Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie Ustrzyki Dolne 2014


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Marko .

Przelew za 3 chłopów z Mazur (MAKI , Bartheez , Moplic ) poleciał .!

Pozdrawiamy i czas odliczamy ! :msn-wink::Jumpy:

cześć Maki może się ugadamy i pociśniemy razem do Bieszczad !scooter

witam serdecznie proszę dopisać mnie do listy uczestników od 03-07 września , jadę solo bez plecaczka ,przelew wykonany

koszulka XL

jeśli ktoś jedzie z warmii i mazur to może się przyłączyć do wspólnej jazdy ,do zobaczenia na trasie !scooter !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    17

  • subaru gtb320

    10

  • Saper

    7

  • kowal

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Z nadsamiuśkiego morza Bałtyckiego aż po same Bieszczadzkie góry PWENEOS przejedzie wszystkie dziury Aby spotkać się w tak zacnym gronie i spędzić czas w Burgmanowym tonie .

Proszę o dopisanie do listy uczestników od 04 -07.08 . 2014 koszulka XL

Przelew już poleciał

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

cześć Maki może się ugadamy i pociśniemy razem do Bieszczad !scooter

Nie stety nie jest to zależne ode mnie , tylko od pozostałych kolegów (praca ) .

Wyjeżdżamy prawdopodobnie w czwartek 04.09. - i nawet nie wiem o której .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Marek, wpisowe dalej wynosi 120 PLN?

Chciałbym puścić przelew.

Ze względu na zmianę statusu Spotkania Bieszczadzkiego wpisowe bedzie podliczone na miejscu a zależne będzie od atrakcji jakie sobie zorganizujemy. Jeśli wpłacisz taką kwotę to będzie to rozliczone jako za pobyt.

Odnośnik do komentarza

proszę o wpisanie mnie na listę uczestników spotu od 4.09 2014 do7.092014 i zakfaterowaniemnie razem z pawelneos i kominiarzem opłatę wysyłam przelewem pocztowym pozdrowienia z pomorza iromax

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo przepraszamy za zamieszanie ale musimy zrezygnować z biesiadowania w tak zacnym gronie ale zaistniały nowe okoliczności,które uniemożliwiają nam wyjazd.Proszę o wykreślenie z listy Baltona, radi, Zegar

Odnośnik do komentarza

Nie stety nie jest to zależne ode mnie , tylko od pozostałych kolegów (praca ) .

Wyjeżdżamy prawdopodobnie w czwartek 04.09. - i nawet nie wiem o której .

Pozdrawiam

no trudno ,w takim razie do zobaczenia w Bieszczadach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z przykrością zawiadamiamy, ze nie będzie nas niestety na tegorocznym Spotkaniu Bieszczadzkim, z przyczyn, jak to zwykle bywa w takich razach niespodziewanych: smarciowa - zmiany w pracy i delegacja, smarciu - opłakuje rysy na lakierze i plamy na honorze po, na szczęście łaskawym w skutkach nieplanowanym kontakcie z asfaltem. Najmocniej przepraszamy za nieobecność. Życzymy udanej imprezki i wspominamy ciepło zeszłoroczne atrakcje: przewracanie i łamanie kości w sumo, garściowanie wymion dojnej krowy na ilość i czas , spływanie pontonowym spływem podgrupowym, przelecenie przez panią szybowcową ponad 10 chłopa i kilku dam na oczach wszystkich zebranych w wieży kontroli przylotów i odlotów, na Solinę spozieranie z okien dwupłatowca, wycieczki, widokowe punkty, pętle duże i małe, nocne integracyjne saunowanie, pląsy parkietowe i dyskusje około-ogniskowe, (pół)nocne bialomisiowe śpiewne wariacje niezapomniane i wiele innych z rożnych racji cudem niepamięci owiane atrakcje przez sławnego w Burgmanii Pilota organizowane :) I jeszcze raz dzięki i żałujemy, ze nas nie będzie tym razem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drogi Pilocie. Z przykrością zawiadamiam, że niestety nie uda mi się przyjechać. Czekałem do ostatniej chwili. Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałego zlotu Bieszczadzkiego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety z przyczyn obiektywnych muszę zrezygnować z przyjazdu. Czekałem z decyzją do końca. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego pobytu.

Odnośnik do komentarza

Pilocie jeśli to nie problem to proszę o dopisanie do listy kolegi MARIUSZ 76, który dojedzie z nami we czwartek, tym samym poproszę o zakwaterowanie nas w domku 4 osobowym nr 20 . Przelew za kolegę już leci.

Pozdrawiam i do zobaczyska ..........

Odnośnik do komentarza

Marek w tym roku i Ja nie dam rady przyjechać.

Sorki kolego. :(

Szkoda ale nie jestes pierwszy który mi to pisze. A tym bardziej szkoda że jest to pożegnalne spotkanie Bieszczadzkie tzn. ostanie jakie ja organizuje. Juz w tym roku miałem nie organizować ale patrząc po sondzie miało być trochę więcej osób więc nie chciałem zawieść tych co brali w niej udział a tu co? Sam sobie odpowiedz. Moze bedzie jeszcze okazja kiedyś sie spotkać ale juz na pewno nie przy okazji Bieszczad. Byłeś jednym z tych co najwięcej raz byli w Bieszczadach a teraz to już tylko Migu zostanie samotnym liderem.

Trzymaj się Zdunie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek podobnie jak ty nie kończę z motorkami. dlatego wierzę że na pewno się spotkamy. Więc się nie zarzekaj. Kiedyś zadzwonię pogadamy i znowu uruchomisz spotkanie Bieszczadzkie. A sprubujesz nie. To walkę w stroju Sumity przeprowadzę z tobą osobiście. I nie będzię to szybka piłka tylko długie konanie. hi hi.

P.S Naprawdę chciałem przyjechać, ale sprzedaję motor i jest jeszcze jedna skomplikowana sprawa która mi nie pozwala na przyjazd.

Pozdrawiam i do zobaczyska kolego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie do listy uczestników arturo-bb + Ewa BB

Przyjazd w Czwartek wieczorem

Kaskę wysyłam

PS

Prosiłbym o zakwaterowanie w domku nr 9 z subaru i natalią

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy uczestników arturo-bb + Ewa BB

Przyjazd w Czwartek wieczorem

Kaskę wysyłam

PS

Prosiłbym o zakwaterowanie w domku nr 9 z subaru i natalią

super że jedziecie i zaszczyt że z nami w domku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

super że jedziecie i zaszczyt że z nami w domku.

Oczywiście jeśli możemy.... :msn-wink: będzie nam bardzo miło...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witej roztomiły Pilocie jeżeli to jeszcze możliwe deklaruję swój przyjazd ale w piątek , zakwaterowanie jest mi obojętne .

Kasę wysyłam dziś po pracy . Koszulka męska M

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...