Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec w Zachodniopomoskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    28

  • Elvis

    26

  • Rzelu

    20

  • burgifan

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję wszystkim za przybycie, Rzelu Tobie za tradycyjne obstawianie skrzyżowań ;) Ogólnie 6 maxi przybyło.

Trochę tego było, na pewno kilkaset maszyn, szkoda tylko, że nie pokazaliśmy, że jesteśmy silną grupą :(, ale i tak wzruszyłem się, przejazd super, ludzie nam machali, robili zdjęcia, organizacja na poziomie. Może za 3 tygodnie znów się spotkamy na podobny przejazd ? Śledźmy wpisy na motofanatyku.

Kowal, nie bądź taki i znajdź trochę czasu co by wrzucić fotki.

Dozoba !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku, bardzo sie ciesze :-)

Podjade do Ciebie któregoś wieczoru po uszczelkę i rozliczymy sie.

Bardzo dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze, długie i parne popołudnie po raz kolejny spędziłem na buszowaniu po byłym radzieckim lotnisku ...

Nie wiem, czy kiedykolwiek uda mi się zbadać wszystkie tamtejsze ścieżki ...

lotnisko3.jpg

Żeby nie było że jeżdżę po lotnisku bez sensu, to w dzisiejszą kulankę włożyłem więcej konstruktywizmu ...

A mianowicie ...

Wokół rołożonych na płycie lotniska opon, poćwiczyłem sobie jazdę po ósemce ... a raczej po wieloósemce ... trochę doskonalenia techniki nigdy nie zaszkodzi ...

lotnisko4.jpg

Ja dziś po południu zrobiłem sobie wycieczkę do Locknitz, po drodze obejrzałem jak w Ramin rośnie prąd na polu...

farma.jpg

Jacek ... będąc w okolicy podpatrzyłem że ... że u mnie również rośnie w polu prąd ...

Ale to chyba inny gatunek ... a może jakaś mutacja? ...

pr%25C4%2585d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja ostatnio na łonie rodziny: w piątek młodszy synuś zdał maturę, w końcu skosilem trawę i sporo na rowerze z koleżanką małżonką (wczoraj i dziś zrobiliśmy prawie 50km). Zresztą wczoraj pomachalismy sobie z Volfem (kurczę, a może to był Azjon?).

Dziś odkryliśmy fajne miejsce: na Osowie, jadąc w dół Miodową, zaraz na początku lasu skręcamy w prawo i dalej przez las do Głębokiego. A zresztą sami zobaczcie: http://www.endomondo.com/workouts/364374746/9207969

Za to wczoraj w okolicach Głębokiego:

ugahupyz.jpg

urusa3u8.jpg

Odnośnik do komentarza

Był też kolega Kunisz i Kowal.

Urbi mam uszczelke dla Ciebie, sob-nie-pon jestem na stacji 19-7.

Zapomniales o mnie?, fakt na wały nie dojechalem,ale 70% trasy zrobiłem pozd.

Odnośnik do komentarza

Nie zapomniałem, przepraszam, pisałem na szybkiego z telefonu. Spotkałem też koleżankę Patrycję na Hondzie Africa Twin, może stąd moje rozkojarzenie ;)

Odnośnik do komentarza

Ach te kobiety...

Był jeszcze kierownik Kymco od Arka. Nie mieliśmy okazji się poznać, może kiedyś...

. A zresztą sami zobaczcie: http://www.endomondo...4374746/9207969

Byłeś koło mnie, nie daleko już mieszkam, nawet przejechałeś kawałek przez ogródki działkowe na Andersena, miałem tam kiedyś działkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też tam mieliśmy działkę, dlatego przejechaliśmy tamtędy :) Trochę się zmieniło od 1999r. Ale poznaliśmy naszą działkę. A w 2005r. , kiedy szukaliśmy nowej chaty, rownież braliśmy pod uwagę te "bloki", które stoją na Andersena. Ale wtedy mieliśmy dzieci w wieku szkolnym i bez komunikacji miejskiej nie dałoby rady. Poza tym tam wtedy były tylko ściany i błoto dookoła. Teraz wielkie osiedla.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kufer !

Nareszcie...

V46 :)

Teraz zbieram kasę na zamocowanie wraz z płytą.

jakieś wycieczki na dzisiaj?

Ja o weekendowych wycieczkach muszę wiedzieć wcześniej, bo tradycyjnie jak to w sobotę bywa - dałem wczoraj :D

Odnośnik do komentarza

jakieś wycieczki na dzisiaj?

U mnie raczej deszczowo ... więc o kulaniu skuta nawet nie myślałem ...

Ja o weekendowych wycieczkach muszę wiedzieć wcześniej, bo tradycyjnie jak to w sobotę bywa - dałem wczoraj :D

Widzę ... że z Ciebie taki tradycjonalista ... ale spoko, każdy musi się odstresować i rozluźnić spięte mięśnie po całotygodniowej walce z życiem ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzelu,

jutro, czyli w poniedziałek postaram się wieczorem do Ciebie podjechać do pracy...

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.

Odnośnik do komentarza

<p>Ano pośmigaliśmy przez centrum, Rzelu jak został funkcyjnym to już go nie widzieliśmy tego dnia...

1_medium.jpg

1_medium.jpg1.jpg1_medium.jpg1_medium.jpg1.jpg3.jpg4.jpg1.jpg2.jpgPanie tworzące żeński klub motocyklowy ( z powodu zauroczenia nie spytałem o nazwę )wid. fotka nr 5 przyjmują tylko kobiety ( żadnych członków , padło nawet stwierdzenie...)

Odnośnik do komentarza

Wyglądały groźnie, ale je ujarzmiłem

Znaczy się dziewczyny w skórach i na motórach ...

No ale jak ujarzmiłeś .. to spoko ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podzielę się z Wami ciekawostką. Z moją firmą, na terenie Śląska i Dolnego Śląska współpracuje Andrzej, brat Zbyszka "Zibiego" z naszego forum, od którego (Zibiego) kupiłem moją Hondę. http://www.forum.burgmania.net/user/254-zibi/

Po pierwsze zobaczcie jaki zbieg okoliczności: nagle zaczynam pracę z bratem gościa z drugiego prawie końca Polski. A po drugie, Andrzej dziś na nasze spotkanie przyjechał Xmaxem 250! Ze Śląska :)

Dobre, nie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...