Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Ostrołęka - Płock, zapraszam do przejazdu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania dla Kutna za wsparcie przy transporcie Cusia :)

Tak Cus zaaklimatyzował sie w Płocku chyba uśmiechnięty :)

3emagyqu.jpg

Tak Cus został przyjęty przez córkę, która w ty sezonie przejechała ze mną dużo km - poprostu z uśmiechem :)

4upavevu.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    11

  • andrzek_yagi

    7

  • Bosy

    5

  • arturas

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Cormoran wylądował.

W sumie w tym dniu nakręciłem 620 km. Z dojazdami do miejsca spotkania i np: z drogą powrotną zaproponowaną przez Woytkapo ;-).

Plecki zaczęły powoli pobolewać ale dałem radę. Poprosimy oczywiście o zdjęcia od Artura który próbował uwiecznić każdą zacną i śmieszną chwilę.

Dzień uważam za udany i chciałbym aby takie wypady były częstsze.

PS

jak ktoś bedzie już w posiadaniu linku do zdjęć tego Pana który nas fotografował w Ostrołęce to poprosimy :-)

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim współpodróżnikom za towarzystwo.

Do domu dotarłem około 23-ciej a to przez Larwę i Radoslava, którzy jeszcze ugościli mnie grillem z niespotykanymi dotąd dodatkami - pycha! - i dzięki im za to 100-krotne.

ArturAs też wymyślił jakiś pretekst urodzinowy, żeby nas na koniec obczęstować czekoladą i %, więc imprezka była miłym zakończeniem całodniowego przelotu.

Moje słowne i zdjęciowe wypociny zamieściłem w temacie sztafety.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki wszystkim za wspólne kulanko i jeszcze niektórym za odprowadzenie pod same drzwi :msn-wink:

Widoki, ścieżka, towarzystwo, pogoda - wszystko super, jednym słowem "git" :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja z małym opóźnieniem. W podsumowaniu było SUPER, pogoda, towarzystwo i cały przejazd. I na koniec miła gościna przy kawce i innych smakołykach. Wszystkim bardzo dziękuję, dzięki Wam chce się bardziej żyć. Było nas sporo jak na taki przejazd, ale mogło być jeszcze więcej. Zarzucam kilka fotek z przejazdu, po południu zapodam linka do galeryjki.

Cuś w Ostrołęce..

01.jpg

Super atmosfera i przekazanie cusia - ekipa podlaska, ekipie mazowieckiej..

02.jpg

ekipa podlaska i mazurska

03.jpg

04.jpg

Uroczyste wpisy do księgi...

05.jpg

Spektakularny przejazd ulicami Ostrołęki.. i w drogę..

06.jpg

07.jpg

08.jpg

.. jeszcze raz dzięki ANTONOWI... Cusiek stał się przedzlotowym HIT-em..

09.jpg

i dalej droga...

10.jpg

11.jpg

... i już Płock i przekazanie Cuśka

12.jpg

13.jpg

14.jpg

... taaaka radość... ach ten Cusiek...

15.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo sympatyczna przejażdżka z cusiem naokoło Mazowsza. Wróciłem dopiero w niedzielę. gdyż musiałem zahaczyć o Włocławek. Przejechane 550 km.

Koledzy i koleżanki wszystko opisali wie wstawiam tylko fotki. Na więcej nie było czasu bo Jack tak nas poganiał na postojach :msn-wink: , że zapominałem wyciągnąć aparat :photo: .

Ta knajpka niestety była zamknięta (kierownik nie przewidział takiej opcji). A może i dobrze patrząc na drzwi, które są mocno zdeformowane jakby ktoś próbował szybko wyjść ze środka. :laughing::helpsmilie:

SAM_0948.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgodnie z zapowiedzią dodaję link do obszerniejszej foto-galerii >>TUTAJ ale było fajnie. Jeszcze jak wspomnę mam banana na twarzy, aach ten cuś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...