Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Ostrołęka - Płock, zapraszam do przejazdu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zapraszam do wsparcia sztafety na trasie Ostrołęka - Płock.

Osoby startujące z Warszawy: zbiórka w dniu 24 maja 2014 godz. 9:00, Stacja BP - McDonald na Modlińskiej (skrzyżowanie Modlińskiej z Konwaliową). W Ostrołęce musimy być ok. 11:00. Wyjedziemy w stronę Łomży na spotkanie grupy Białostockiej. Potem wspólnie "przeparadujemy" się trochę przez Ostrołękę, zatrzymamy gdzieś w centrum, odbierzemy oficjalnie fanty, może wciągniemy jakieś żarełko, i ruszamy na Płock. Myślę, że w Płocku będziemy ok. 15:00-16:00. Aha, może uda się załatwić małą sesję fotograficzną do lokalnego "Tygodnika Ostrołęckiego".

Oczywiście wszystkich chętnych spoza Warszawy i okolic również zapraszam bardzo serdecznie. Najbardziej tych z Ostrołęki.

Edit: ostatecznie miejsce zbiórki (przekazanie Cusia) to Plac Bema w Ostrołęce, 24.05.2014, godz. 11:00. Jak komuś wygodniej, to od razu przyjeżdża tam. Jak by ktoś się spóźnił na zbiórkę w Warszawie, to niech goni grupę. Droga na Ostrołękę prosta. :)

Dojazd na Plac Bema w Ostrołęce https://www.google.p...42898!3e0?hl=pl

Lista:

1. Jack

2. arturas

3. Danił (skreślony) :chair:

4. Radoslav

5. Larwa

6. Pin :bash:

7. Jaco i Ziuta

8. Wrzonio

9. Strażak i Patrycja :pokey:

10. Piootr

11. Bosy

12. Irasko (Warszawa-Ostrołęka) :(

13. Cormoran

14. Droho

15. Grzechocnik

15... czyli 12 pojazdów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    11

  • andrzek_yagi

    7

  • Bosy

    5

  • arturas

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

I ja :)

Co prawda jeszcze trochę czasu do tego odcinka, ale mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje mi planów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na dzień dzisiejszy wszystko na to wskazuje, że kulnę się z Wami. Proszę o wciągnięcie na listę i zarezerwowanie dla mnie żółtego okrycia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacku, dopisuj i mnie. Rozmawialiśmy o tym wieki temu. Jadę !!!!!

Jacku, trzymaj dla mnie żółtą pałatkę sztafetową.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani, niespełna tydzień został do realizacji ostrołęcko-płockiego etapu sztafety. Lokalne (ostrołęckie) media powiadomione. Ponawiam zaproszenie do przejazdu. Trasę Ostrołęka - Płock postaram się poprowadzić fajnymi lokalnymi dróżkami.

Aha, ostatecznie miejsce zbiórki (przekazanie Cusia) to Plac Bema w Ostrołęce, 24.05.2014, godz. 11:00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacku, ja potwierdzam uczestnictwo. Pogoda słoneczna ponoć zaklepana nic tylko siodłać i w drogę.

Fajnie by było wrócić na finał Ligi Mistrzów wszak będą derby Madrytu (20:00).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

24 maja 2014 godz. 9:00, Stacja BP - McDonald na Modlińskiej (skrzyżowanie Modlińskiej z Konwaliową). W Ostrołęce musimy być ok. 11:00. Wyjedziemy w stronę Łomży na spotkanie grupy Białostockiej. Potem wspólnie "przeparadujemy" się trochę przez Ostrołękę, zatrzymamy gdzieś w centrum, odbierzemy oficjalnie fanty, może wciągniemy jakieś żarełko,

Jacku, ze względu na imieniny mojej córci Zuzy, mogę pociągnąć z Wami do Ostrołęki, a potem polecę do Warszawy. Muszę być przed 15:00 w domu. Rodzinny obiadek. :smile:

Chociaż na tyle możesz liczyć z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Allo, allo! W Ostrołęce prasa, radio i telewizja zawiadomione, a tu coś mało chętnych. A ja napisałem do prasy, że będzie kilkadziesiąt skuterów. :confused:

Żartuję z tą telewizją, ale prasa naprawdę zawiadomiona (internetowa i papierowa). Oczywiście nie mam pewności, czy skorzystają z zaproszenia. Nic nie odpowiedzieli. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurcze, chciałem z Wami pojechać ale dwudniowe uroczystości rodzinne nie pozwalają :(.

Wszystko przez te Joanny ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam kolegów.Będzie wsparcie z Kutna.3 razy 2oo.Pozdrawiam

I TAK trzymać! :) Pozytywna energia jest w cenie.

Kum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...