Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2014


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    13

  • Patryk

    12

  • Joasia70

    11

  • Ania

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Qrde-bele!

Robię listę na ORS-18.05.2014.

1. Joasia70

2. Patryk

3. Kuba

4. Anton.

5. Ania

6. Kristof

7. karton

8. Ewa b-b

9. zenon (+ ?)

10. arturo b-b

11. Ania

12. krys70

13.

14.

15.

Jeszcze są wolne miejsca :)

Czekam na następne oferty. Z zaścianków również! :)

Lista osób jest BARDZO potrzebna dla ustalenia kto? z kim? i dlaczego? oraz - po co mu to było?! :)

Antonku a tak szczerze to po co komuś ta cholerna lista??? Jak ktoś ma ochotę to może przyjechać bez przedszkolnych zapisów na listę Tak Było Zawsze i nie sądzę żeby trzeba było to zmieniać. Każdy jest mile widziany i nie musi się nigdzie na żadną liste wpisywać

Pozdrawiam

Ania :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

9948049-chalkboard-szko%C3%85%E2%80%9Aa-i-nauczyciela-biurko-stosu-zeszyt%C3%83%C2%B3w-i-jab%C3%85%E2%80%9Ako.-suma--1-+-1-=-2--jest-nap.jpg8481325-sta%C3%85%E2%80%9Ay-wy%C3%85%C2%BCszych-nauczyciel-bia%C3%85%E2%80%9Aego-izolowane.jpg

kliknij na zdjęcie

Już wiem! Anton musi wiedzieć ile smalcu ma zrobić i ile chleba nakroić. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

9948049-chalkboard-szko%C3%85%E2%80%9Aa-i-nauczyciela-biurko-stosu-zeszyt%C3%83%C2%B3w-i-jab%C3%85%E2%80%9Ako.-suma--1-+-1-=-2--jest-nap.jpg8481325-sta%C3%85%E2%80%9Ay-wy%C3%85%C2%BCszych-nauczyciel-bia%C3%85%E2%80%9Aego-izolowane.jpg

kliknij na zdjęcie

Już wiem! Anton musi wiedzieć ile smalcu ma zrobić i ile chleba nakroić. :-)

I o to właśnie chodzi! Ile smalcu?, ile chleba?, ile gadżetów w sztukach (gdyby ktoś wpadł na prezentowy pomysł)?

A więc są jednak miedzy nami nie malkontenci :) Hihihi

Lista jest dobrowolna i nikt nie jest zmuszany, gwałcony, czy inne tam ... do zapisywania się na niej.

Tak samo nikt nie jest zobowiązany ileś tam postów w ciągu roku na forum napisać :)

Są to przecież sprawy wybitnie prywatne. Każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza

Anton nie napisałam tego żeby zrobić komuś na złość lub podbić sobie ilość postów na forum bo z tego co mi wiadomo to posty na regionalnym się nie wliczają...tylko jest to moja prywatna sugestia

bo ta lista może zadziałać demotywującą na niektóre osoby które się wahają czy przyjechać i nie zapisują się na listę a później stwierdzą a nie ma mnie na liście więc nie jadę

Było już tyle spotów ORS i bez listy daliśmy radę więc i tym razem sądzę że damy radę

Każdy z nas niech weźmie dobry humor i sądzę że będzie kolejne SUPER spotkanie

Ania

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Anton a ja tam nic do listy nie mam,zawsze to milo wiedziec kto planuje sie spotkac. :)

A przeciez to w zaden sposob nie blokuje osob niezdeklarowanych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Anton a ja tam nic do listy nie mam,zawsze to milo wiedzieć kto planuje się spotkać. :)

A przecież to w żaden sposób nie blokuje osób niezdeklarowanych.

I takie, podobne do Twoich i ja mam myśli. Przecież to wszystko jest tylko zabawą. Świat się na tym nie kończy :)

Moja geneza tego tematu była i jest taka:

1. Przez wpisywanie się na listę uaktywniamy TEN temat. Burgmaniaki pracują, mają rodzinę, rodziców i inne tam jeszcze obowiązki. Mają prawo by im coś tam uciekło. Taka lista, a w zasadzie "wpisywanie się" na listę innych, "jeszcze nie zapisanych", automatycznie uaktywnia TO OKIENKO = ORS 2014!

