Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zaczął się maj, jak zwykle od świętowania i wypoczynku podczas wydłużonego weekendu.

Sezon motocyklowy jest już w pełni rozkręcony, wszędzie widać motocyklistów, tym bardziej ze pogoda sprzyja.

Maj, jest dla nas - członków Grupy Zachodniopomorskiej - bardzo ważny - bierzemy udział w I Ogólnopolskiej Sztafecie Przedzlotowej Burgmanii. Czeka nas przejęcie CUSia od Grupy Wielkopolskiej a następnie przekazanie Grupie Pomorskiej...

Ponadto, duża większość z nas zacznie gorączkowe przygotowania do udziału w X Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterów Burgmania 2014... Zostało już mało czasu. Zegar tyka... Czeka nas kilka spotkań w celu zaplanowania i uzgodnienia szczegółów wyjazdu.

W tym miesiącu rozpoczynamy produkcję odzieży klubowej - zamawiamy pierwsze klubowe koszulki...

Pozdrawiam wszystkich, życząc jak najlepszej majowej pogody oraz wyśmienitych nastrojów w tym pełnym rożnych atrakcji miesiącu.

Do napisania, usłyszenia i zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    18

  • Urbi

    16

  • bilety

    12

  • Rzelu

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No nie wiem jak u Was, ale u mnie zima idzie :D Zrobiło się wietrznie i chłodno, jak cholera. Dziś przesiedziałem cały dzień w garażu z kolegą Dareckim i wymieniałem olej w lagach... Już po 16.00 zmarzłem, jak cholera, a jazda próbna około 17.00 nie była przyjemnością... Brrrrr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widziałem prognozy na początek miesiąca, szczególnie temperatury nocne są lekko przerażające, więc tym bardziej życzę nam wszystkim słonecznej i ciepłej pogody w maju.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

MaciekZRX nie może do NRD z przyczyn technicznych - normy hałasu :)

A co wymienił w majce tłumik?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, bardzo ładnie! :)

A ja wróciłem z krótkiego wypadu z małżonką na Rugię ("niestety" z rowerami). Zrobiliśmy 50 km na rowerach i 570 autem. Znaleźliśmy niezbyt drogie lokum na nocleg i odwiedzililiśmy miejsca, które bardzo lubimy :) Było dość zimno i wietrzenie, ale bezdeszczowo.

Musimy kiedyś wybrać się na skuterach (na skuterach już byłem 2 razy, ale z wielką przyjemnością pojadę kolejny raz i posłużę za przewodnika - wiem gdzie jest ładnie). Jest sporo kempingów, a więc miejsće na nocleg się znajdzie. Aby obniżyć koszty można zabrać kanapki. Pyszna buła z rybką, to ok. 3,5 ojro, kawka i ciacho - jak ostatnio w Anklam. Poza tym są Edeki, Lidle, Reale, Aldi i tam można tez coś kupić do żarcia. Ewentualnie kebab :) Od nas to ok. 200 km. Dojazd autostradą, a dalej malownicze drogi.

Jutro do Was nie dołączę - chcemy trochę ogródek obrobić...

mu6e5ema.jpg

7y4ezahu.jpg

eqa3ehej.jpg

a8aredu3.jpg

asutu4en.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam ciocię na Rugii, mieszka w Binz. Byłem tam kiedyś u niej. Malownicza mieścinka, wszystkie budynki białe, odnowione, odpicowane, wszędzie błysk, może faktycznie się tam kiedyś wybierzmy na weekenda.

A co w takim razie jootro ? Jest ktoś chętny na pomysła Rzela ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My jutro jedziemy szkoda autem (jestem trochę chory) do Ueckermunde na pchli targ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam ciocię na Rugii, mieszka w Binz. Byłem tam kiedyś u niej. Malownicza mieścinka, wszystkie budynki białe, odnowione, odpicowane, wszędzie błysk, może faktycznie się tam kiedyś wybierzmy na weekenda.

A co w takim razie jootro ? Jest ktoś chętny na pomysła Rzela ?

Dzisiaj w Binz stały chłopaki z radarem laserowym na trzydziestce :) Piękne miasteczko, a w pobliżu Prora, wypoczynkowy ośrodek dla hitlerowskich ludzi pracy ;) Warto to zobaczyć.

http://www.bryla.pl/bryla/1,85298,9944540,Prora_na_Rugii___nazistowski_moloch_wczasowy.html

A dziś byliśmy na północy (za późno włączyłem śledzenie).

http://www.endomondo.com/workouts/333018776/9207969

Odnośnik do komentarza

No to se pojeździliśmy :) Stówka pękła, mi wyszło 108 km. Nie ma jak to droga przez las typu "Enduro" ;)

Do następnego !

