Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    18

  • Urbi

    16

  • bilety

    12

  • Rzelu

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Pragnę podziękować za pomoc :

Rzelu za pomysł napisu na aprilkę

Azjon za wykonanie na ploterze

Maciek mechanik za zamontowanie gniazda 12V do zasilania nawigacji

mogę umyć skuty lub posprzątać na podwórku... :msn-wink: :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Akurat Kowal nie musisz się martwić, dysponujesz bardzo dobrą walutą, bez obawy o brak płynności, liczymy na kurację na Burgmanii...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nikt nie przypomniał o spotkaniu... :-(

Jakoś tak ostatnio nie ma czasu taczki załadować. I zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja pamiętałem ale obowiązki domowe uniemożliwiły mi uczestnictwo w spotkaniu.

Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym tygodniu lub za dwa.

P.S.

Artur, większość naszych kolegów przygotowuje sie do wyjazdu na Burgmanie i w ferworze tych przygotowań, pakowania, ostatnich czynności serwisowych swoich skuterów zapomniało o poruszaniu tematu dzisiejszego, czwartkowego spotkania... ;-)

Odnośnik do komentarza

A ja Was widziałem na Jasnych Błoniach, chyba wybieraliście się na lody, trąbiłem do Was z Piotra Skargi, ale oczywiście nikt mnie nie słyszał... Było 5, może 6 maszyn, potem zostały tylko dwie, jedna chyba Azjona :) Za tydzień i dwa raczej będę.

A tak w ogóle, może ma ktoś ochotę w niedzielę się gdzieś wybrać po południu ? Gdziekolwiek, najchętniej do enerde pobrykać po równiejszych ścieżkach i popatrzeć jak niemiaszki pucują swoje ogródki :D

Odnośnik do komentarza

A ja Was widziałem na Jasnych Błoniach, chyba wybieraliście się na lody, trąbiłem do Was z Piotra Skargi, ale oczywiście nikt mnie nie słyszał... Było 5, może 6 maszyn, potem zostały tylko dwie, jedna chyba Azjona :) Za tydzień i dwa raczej będę.

to nie ja :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.... A tak w ogóle, może ma ktoś ochotę w niedzielę się gdzieś wybrać po południu ? Gdziekolwiek, najchętniej do enerde pobrykać po równiejszych ścieżkach i popatrzeć jak niemiaszki pucują swoje ogródki :D

Ja w niedzielę Berlin, w sobotę popołudniu chętniej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melmacie,

bardzo dziękuję za mile i niezwykle pożytecznie i owocnie spędzone popołudnie.

Usterki zostały usunięte i wszystko działa jak powinno.

Maciek, jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne majsterkowanie przy skuterze. Jestem Ci bardzo wdzięczny, że poświęciłeś mi swój wolny czas i pomogłeś uporać się z męczącymi moją Majesty problemami technicznymi.

Pozdrawiam serdecznie.

P.S.

Aha, jeszcze jedno, na razie nie sprzedam Tobie mojej Yamahy... ;-)

Odnośnik do komentarza

Może DZIŚ mała wycieczka Locknitz - Ramin ok. 16?

Jola i Darek zapraszają na kawę.

czekam pod Pleciugą o 16.

P.S. Muszę wysłać paczkę z kurtką kurierem, a nie mam praktyki - może mi ktoś polecić jak się za to wziąć?

Odnośnik do komentarza

Dobry kurier tutaj: www.wysylajnajtaniej.pl

Sam wyceniasz przesylke, placisz za usluge przelewem, drukujesz list przewozowy i zamawiasz kuriera pod wskazany adres aby odebral przesylke, do wyboru UPS lub DHL. Potem masz mozliwosc sledzenia przesylki. Wszystko dziala sprawnie, wiele razy korzystalam z ich uslug. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Urbi, cieszę się, że Majka działa lepiej. A już myślałem ...będę miał tanio niebieski :) To teraz jeszcze trzeba przesunąć sprawy slużbowe i jedziemy.

Sprawdziłem historię z podkładką: mam być w tym miejscu gdzie włożyliśmy. A co z Twoją firmą "expresowe rozkręcanie skuterów" ? Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S. Muszę wysłać paczkę z kurtką kurierem, a nie mam praktyki - może mi ktoś polecić jak się za to wziąć?

Rzelu, mogę Ci wysłać od siebie. Daj znać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi, cieszę się, że Majka działa lepiej. A już myślałem ...będę miał tanio niebieski :) To teraz jeszcze trzeba przesunąć sprawy slużbowe i jedziemy.

Sprawdziłem historię z podkładką: mam być w tym miejscu gdzie włożyliśmy. A co z Twoją firmą "expresowe rozkręcanie skuterów" ? Pozdrowionka.

Melmacie, serwis skuterowy i nie tylko... Z wielka przyjemnością ale pod warunkiem, ze będziesz moim wspólnikiem i partnerem.

A tak na poważnie od dłuższego czasu marzy mi sie i chodzi po głowie serwis, salon ze skuterami, wszelkimi akcesoriami oraz odzieżą przeznaczona na wszelkiego rodzaju skutery a przy tym jeszcze klubokawiarnia w stylu włoskim - takie miejsce spotkań dla miłośników i użytkowników skuterów oraz wszystkich pozostałych lubiących włoskie klimaty...

Ale to... Moze kiedyś... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zarobię trochę pieniędzy, to chętnie wejdę w spółkę. Będą do nas przyjeżdżać skuterzyści z całego Pomorza, Meklemburgii i z całej Polski. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...