2. Wiedząc kto jedzie na ORS - można sobie ustawić z kim mogę jechać na Rozdzińskiego.

3. Temat "smalcu i chlebka" - to tylko przykład. A przecież może ktoś chciałby nas zaskoczyć "czymś" i nie będzie wiedział ile tego "czymś" zapakować pod kanapę :)

4. Taka lista nikomu przecież nie szkodzi, a może komuś tam pomóc. Obojętnie z jakich względów.

5. Ktoś niezapisany przyjedzie .... i co? APOKALIPSA!??? NIE!

Już takie moje małe OT:

Osobiście jestem ZAWSZE pozytywnie nastawiony do życia (przecież jest ono takie króciutkie).

Bardzo lubię jeździć w grupie i na postojach "poplotkować".

Bardzo lubię spotykać się z grupą. W zasadzie chyba nie opuściłem ani jednego spotkania czwartkowego.

Na "wycieczki" o ile to dla mnie możliwe staram się również brać w nich udział.

Jadąc w jakieś konkretne miejsce (wcześniej ustalone) jadę i wracam w grupie.

Ot - całe moje ostatnie życiowe motto.

Acha - ludzie pozytywnie do życia nastawieni zbierają u mnie same plusy :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze uważałam się za osobę pozytywnie nastawioną, ale może Ty Anton masz o mnie inne zdanie...cóż JAKOŚ Z TYM ŻYĆ MUSZĘ

Zaznaczam PO RAZ KOLEJNY że to tylko moje zdanie i być może znajdą się zwolennicy mojej wypowiedzi tak jak i Twojej wypowiedzi na temat listy obecności

Jeżeli chodzi o spotkania czwartkowe to niestety pracuje od 9-17 i zanim dojadę do domu jest 17.30-18.00 i jestem już tak padnięta, że nie mam już ochoty na nic a jeszcze mam inne obowiązki.

Na wyjazdy nie jeździmy z Kristofem bo nie zawsze pasują nam terminy, ale czy to wszystko ma wpływ na pozytywne nastawienie...nie byłabym tego taka pewna

PS. Jak masz za dużo wolnego czasu (ja osobiście go nie mam) to miłego robienia listy uczestników ORS-u

Ania

Odnośnik do komentarza

Cicho tam, jak dzieci !! Anton robi listę to niech robi nawet może zrobić druga lista tych co nie deklarują swojego przybycia :notworthy: mnie wpisz na obojętnie którą listę a i tak spotkamy się na miejscu----- chyba że mi coś wypadnie :laughing:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ania - niech sobie Anton robi listy, sprawdza obecność a nawet daje stopnie ze sprawowania - każdy robi to co lubi :laughing:

Najważniejsze, żeby przyjechał Każdy kto ma ochotę i czas :msn-wink: i bawił się dobrze - bez względu czy był na liście czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moja mowa będzie krótka

kto chce niech jedzie na Hutki-Kanki

tam zabawa dobra i ognisko

tam Burgmaniaków uroczysko

a kto nie będzie razem z Nami

niech się nacieszy "fotosami"

rym częstochowski długi...typowy dla disco polo :P:D a co mam taka wenę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , na ORS-ie mnie nie będzie , komunia bratanka i wujek musi być .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja mowa będzie krótka

kto chce niech jedzie na Hutki-Kanki

tam zabawa dobra i ognisko

tam Burgmaniaków uroczysko

a kto nie będzie razem z Nami

niech się nacieszy "fotosami"

rym częstochowski długi...typowy dla disco polo :P:D a co mam taka wenę :)

Robert może byś jakiś hymn Burgmanii wymyślił - widzę, że jakieś ukryte talenty wychodzą :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert może byś jakiś hymn Burgmanii wymyślił - widzę, że jakieś ukryte talenty wychodzą :clapping:

A wiesz Ewa, że o tym już dawno myślałem.

Kiedyś tam również coś takiego "sprowokowałem", ale w innym temacie. Strona ta już nie istnieje - tylko kopia :)

Robert ma talent!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Wesołemu Towarzystwu! Mam ogromną i nieustającą ochotę się pojawić ;) ,a że możliwości mi wzrosły wraz z wymianą alternatora i brak lęków o upadek akumulatora się zakończył co mnie skłania do zobaczenia Was znów! Uffff

Jeszcze jakby Treborek wziął mnie pod skrzydła swe pozwalając jechać za nim co lubię bardzo :tongue: to byłoby suuuuuperowo!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzień dobry Wesołemu Towarzystwu! Mam ogromną i nieustającą ochotę się pojawić ;) ,a że możliwości mi wzrosły wraz z wymianą alternatora i brak lęków o upadek akumulatora się zakończył co mnie skłania do zobaczenia Was znów! Uffff

Jeszcze jakby Treborek wziął mnie pod skrzydła swe pozwalając jechać za nim co lubię bardzo :tongue: to byłoby suuuuuperowo!

Zawsze jesteście mile widziani a jeszcze milej witani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...