Odnośnik do komentarza

To się fachowo nazywa "rozpoznanie bojem".

A że nikomu nic nie odpadło to znaczy że sprzęty sprawdzone. Było bardzo miło i sympatycznie.

Kto siedział w domu na kanapie niech żałuje...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda była dziś piękna, choć chłodna... A ja właśnie na kanapie spędziłem ją, bo 37.5 stopnia podgorączkowe mnie coś dopadło :( Tabletki i syropek, bo jakaś męczyca mnie dusi...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to se pojeździliśmy :) Stówka pękła, mi wyszło 108 km. Nie ma jak to droga przez las typu "Enduro" ;)

Do następnego !

Może braliście udział w treningu do tych zawodów ;-) http://kolbaskowo.pl...wek-1-maja-2014

A tak na poważnie nie macie żadnych zdjęć z sobotniej przejażdżki...?!

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt nie robił, wszyscy byli zajęci lodami, włoskie, amerykańskie...

A teraz pytanie:

Jaki jest plan na przejazd z "cusiem" do Koszalina?

Pytam bo niestety pracuję 10,11,12,13 :/ i nie wiem czy uda mi się jakaś zamiana.

Odnośnik do komentarza

Moich interpelacji c.d.

- co robimy w czwartek?

Ma być cieplej.

Może karmienie rybek w Zieleniewie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba nikt nie robił, wszyscy byli zajęci lodami, włoskie, amerykańskie...

A teraz pytanie:

Jaki jest plan na przejazd z "cusiem" do Koszalina?

Pytam bo niestety pracuję 10,11,12,13 :/ i nie wiem czy uda mi się jakaś zamiana.

Przewidziany jest wyjazd z CUS'iem do Koszalina na dzień 13 maja, tj. wtorek ok. godz. 8.00 spod Salonu Hondy przy ul. Białowieskiej 2...

Termin wyjazdu może ulec przyspieszeniu, np. na 12 maja (poniedziałek), a nawet w sytuacji bardzo ekstremalnej 11 maja, w zależności od pogody i warunków atmosferycznych...

Jeśli prognoza na wtorek 13-ego będzie bardzo deszczowa a 12 słoneczna, wtedy wyjazd z CUS'iem zostanie przesunięty na poniedziałek 12 maja...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. Mnie w czwartek nie będzie, potrąbie Wam na mieście ;)

2. Ile osób się deklaruje na wyjazd z Cosiem na 13-go, ewentualnie 12-go ? Pytam, bo może jak okaże się, że jadą wszyscy, to się podjaram i po prostu wezmę urlop :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

13-tego na pewno mnie nie będzie :( Nawet przesunięcie terminu na 11 czy 12 też mnie nie ratuje, bo mam dwie nocki z rzędu i kończę pracę o 8.00 rano, więc się nie teleportuję... Jedyna nadzieja zostaje mi na 10-tego przywitać kolegów z Polski... Niestety prognoza pogody jest mało optymistyczna na ten dzień (według norweskiej http://www.yr.no/), będzie dość mocno padać miedzy 8.00-14.00 (4.7 mm/m2), no ale kombinezon może wystarczy do ochrony... O której to spotkanie jest 10-tego, bo mi gdzieś umknęło?

Odnośnik do komentarza

Niestety prognoza pogody jest mało optymistyczna na ten dzień (według norweskiej http://www.yr.no/), będzie dość mocno padać miedzy 8.00-14.00 (4.7 mm/m2)

Hmm, to dziwne, ale patrzałem na pogodę na stronce Bośni i Hercegowiny i oni prognozują na ten dzień słońce bez opadów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmm, to dziwne, ale patrzałem na pogodę na stronce Bośni i Hercegowiny i oni prognozują na ten dzień słońce bez opadów ;)

He he pogoda w Bośni i Hercegowinie pewnie będzie piękna

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgifan, oni tam mają możliwość wybrania dowolnego miasta w pólnocnej Polsce, w tym w Szczecinie... Pogody nawet są bardzo bliskie prawdy, a napewno ich przewidywalnośc bije Kreta na głowę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...