Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Ostrołęka - Płock, zapraszam do przejazdu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze Andrzej nie zawiódł wraz z kolegami, normalnie w Płocku to tak jakby wyginęło życie, nikt nie pisze, dobrze bo normalnie do wczoraj to myślałem że sam z Cusiem będę śmigał :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    11

  • andrzek_yagi

    7

  • Bosy

    5

  • arturas

    4

Top użytkownicy w tym temacie

A co Krzysio na to?

No wiesz,że nie zawiedziemy.Jak nie wszyscy to część,ale raczej wszyscy.Ja bankowo.

Może kogoś z łodzi zwerbuję jutro?kto wie.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem :) nawet przez chwilę nie watpiłem ze bedziesz, ale dobra nie zaśmiecamy wątku bo nas przywołają do porządku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy to taki słaby odzew na twoje prośby Jack , czy wszyscy z listy jadą?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:msn-cry: Bardzo przepraszam, mam problemy, nie pojadę

Głupio mi bo nienawidzę nie dotrzymywać obietnic :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tym, którzy martwią się o sobotni wieczór, wyjaśniam, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinni być w domu między 18-19stą.

Przykro mi, że frekwencja taka słaba :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chodzi mi o frekwencję na punkcie w Ostrołęce. Jeśli przyjdzie prasa, to będzie wstyd, że tak mało nas, a miało być kilkadziesiąt.

Mapka dojazdu na Plac Bema w Ostrołęce. https://www.google.p...42898!3e0?hl=pl

Jak komuś wygodniej, może stawić się od razu tam, godz. 11:00. Jak by ktoś się spóźnił na zbiórkę w Warszawie, to niech goni grupę.

Z Ostrołęki do Plocka obiecuję poprowadzić optymalnie fajną drogą. Optymalnie, czyli dość dobrą i szybką, ale przynajmniej w części trochę pokręconą i nie nudną.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jack przepraszam razem z Patrycją , ale z przyczyn technicznych nie damy rady uczestniczyć w wyjeździe razem z wami

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strażak, jak Cię dorwę, to Ci ... coś zrobię! A Patrycji coś innego! !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacku,

widzę że coś mała obstawa, więc załatwiłem sobie u żonki zwolnienie z obowiązkowego wyjazdu do Świdnika.

Będę więc jechał z Wami w trasę.

Z czego się niezmiernie cieszę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przykro mi ale nie będę mógł uczestniczyć.

Urodziny syna mego pirworodnego mam.

Niestety :-( . Jak to sie mowi .... rodzina jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj tam, oj tam. Kto może ten jedzie. Ja jestem w umówionym miejscu o 9:00 !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cormoran dzisiaj się dowiedział, że jutro ma urodziny syna ... Ech..., z komórki piszę, już mi się nie chce edytować pierwszego posta.

Grzechocnik, dzięki za wsparcie. Takich to lubimy :*

Ja już jestem w Ostrołęce. Przyjechałem posprzątać Plac Bema :)

Grupę z Wawy do Oki poprowadzi Piootr'ek. Ja wyj adę na spotkanie.

Jak by ktoś się spóźnił lub zawieruszył, niech wali prosto na Ostrołękę. Tam na rondzie przed makdonaldem w prawo i za mostem już Plac Bema.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cormoran dzisiaj się dowiedział, że jutro ma urodziny syna ... Ech...

Nie dowiedział się dzisiaj tylko myślał że może młody pojedzie ze mną. Ale niestetyplan się zmienił i młody zaprosił sobie znajomych do domu.

Sorki .... Agnieszki nie ma a ja nie zostawię 10-cioro szesnastolatków w chałupie bo mi ją rozniosą.

EDIT !

I plan się zmienił.

Jadę :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A żesz Ty Cormoranku! Już Cię znowu lubię :)

No to ruchy tam wszyscy, ruchy! Ja już czekam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Warszawa - Ostrołęka - Warszawa zaliczone. Dzięki wszystkim za wspóny wyjazd. Szkoda, że dalej nie mogłem z Wami jechać.

Wracajcie szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza

Ja w domku. Wymusiłem na nawigacji prowadzenie przez Płońsk czyli najpierw drogą 567, a potem 10 i na koniec 7. Miałem rację, że Was porzuciłem niedbale ;) w Płocku. Przystawałem kilka razy na rozmasowywanie "skurczałych" mięśni. Ale wszystko bezpiecznie, spokojnie i bez pośpiechu. Dziękuję wszystkim za wspaniałą przygodę :). Nie będzie mnie na Zlocie, więc tym bardziej cieszę się, że dzięki dzisiejszej wyprawie, pozostał mój ślad w Księdze Sztafety i na kamizelkach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My już w domu, 386 km nawinięte. Jack dzięki za odwiedziny Pomorza i Władysławowa i za całą ścieżkę. Kulanko zajefajne, tylko ten wiatr i tiry wykończyły mi Ziutę. Ostatni kawałek dojechała samochodem do domu. AsArturAs, dzięki, wiesz za co.

https://plus.google.com/photos/108352352679177758481/albums/6017045241018783073?authkey=CNbPs6HPmrDsaQ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To był wspaniały dzień spędzony z Przyjaciółmi z Burgmanii. Dziękuję wszystkim za miły przelot na całej trasie Warszawa-Ostrołęka-Płock-Warszawa. Warto było. Kto nie był ... Niech żałuję. A, zapomniałem. Trasa długa. Byliśmy na Pomorzu i we Władysławowie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w ostrołęckim odcinku sztafety. Odezwę się dopiero w poniedziałek, bo jeszcze nie wracam do domu.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Kutnowska grupa Burgmaniaków dziękuje wszyskim dzisiejszym uczestnikom transportu Cusia z Ostrołęki do Płocka.Niezapomniana przygoda.Do tych co nie byli-tego się nie nadrobi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...