Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec w Zachodniopomoskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    28

  • Elvis

    26

  • Rzelu

    20

  • burgifan

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie … a może propozycja

Najbliższy czwartek jest dniem wolnym od pracy … jednocześnie jest to dzień spotkań Grupy Zachodniopomorskiej …

Sprawdziłem pogodę i według wszelkich znaków zapowiada się bezdeszczowy dzień z temperaturą około 20 stopni … czyli ogólnie fajna pogoda …

I teraz … kilka pytań i pewien pomysł …

1. Czy w najbliższy czwartek, jak co tydzień odbędzie się spot pod Pleciugą?

2. Jeśli się odbędzie, to z racji dnia wolnego istnieje szansa by zebrało się nas jak najwięcej … warto więc się skrzyknąć i zebrać do kupy :)

3. Przy okazji takiej zbiórki można pomyśleć o zorganizowaniu sobie czasu … może jakaś mała polatanka .. do tego jakieś ognisko w terenie powiązane z pieczeniem kiełbasek …

4. I rzecz ostatnia … w przypadku większego zainteresowania czwartkowym spotem może warto rozważyć możliwość jednorazowego przesunięcia godziny spotkania … na jakąś wcześniejszą (może 16, może 17)… oczywiście by mieć więcej czasu na spotkanie w gronie Grupy Zachodniopomorskiej …

To tyle w tym temacie … oczywiście rozumiem ze co niektórzy ten dzień będą spędzać w gronie rodzinnym, ale może warto pomyśleć by ten dzień zaplanować trochę inaczej, tak, by znaleźć w czwartkowe popołudnie trochę czasu na przygodę w gronie skuteromaniaków …

Ja ze swej strony mogę powiedzieć że w najbliższy czwartek, o ile tylko dopisze pogoda, deklaruję chęć udziału w spocie naszej grupy … przy okazji, może uda mi się odebrać od Wojtka koszulkę … a może również czapeczkę … :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dalibyście jakiś sygnał na taki przypadek, bo ja też wczoraj wieczorem cruising uprawiałem...

Rzelu, sorry... Był sponton (nagle w domu zrobiło się pusto), zadzwoniłem do Wojtka (najbliżej mieszka i minimum czasu na zorganizowanie się) oraz do Bilety i melmacie (czy przypadkiem właśnie nie jeżdżą - i nie jeździli). Zacząłem zastanawiać się, kto jeszcze, ale stwierdziłem, że wolę pojeździć niż obdzwaniać wszystkich po kolei ;) Więc pojechałem sam. Chwilę potem zadzwonił Wojtek, że jednak się uda... Więc wróciłem.

Pytanie … a może propozycja

Najbliższy czwartek jest dniem wolnym od pracy … jednocześnie jest to dzień spotkań Grupy Zachodniopomorskiej …

(...)

To tyle w tym temacie … oczywiście rozumiem ze co niektórzy ten dzień będą spędzać w gronie rodzinnym, ale może warto pomyśleć by ten dzień zaplanować trochę inaczej, tak, by znaleźć w czwartkowe popołudnie trochę czasu na przygodę w gronie skuteromaniaków …

Ja ze swej strony mogę powiedzieć że w najbliższy czwartek, o ile tylko dopisze pogoda, deklaruję chęć udziału w spocie naszej grupy … przy okazji, może uda mi się odebrać od Wojtka koszulkę … a może również czapeczkę … :)

Ja na łonie rodziny... :) Będę nieobecny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety koledzy ja również nie będę uczestniczył w najbliższym czwartkowym spotkaniu...

Nadchodzący długi weekend zarezerwowałem dla rodziny...

Pozdrawiam.

P.S. Koszulkę i czapkę dla Ciebie Elvis, postaram się przekazać komuś z kolegów, którzy deklarują swoją obecność w najbliższy czwartek.

