Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2014


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Pogoda się tak szybko zmienia że pewnie dopiero w sobotę będzie wiadomo jak będzie w Niedzielę :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    13

  • Patryk

    12

  • Joasia70

    11

  • Ania

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

patrząc na to co się dzieje za oknem ( pada jakby ktoś nie zauważył ;) ) zastanawiam się czy nie lepiej przenieść ORS na następną niedzielę , nawet jak do jutra przestanie padać to będzie bardzo mokro a przyszły tydzień ma już być słoneczny i coraz cieplejszy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak ja też uważam, że jutro będzie mokro, ślisko i błotnisto .... :down:

Jestem za przeniesieniem.

Odnośnik do komentarza

witam :clap:

ja jutro nie moge o czym pisałem i bede Was ostro namawiał żeby przenieść ORS na nastepny tydzień :)

jutro może nie bedzie lać ale wszystko w około bedzie mokre i wilgotne - trawa , ławy i drzewo na ognicho a pod wieczór może być już zimno i ludzie bedą po malu sie wykruszać :kwasny:

nastepny tydzień szykuje sie słoneczny i bez opadów i można dłuzej posiedzień i pogawedzić :)

o ile sie INGiW nie mylą w tych przewidywaniach

bede się modlił :notworthy: i trzymał kciuki za przeniesieniem terminu ORS na następną niedziele :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też jestem za innym terminem - to ma być przecież przyjemne spotkanie, a nie walka o przerwanie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko nie zapomnij parasola i trzymaj się w czołówce lub jako ostatni to będziesz najczęściej pokazywany :-).

a co do ORS'a to nic nie zmieniamy! ORS będzie w niedzielę .... tylko że w następną :-)

Mimo wszystko, życzę wszystkim miłego weekendu i kibicujemy Wojtkowi

Gadek na .....!, Gadek na ......!, Gadek na podium!!!! podium.jpg

Odnośnik do komentarza

No to wymodliłam u Bogów Rozsądku :notworthy:

Zerkałam na pogodę na www.yr.no/place/Poland/Silesia/Hutki_Kanki/ nie wierząc do końca temu co za oknem. Na razie się sprawdziła w 98% (jak zwykle zresztą, to już nudne) więc się cieszę, że jednak to nie ta niedziela bo jak znów bym wylądowała na kocyku mogłyby mi zady nasiąknąć czego nie lubię bo nie jestem :smilie_mysql: .

Do zobaczenia zatem już za niebawem!

Uściski sobotnie z mokrej Kielczy

Dadzia

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich niestety za tydzień nie dam rady ze względów zdrowotnych usiąść w siodle ale może dojadę samochodem :question:

Odnośnik do komentarza

pogoda spłatała nam figla i skutecznie uniemożliwiła nam spotkanie w bardzo miłym i licznym gronie, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie słonecznie i uda nam się spotkać. Będę za to mocno trzymać kciuki

Jutro będę mocno trzymać kciuki za Wojtka

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja będę kciuki trzymał za numer 1837.

Pogoda bezdeszczowa; powinno się wszystko udać.

Chyba moja zacną na K-ów przewietrzę. A co mi tam :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtuś pewnie już się rozgrzewasz, rozciągasz itp...

ale ode mnie też trochę motywacji

0777d8d6b4c1185cmed.jpg

dla nas zawsze byłeś, jesteś i będziesz

eb655a99f2962a3emed.jpg Powodzenia...... :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nasz Champion tam walczy a oni przerwali transmisję na żywo.

Trzymam kciuki, musi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo dla wszystkich którzy trzymali kciuki...pomogło, nawet bardzo. Trochę danych:

Miejsce open 1102 na 5378 osób sklasyfikowanych,

Czas 3.34.07...lepszy od poprzedniego o 14 min i 41 sek, więc plan wykonany,

Dwa razy po drodze padał deszcz,

Sił starczyło do 37 km a dalej to była walka z słabościami, skurczami i własną głową, która mówiła żeby już zejść z trasy,

Poza tym skończyło się na duuużym bólu mięśni nóg, trzema odciskami i dwoma zerwanymi paznokciami...

Specjalne podziękowania dla niezastąpionego Antona za kibicowanie na miejscu i masaż na mecie. Kochani, on jest naprawdę dobry...

A na ognisku się meldujemy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...