Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2014


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie wierzyłem, że nie będzie padać, ale ORS'a trzeba było wreszcie zrobić.

Zaskoczenie! Tak wspaniałej pogody nie można było sobie wymarzyć. Już nawet nie będę marudził że było zaciepło.

Dziękuję wszystkim za przemiłą zabawę, towarzystwo i kulanie. Było super!

W drodze powrotnej spotkałem po drodze Antonka, który jechał chyba z grupą trasą przez Katowice a spotkaliśmy się na wysokości Knurowa na A1 gdzie zawracałem bo udało mi się przejechać zjazd na A4 - wszędzie można spotkać Burgmaniaka.

ps. Robert, przepraszam że zmieniłem trochę swoją trasę tuż przed dojazdem do Hutek. Coś mi kazało jechać innym dojazdem do biwaku. Jak się okazało na miejscu, na drodze leżało złamane drzewo. Nie będę tego komentował. Dziękuję za troskę i przepraszam.

Artur, masz rację z tym tankowaniem. Trzeba to uzgodnić i na stałe przyjąć zasadę. Tankujemy przed wyjazdem ale potem po XXX kilometrach bezwzględnie dolewka - jak w McD'dzie.

Ja w drodze powrotnej musiałem już zjechać na stację bo nie chciałem doświadczyć Krzysia przeżyć. Zaznaczam że na spotkanie przyjechałem z pełnym zbiornikiem ale jak wskoczyliśmy na A1 to w zbiorniku chyba powstał wir i z dwóch kresek nagle zrobiła się jedna i zaczęło mrugać stacja-benzynowa--symbol-interfejsu-ios-7_318-36739.jpg

Kilka fotek z komórki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    13

  • Patryk

    12

  • Joasia70

    11

  • Ania

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

z dwóch kresek nagle zrobiła się jedna i zaczęło mrugać stacja-benzynowa--symbol-interfejsu-ios-7_318-36739.jpg

to jeszcze spokojnie przejechałbyś co najmniej 50 km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kubie jucha przestala lecieć po drodze i wszystko ok dzięki Wam za milo spedzona niedziele wspólne kulanie i dawać nie fotki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cały, zdrowy i bardzo zadowolony dotarłem.

Dziękuję za wszystkim za bardzo fajny dzień :) a Dadzi i Stiopie za wspólną drogę na gościnny Śląsk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczorajszy ORS przeszedł do historii.

Dla mnie to szczegolny,bo pierwszy z Synem. Gorzej bylo z Malzonka jakos dziwnie zagubiona byla :). Nie będę się tu rozpisywać o pogodzie i świetnej atmosferze (bo to naszym spotkaniom towarzyszy zawsze:) )

Ale nie mogę przejść obojętnie obok faworek Wiesi... przepyszne :)

Patryk dziękuję za naklejki deklaruje, ze będę je wozil z dumą (trochę wazeliny :D )

Co do jednej kostki migającej i 50km (Joasiu) to pozwól, że będę mial troche inne zdanie(z autopsji):)

Jeszcze raz dzięki za super spędzony dzień, niech żałują Ci którzy nie byli.

Do następnego...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i wycieczkę.

Pogoda nam jednak dopisała mimo złych prognoz (jak to dobrze, że prognozy pogody się nie sprawdzają :) )

Dziękujemy również za towarzystwo w drodze powrotnej (aż do samego Jaworzna).

Z racji słabego sprzęta obiecuję, że nie będę się zbyt często narzucał na uczestniczenie w grupowych wyjazdach coby nie psuć Wam zabawy z szybszej jazdy.

A tymczasem dzięki za wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , miało lać , nie lało bo Burgmania Śiąsk miała ognisko , chyba niebo nad nami czuwa . Nie rozumiem że można mieć problemy

z paliwem , ja zatankuję 22 litry i mogę jechać , jechać i jechać , dobra żartowałem . To nara , balans ciałem i lewa w górę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do jednej kostki migającej i 50km (Joasiu) to pozwól, że będę mial troche inne zdanie(z autopsji) :)

Krzysiek jak świeci jedna kostka i miga znaczek dystrybutora to przejedziesz jeszcze co najmniej 50 km, jak zaczyna migać ostatnia kostka to trza szukać stacji , z mojego doświadczenia w zależności od prędkości przejedzie się od 50 do 20 km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z racji słabego sprzęta obiecuję, że nie będę się zbyt często narzucał na uczestniczenie w grupowych wyjazdach coby nie psuć Wam zabawy z szybszej jazdy.

Nawet się nie wygłupiaj .

My szybko jeździmy rzadko.

A na wycieczkach to sam wiesz że tempo jest spokojne ( takie jak w drodze na ognisko ) więc zawsze jesteście mile widziani.

Do następnego :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ps. Robert, przepraszam że zmieniłem trochę swoją trasę tuż przed dojazdem do Hutek. Coś mi kazało jechać innym dojazdem do biwaku. Jak się okazało na miejscu, na drodze leżało złamane drzewo. Nie będę tego komentował. Dziękuję za troskę i przepraszam.

Z racji Twych proroctw , występek został wybaczony i zapomniany :D :D

@MarP powiem tak... z doświadczenia bardziej doświadczonych kolegów(Arturo) i własnych obserwacji mogę stwierdzić że możesz bez obaw (że jesteś hamulcem) z nami jeździć..taką grupą nie da się szybko przemieszczać Twój sprzęt spokojnie takie wycieczki ogarnia :) podstawowa zasada "słabsi z przodu-mocni z tyłu" i tyle w temacie

OK dość górnolotnych rozmów.... jak zawsze było zajefajnie ognicho, pogaduchy, kulanko..... taki ORS to mógłby być raz w miesiącu :D

a qle bym zapomniał dzięki jeszcze raz Prezesie za naklejki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK dość górnolotnych rozmów.... jak zawsze było zajefajnie ognicho, pogaduchy, kulanko..... taki ORS to mógłby być raz w miesiącu :D

Święte słowa Robert oj święte

Odnośnik do komentarza

Towarzystwo super , pogoda piękna dzięki wszystkim. A co do kontrolki to ona już u mnie zdrowo wariowała ale na oparach dojechałem. :clapping:

yse8uzy6.jpg

ydahe7ub.jpg

Odnośnik do komentarza

Sorki,że wczoraj z Kristofem nie jechaliśmy z Wami na dalszą część ORS-u, ale zaczynałam się czuć nie za dobrze

a dzisiaj niestety wylądowałam na L4 (zapalenie krtani i zatok) antybiotyki itd. więc mam nadzieję, że zrozumiecie

Mam tylko nadzieję że do Burgmani się wykuruję

Pozdrawiam

Ania

PS. z niecierpliwością czekam na fotki z ORSu

Odnośnik do komentarza

Aniu, Ty pewnie z racji wykonywanej pracy na drugie śniadanie jadasz antybole...Ciebie nie ruszy. Już jutro będziesz zdrowa jak rybka :clapping:

Odnośnik do komentarza

Spóźnione ale szczere podzięki za wykup słońca u szeptuchy, świeży grad do drinków, Wyborne Towarzystwo, atrakcyjną przejażdżkę w zapomniane acz piękne rejony a Treborowi i Stiopie jak zwykle całusy za przetroskliwe niańczenie :group:

Do zobaczenia barrrrdzo niebawem!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...