Odnośnik do komentarza

Samba się nie wybiera, toteż ponawiam pytanie:

Może ktoś jedzie w okolice Świnoujścia coby przekazać SlawoyowiAMD kierunkowskaz do jego B650, albo jakiś inny pomysł logistyczny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyślij listem poleconym w bezpiecznej kopercie... Koszt wysyłki podeślę Ci na konto...

Odnośnik do komentarza

SlawoyAMD przeslij mi namiary na pw i nr telefonu spróbuje coś wymyślić.

Użyłem swoich kontaktów, kierunkowskaz pojechał opancerzonym konwojem - jutro po godz. 10 do odbioru na Orlenie w Świnoujściu na twój nick. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My deklarujemy swoje przybycie czwartek Pleciuga, przejazd i kiełbaski, proponuję godzinę 15:30 ew. inne propozycję

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"jutro po godz. 10 do odbioru na Orlenie w Świnoujściu na twój nick"

Rzelu, do 20.00 jutro w pracy jestem... Będzie czekał? I który Orlen, bo są dwa, jeden na mojej wyspie, a drugi na Warszowie (dzielnica po drugiej stronie kanału)...

Odnośnik do komentarza

My deklarujemy swoje przybycie czwartek Pleciuga, przejazd i kiełbaski, proponuję godzinę 15:30 ew. inne propozycję

Deklaracje powinniśmy złozyć właściwie już ...

W czwartek sklepy raczej pozamykane i nie darady zakupić kiełbasek ...

A póki co zdeklarowały się dwie maszyny ... widzę że mój pomysł raczej trafiony nie był ...

Odnośnik do komentarza

SlawoyAMD - oczywiście na wyspie, pytaj o paczkę zostawioną przez konwojentów.

Ja w czwartek jestem wolny, jaką miejscówkę przewidujecie na te kiełbaski?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Deklaracje powinniśmy złozyć właściwie już ...

W czwartek sklepy raczej pozamykane i nie darady zakupić kiełbasek ...

A póki co zdeklarowały się dwie maszyny ... widzę że mój pomysł raczej trafiony nie był ...

Pamiętajmy rodzina najważniejsza i nie przejmuj się małą ilością maszyn zorganizujemy coś co reszta będzie żałować że ich nie było.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie jestem dyspozycyjny ... a ponadto rzuciłem propozycję ...

Nie znam jednak żadnych miejsc na pieczenie kiełbasek w okolicach Waszych wypraw ... w tym temacie proszę o Waszą inwencję twórczą ...

Odnośnik do komentarza

No oki, ja będę i koniec ! Rodzinkę będę miał z rana, a po południu wsiadam na scootera, na wszelki wypadek zaopatrzę się jutro w kiełbasę. Piszcie co i jak, ja się dostosuję.

Dozoba !

p.s.

Nie wiem co tam Marek wymyśliłeś, może przejedziemy się kawałek po enerde, a potem te kiełbaski... Z tego co widzę, to nie za bardzo z frekwencją raczej, co ma być to będzie.

Odnośnik do komentarza

W okolicy Smierdnicy w puszczy bukowej w kierunku kołowa jest polana z lawkami i zadaszeniem,bardzo ladne miejsce na grilowanie.Slyszalem ze warto tam zajechac -jesli moge podpowiedziec,(osobiscie nie bylem)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dajcie znać jak coś się skrystalizuje (w sensie gdzie się spotykamy i o której). Będę pracował nad moją małżonką, żeby choć część dnia spędzić rodzinnie, ale z Burgmaniakami :)

Odnośnik do komentarza

Jak jest jakaś fajna lista to nigdy się nie mogę załapać...

P.S. Dziś o 6 rano przyjechały do mnie na stację 2 blondynki, podłączyły do auta wąż LPG i nacisnęły czerwony guzik z dużym napisem WYŁĄCZNIK AWARYJNY - BLOKADA TANKOWANIA, poczekały chwilę, po czym zniecierpliwione odłączyły wąż, trzasnęły drzwiami i z niesmakiem odjechały...powinienem dostawać dodatek za szkodliwe...później wszyscy myślą że ja zmyślam te historie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...