Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VIII Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie Ustrzyki Dolne 2014


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu lipa! A już miałem nadzieję że chociaż w tym roku Pilot będzie łaskawy dla tych co od września do pracy muszą wracać,

i Bieszczady uda się zorganizować gdzieś pod koniec sierpnia.cry.gif

No trudno. Może w 2015 papa.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    17

  • subaru gtb320

    10

  • Saper

    7

  • kowal

    7

Top użytkownicy w tym temacie

I znowu lipa! A już miałem nadzieję że chociaż w tym roku Pilot będzie łaskawy dla tych co od września do pracy muszą wracać,

i Bieszczady uda się zorganizować gdzieś pod koniec sierpnia.cry.gif

No trudno. Może w 2015 papa.gif

Jarek może jednak uda się dojechać. Może szefostwo bedzie łaskawie i pozwoli Ci przyjechać.

Pilot nie bierz proszę tego tak osobiście....

Wydaje mi się, że łatwiej i czytelniej dla wszystkich by było, gdybyś napisał że osobodoba od piątku do niedzieli wynosi 130 pln (z takimi, a takimi atrakcjami, gadźetami i koszulką). Zdaję sobie sprawę ile trzeba poświęcić swojego cennego czasu by zorganizować taki spot by wszystko było tak jak należy

ps.

Jeśli czujesz się urażony to sorry

pzdr Roni

Roni nie czuję urazy tylko zastanawiam sie jak to odbierają osoby które 1 raz wybierają się na jakiś zlot.

Wydawało mi się że czytając wszystkie tegoroczne posty na temat Bieszczad wszystko było napisane i jasne. Po za tym w opisach z Bieszczad z poprzednich lat obowiązywały podobne zasady.Niestety myliłem się i to mój błąd. Teraz myślę że wszystko jasne ale jak coś jeszcze nie jest jasne to czekam na pytania.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Hej w góry, w góry, jadą MAZURY !!!!!!!!!

Jedzie, jedzie na spotkanie pierwszy Maki na Burgmanie

Za nim dwie Włoszki .........:-))

Tym optymistycznym akcentem proszę o dopisanie do listy szanownego grona w opcji od Czwartku ( mam nadzieję , że na kolację zdążymy) do Niedzieli

MAKI koszulka męska rozm. XL

Moplic koszulka męska rozm. M

BARTHEEZ koszulka męska rozm. XXL

Odnośnik do komentarza

Witam,

proszę o dopisanie mnie do listy - od środy do niedzieli.

Proszę o miejsce w domku 3 - osobowym.

Dziękuję i pozdrawiam.

Jeśli to nie kłopot to proszę o koszulkę XL,jestem w trakcie odchudzania. :sweat: .

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

mnie też dopisac + Natalie

od czwartku

i plis... domek bliżej stołóweczki jak by się udało

subaru + Natalia

Domek każdy sam sobie wybiera a dopisywany do niego jest po potwierdzeniu wpłaty wpisowego lub pobytu. Jak to sie mówi kto pierwszy ten lepszy.

Stołówka jest tak jak w tamtym roku na Olimpie więc kto był więc wie że z Sarzyny nie jest daleko ale spacerek 5 min trzeba zrobić.

Proszę podawać numery domków do którego mamy was dopisać oraz rozmiary koszulek kto tego nie zrobił niech edytuje swój post w celu dopisania rozmiaru koszulki.

Odnośnik do komentarza

Cześć

Piaseczno dołącza do grupy

Megamix koszulka męska XL

Perła koszulka damska XL

Pobyt od środy do niedzieli

Nalepiej domek na olimpie pokój dwuosobowy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witamy Moni82 i robert1973 w Bieszczady się wybieramy

na listę prosimy o wpisanie i już zabieramy się za pakowanie

ps. od czwartku :) koszulki męskie XL i L

Odnośnik do komentarza

już wiem wszystko!!! jedzie ktoś z małopolski?

P.S.jestem świeżak i nic nie wiem

Martinez z małopolski to są prawie wszyscy organizatorzy a więc my jedziemy tam na pewno i to prawdopodobnie już od niedzieli czyli 30 sierpnia.

Ps. Prośba do wszystkich o podawanie rozmiaru koszulki.

