. My chcemy motorem ale Ania też chce jechać.

Odnośnik do komentarza

Proszę o wpisanie naszej mafii Burgerman, Olga, Kacper i Adrian. Olga z chłopcami pojedzie samochodem, ja skutrem.

Grzesiu, jedną ze swoich kobiet możesz dorzucić do naszego auta, tak byś mógł pokulać beret na BMW.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o wpisanie naszej mafii Burgerman, Olga, Kacper i Adrian. Olga z chłopcami pojedzie samochodem, ja skuterem.

Grzesiu, jedną ze swoich kobiet możesz dorzucić do naszego auta, tak byś mógł pokulać beret na BMW.

Jejka. Jesteś Wielki. Dziękuję i jesteśmy w kontakcie. Nie widzę innej możliwości jak skorzystanie z takiej propozycji. Do rzucę jeszcze namiot 4ro osobowy.

Odnośnik do komentarza

No to się ekipa fajna zbiera :clapping: .

Jakby co to ja płynę sam w kajaku.

Moja Ania nie przepada za tym sportem :kwasny: .

Witam. Chciałbym wybrać się z wami na taki wypad, wygląda świetnie. Pytanie czy przygarniecie nowicjusza wraz z plecaczkiem.Nie mam doświadczenia w takich spotkaniach, w ogóle mi go brak. Czytam wasze posty i zazdroszczę troche. W sumie jakoś trzeba zaczęć. pozdrawiam

Czy jesteś zdecydowany na wyjazd ?

Dopisać Cię do listy ?

Odnośnik do komentarza

Bobas - czy nie będzie problemu jak byśmy zabrali ze sobą dobrych znajomych, których wkręcamy w Burgmanie ale nie mają jeszcze maxiskutera.

Wkręceni, są już dostatecznie a zakup skuta to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problema.

myślę, że możemy ich nawet zabrać ze sobą na plecaka.

Ja mam w razie czego jedno miejsce wolne na swojej Kozie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne. Przyjadą swoim samochodem bo obawiam się, że po przejażdżce z nami Jarek mógłby dostać szlaban na zakup maxi :fish: ale informacje o takiej możliwości na pewno przekaże.

Proszę więc o dopisanie do listy: Jarek, Lucyna i młody Lucek

Odnośnik do komentarza

Witam

mam wielką ochotę spotkać się z Wami :) namawiam też córkę na udział. Spływ fajna sprawa, a już ognicho gitara i śpiew - miodzio :)

W Bornym jestem regularnie pod warunkiem, że jedziemy kumpla GAZem 69. Ale wtedy mamy duży wojskowy namiot i biwakujemy na zlotowisku, gdzie wpuszczają pojazdy za słoną opłatą. Jeśli będzie sucho i kurzowo to przyjemność oglądania pojazdów mizerna, a jeśli ktoś chce pojeździć na czołgu to jakieś 20-25 zł za 15 min. kilka razy był też AN-2 i MI-2 więc można też polatać, ale dużo drożej.

Pytanie jeszcze do Wszystkich - widzę na liście, że będziecie z rodzinami - czy będą z Wami dzieciaki w wieku gimnazjalnym. To pytanie od mojej córci - Olki.

Siemik miał okazję ją poznać na trasie przed Malborkiem, gdzie uratował nam dupska po awarii Zacnej :) - o tym opowiem przy ognisku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...