Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    18

  • Urbi

    16

  • bilety

    12

  • Rzelu

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro czwartek, zapraszamy pod Pleciugę 18-ta

niestety mam popołudniową zmianę, ale jesli tylko znajdę mozliwość to podjadę choćby na chwilkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W czwartek do 18 jestem w pracy, tak więc, chwilę się spóźnię... - myślę że jakieś 15 minut...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

EDIT - No i widzicie, coś mi komunikator się zbuntował i nie miałem żadnych wiadomości o Cusiu... Już wiem wszystko i do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hmmm....

CUSia... jutro przywożą koledzy z Grupy Wielkopolskiej... czekamy na nich pod Salonem Hondy przy ul. Białowieskiej...

Kilka fotek, uścisków i później wracają do siebie...

No i chyba to tyle ;-)

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to nie wiem gdzie mam umieścić podziękowania dla Grupy Zachodniopomorskiej za dzisiejsze przyjęcie, ponieważ wszystko było utrzymywane w ścisłej tajemnicy (czyt.żadnego wątka na forum zachodniopomorskiego odnośnie sztafety:) )

Więc do rzeczy:

Drodzy przyjaciele,jestem pod wielkim wrażeniem naszego dzisiejszego spotkania.To co przygotowaliście to po prostu rekord swiata!!!

Po pierwsze jestem w szoku

po drugie -jestem w szoku

po trzecie-jestem w wielkim szoku.

Jak ochłonę to napiszę coś z sensem:)))

P.s.Ta rybka wędzona,jak i reszta jadła to po prostu -prima sort-dziękuję za wszystko i mam nadzieję na rewanż w Poznaniu -pozdrawiam-Janusz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszymy się niezmiernie... Mam nadzieję, że na sucho mieliście powrót, bo ja zdążyłem dojechać do Świnoujścia tuż przed kolejną falą deszczu... Super było Was poznać... Kilka fotek dałem w temacie http://www.forum.burgmania.net/topic/19252-kronika-i-przedzlotowej-ogolnopolskiej-sztafety-burgmanii-2014-promo-x-zlotu-maxi-skuterow-burgmania-2014/page__pid__350576__st__180#entry350576, a zapis wideo i fotki zmontuję jutro rano w filmiku na YT...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczerze, to nie wiem gdzie mam umieścić podziękowania dla Grupy Zachodniopomorskiej za dzisiejsze przyjęcie, ponieważ wszystko było utrzymywane w ścisłej tajemnicy (czyt.żadnego wątka na forum zachodniopomorskiego odnośnie sztafety:) )

Więc do rzeczy:

Drodzy przyjaciele,jestem pod wielkim wrażeniem naszego dzisiejszego spotkania.To co przygotowaliście to po prostu rekord swiata!!!

Po pierwsze jestem w szoku

po drugie -jestem w szoku

po trzecie-jestem w wielkim szoku.

Jak ochłonę to napiszę coś z sensem:)))

P.s.Ta rybka wędzona,jak i reszta jadła to po prostu -prima sort-dziękuję za wszystko i mam nadzieję na rewanż w Poznaniu -pozdrawiam-Janusz

Nie ma za co! Przyjemność po naszej stronie! :)

Tu piszemy o imprezie: http://www.forum.bur...em/#entry350613

Zapraszam do czytania i umieszczania fotek i filmów! :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak ktoś ma ochotę to jedziemy dzisiaj do Krzywego Lasu, wyjazd 14:15 odemnie z pod domu.

Odnośnik do komentarza

Teatr Polski

27 maja, godz.19.00, spektakl "Żona ugotowała męża"

Zostało mi do ewentualnego odsprzedania 4 bilety na ten spektakl.

Jakby ktoś chciał to proszę najlepiej jeszcze dziś o telefon 501628191.

Jutro oddaję nadwyżkę rezerwacji do teatru (mam dwa rzędy zarezerwowane), a zdobyć bilety nie jest łatwo. :-)

Miejsca w 3 rzędzie.

Bilety jak dobrze pamiętam po 45 złotych.

EDIT:

Zostały jeszcze 2 bilety.

I okazało się przy okazji, że rezerwacje w teatrze mam do wtorku.

Czyli do jutra wieczór, można dzwonić w sprawie biletów.

Odnośnik do komentarza

po powrocie do domu z CUŚ'ia odkryłem co tak waliło mi przy lewych zakrętach - otóż w nowej oponie odkleił się bieżnik po lewej stronie na ok 15 cm (co za badziewie potrafią na rynek wpuścić. Teraz pytanie czy zdążę załatwić nową oponę do wyjazdu wtorkowego z CUŚ'iem. w necie znalazłem za 198 pln ale przesyłka w 48 godz..

Może macie jakiś pomysł na szybsze naprawienie. 4 stówy w serwisie mało mi się widzi , bo własnie wydałem 1800 u Adasia w Hondzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zostawimy przecież Wieśka z tak blachy problemem, opona już jest jutro do montażu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zostawimy przecież Wieśka z tak blachy problemem, opona już jest jutro do montażu

Magik?!?!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie zostawimy przecież Wieśka z tak blachy problemem, opona już jest jutro do montażu

Marek, jesteś Niesamowitym, Wspaniałym Człowiekiem !!! Jesteś WIELKI !!!

Odnośnik do komentarza

jeszcze raz dzięki Marek :) nie dość , że załatwił to jeszcze wygląda na nówkę :)

Magik?!?!

coś więcej niż magik - wyciągać królika z kapelusza można się nauczyć, ale w niedzielę późnym wieczorem, w deszczu, nową oponę, której nawet na allegro jest mało - to nie magia, to cuda proszę Państwa :)

Odnośnik do komentarza

Propozycja Sobotniego wypadu do Lockniz,powrót przez Dobrą -Dobieszczyn - N.Warpno (nowa droga)Trzebież. Wstępna godzina zbiórki 11.oo stacja BP. rondo Gierosa.

Ps, inne propozycie trasy,godziny i miejsca zbiórki mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...