Odnośnik do komentarza

Chyba odwagi i weny twórczej brakło Burgmaniakom bo nieliczna grupa odwiedzi Spotkanie Bieszczadzkie. Patrząc na frekfencję będziemy mieli imprezę kameralną ale i tak myślę że udaną. A po sondzie jaka była przeprowadzona ilość uczestników mogła być większa. Tak jak wcześniej pisałe Bieszczady zawsze odbywały się bez sponsorów a i w tym roku ich nie ma. Reasumując zmuszony jestem zrezygnować z atrakcji które chciałem zorganizować bo poprostu braknie czasu. Pozostaną nam atrakcje nad Soliną czyli rejs i zwiedzanie zapory, na pewno pozwiedzamy ciekawe miejsca. Oczywiście zmniejszy się koszt wpisowego które ostatecznie ustalimy na miejscu. Co do zakwaterowania to wszyscy będziemy na ośrodku Olimp więc jak widać ilośc miejsc jestem zmuszony ograniczyć do ilości miejsc w domkach na Olimpie. Nie chcę poprostu rezerwować drugiego ośrodka skoro będzie nas mniej niż to zapowiadała sonda na temat terminu Bieszczad.

Ps. Można by zacytować słowa piosenki. " gdzie ci męszczyżni gdzie te chłopy-GDZIE " z tamtych lat.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Pilocie.

Jeszcze czasu a czasu zostało myslę że :wink32: ''chopów i bab będzie jak z tamtych lat''

Że będą to wiem tylko że kto organizował imprezy wie ze nieda się czekać do ostatniej chwili na to ile osób będzie w danej imprezie uczestniczyło. Ja też byłem związany z terminami potwierdzeń co do atrakcji które chciałem przygotować bo nie wszystko niestety jest na miejscu ale w sumie to może dobrze bo będziemy mieli spontan.

Odnośnik do komentarza

Hej,

ja obserwuje temat z zainteresowaniem, ale nie jestem w stanie sie jeszcze na ta chwile zdeklarowac czy i od ktorego dnia bym byl (nastawiam sie ze pojade).

Nadal aktualne to ze do 10 sierpnia sie musimy zdecydowac?

Pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza

Mareczku,paka rypaka będzie w kpl,ale daj troszku czasu na ogarnięcie terminu i wpłaty.

Ps,domek ten sam na Olimpie,jak się da?-przy saunie.

Odnośnik do komentarza

Siema

Proszę o dopisanie do listy

Radi, Baltona, Zegar .

Domek trzy osobowy .

Koszulki 3xL

Opcja środa ,czwartek ,piątek

Pozdro

Odnośnik do komentarza

"Patrząc na frekfencję będziemy mieli imprezę kameralną ale i tak myślę że udaną" Pewnie że udaną jak zawsze, a do tego elitarną. Komu mało atrakcji, no cóż...Dla mnie atrakcją są same Bieszczady i możliwość odcięcia się od codzienności.Puszczam przelew pobytowy, wpisowe na miejscu. Czerwona czcionka nicków w pierwszym poście to coś dobrego ? jakoś mi to umknęło.Szerokości dla wszystkich. W kwestii domku zgadzam się na każde rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

"Patrząc na frekfencję będziemy mieli imprezę kameralną ale i tak myślę że udaną" Pewnie że udaną jak zawsze, a do tego elitarną. Komu mało atrakcji, no cóż...Dla mnie atrakcją są same Bieszczady i możliwość odcięcia się od codzienności.Puszczam przelew pobytowy, wpisowe na miejscu. Czerwona czcionka nicków w pierwszym poście to coś dobrego ? jakoś mi to umknęło.Szerokości dla wszystkich. W kwestii domku zgadzam się na każde rozwiązanie.

Oczywiscie że kameralna, czerwone to te osoby które dokonały potwierdzenia ( wpłaty ). Jeśli możesz to wybierz sobie domek. A co do atrakcji to będziemy juz na miejscu organizować i pomysłów nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie się poukładało

Chęci przecież mam nie mało

Nawet wierszyk szybko sklecę

Że w Bieszczady wnet polecę

Piwko pić na połoninach

Kulać się po serpentynach

Czas YaMajkę podpicować

I flaszeczki przyszykować

Więc Mareczku w szybkim tępie

Wpisz na listę moją gębę.

PS

Pewnie będę od czwartku, ewentualna koszulka XL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marko .

Przelew za 3 chłopów z Mazur (MAKI , Bartheez , Moplic ) poleciał .!

Pozdrawiamy i czas odliczamy ! :msn-wink::Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobić? jak jeszcze nie wiem czy będę mógł przyjechac, wszystko wyjasni sie po 20 sierpnia. Jak można proszę o dopisanie bez zobowiązań. Czy tak można?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...