Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czarnogóra na Downtownach w czerwcu


Piter223

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam Panowie? Pasek zrobiony? Lecicie dalej?

Assisatance było, że tak powiem załączone do skutera czy też wykupiliście dodatkowo (jeśli tak to ile płaciliście?)?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piter223

    36

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Pan rypak

    6

  • jot23

    4

219zl w PZU. Ze zdziwieniem przyznaję że zadziałało wzorowo. Już w domu, ogarnę trochę się i dorzucę ostatnią porcję zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Możesz podać więcej szczegółów? Przyda się takim laikom jak ja jeżeli chodzi o podróże. Musiałeś za coś płacić? Dowóz skutera do serwisu, spanie w cenie. Za części i robociznę płaciłeś sam? Czy też może jakoś to pod gwarancję podeszło?

Jak płaciłeś sam za serwis, to czy to były porównywalne koszty do polskich czy też "kosmos"?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

219zl w PZU. Ze zdziwieniem przyznaję że zadziałało wzorowo. Już w domu, ogarnę trochę się i dorzucę ostatnią porcję zdjęć.

Czy mógłbyś podać jak ten pakiet PZU nazwało.

Też myślę o ubezpieczeniu wyjazdowym. Jestem przed dłuższym urlopowym kulaniem.

.. i dzięki za obfitą relację z Waszego wyjazdu - przyjemnie się czytało i czekam niecierpliwie na wasze dodatkowe fotki.

Gratuluję szczęśliwego powrotu do domu.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że tak kończy się Wasza wyprawa,ale to, co zobaczyłeś i przeżyłeś będziesz długo wspominał

Ważne,że cali,zdrowi i z plecakiem przygód wrócili do domu.

Czytając Wasz wątek mam wrażenie,że w pamięci zostały Wam tylko te miłe chwile,a te złe wymazaliście z pamięci.

Ps,zachowaj miłe wspomnienia,a te z paskiem wykasuj:)

Opisz swoją przygodę z Assistance w tym wątku-przyda się nam wszystkim.

http://www.forum.burgmania.net/topic/19794-ubezpieczenia-ocacassistancenwlikwidacja-szkod-twoja-subiektywna-ocena/

Odnośnik do komentarza

Jak tylko dorwę sie do kompa :) Generalnie to przygoda życia... I to na malej pojemności :)

0b316ee7ccb60201.jpg

c418a7b087472374.jpg

ac87eb460c601057.jpg

c489c8acf31782d4.jpg

Szczątki paska złożyli mi do opakowania po nowym... Fajny widok... Przed serwisem jakaś ciężarówka cofając przesunęła Kymciora Patryka, stąd niewielkie zniszczenia i obecna policja na zdjęciach... Się działo....

Serwis BBMOTO bardzo sprawny i pomocny. Polecam w razie czego mieć namiar. ul. Vylehradska 4 851 06 Bratysława.

Teraz rozpakowywanie. I planowanie kolejnych podróży.

Odnośnik do komentarza

Pochwaliłem dzień przed zachodem słońca... Ja dojechałem, Patryk nie. Leży w szpitalu po wypadku. Downtown natomiast nie żyje...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

:msn-cry: co to za wieści? :confused:

Jakieś szczegóły, w którym szpitalu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a trochę więcej szczegółów ? takie skąpe bardzo te informacje, które piszesz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z wielkim zainteresowaniem czytałam relacje z wyprawy, a na koniec takie niefajne zakończenie :frusty:

Piter223 z niepokojem czekamy na informację o Patryku :dontgetit:

Odnośnik do komentarza

04c6389a2d7e13c7.jpg

Kymcior już zezłomowany a kierowca po wyjściu ze szpitala unieruchomiony dochodzi do siebie. Będzie dobrze. Parę tygodni i jak nowy Patryk... Kilka dni milczenia - sporo na głowie było, rozumiecie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiemy ale dalej nic nie wiemy ?

Może trochę więcej szczegółów , bo na razie to wiemy że był dzwon i tyle :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja sam za dużo też nie wiem. Był upalny piękny dzien, kierowca wypoczęty i najedzony i tak ruszył z Krakowa pod Poznań. No i do Olkusza nawet nie dojechał. Nie pamięta momentu wypadku. Zeznania świadków sugerują zasłabnięcie/zaśnięcie - brak innych uczestniczących w zdarzeniu. Po prostu jechał, jechał i obudził się na SOR w szpitalu w Olkuszu. Po kilku dniach wypisany ze szpitala z dłuuuugim zwolnieniem. Warto trzymać się ograniczeń prędkości - gdyby nie to byłoby dużo gorzej. Natomiast Kymcior po koziołkowaniu odjechał w siną dal - serwisy nie chciały podjąć się naprawy tak zniszczonego pojazdu :(((

081d433e43fdceb3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Śledziłem cały czas Waszą podróż i współczuję z całego serca takiego finału. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i powrotu na 2oo.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...