Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek jesli nie bede sprawial problemow to dla mnie prosze wszystko w kolorze czerwonym. Mam juz inne w tym kolorze i ten kolor mi odpowiada.Pozdrawiam i czekam na wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Wojtek jesli nie bede sprawial problemow to dla mnie prosze wszystko w kolorze czerwonym. Mam juz inne w tym kolorze i ten kolor mi odpowiada.Pozdrawiam i czekam na wiadomosci.

Zenek, już zmieniam wg Twojego życzenia.

W ZWIĄZKU Z OSTATECZNYMI KOREKTAMI I ZMIANAMI W ZAMÓWIENIACH, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ PRZEDŁUŻAM DO CZWARTKU 15 MAJA, DO PÓŁNOCY. W PIĄTEK RANO SKŁADAM LISTĘ DO REALIZACJI.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Cie Wojtek ale mam jeszcze jedna prosbe. Ogladajac relacje z przekazania CUSIA zobaczylem ze koledzy posiadaja kamizelki z Logo naszej grupy ,i tu pytanie co trzeba zrobic aby takowa kamizelke miec.Obiecuje ze za kazdym wyjazdem bede mial ja na sobie rozslawiajac istnienie Zachodniopomorskiej Grupy Maxiskuterow na Dzikim Zachodzie :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

w związku z nowymi zapytaniami o odblaskowe kamizelki JAGATEX, proponuję wznowić listę i złożyć kolejne zamówienie, jeszcze przed X Zlotem Burgmanii...

Przypominam, że rozmiary kamizelek są zawyżone przynajmniej o 1 rozmiar. Proszę o składanie zamówień wraz z podaniem rozmiarów.

Wstępna lista osób chętnych na kamizelki:

1) koza5810

2) CEKOL24

3) ...

Kamizelka wygląda następująco:

yq3u.jpg

3tov.jpg

Cena kamizelki z logo Klubu Ogólnopolskiego na plecach oraz nick'iem, grupą krwi i logo Grupy Zachodniopomorskiej wynosi 98,40 zł plus koszt przesyłki, który uzależniony jest od ilości zamawiających... Cena kamizelki bez grupy krwi: 93,40 zł

Jeśli chcecie zdążyć i otrzymać kamizelkę przed Burgmanią, to musimy się śpieszyć...

Czekam na zgłoszenia do 18 maja 2014r.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam Cie Wojtek ale mam jeszcze jedna prosbe. Ogladajac relacje z przekazania CUSIA zobaczylem ze koledzy posiadaja kamizelki z Logo naszej grupy ,i tu pytanie co trzeba zrobic aby takowa kamizelke miec.Obiecuje ze za kazdym wyjazdem bede mial ja na sobie rozslawiajac istnienie Zachodniopomorskiej Grupy Maxiskuterow na Dzikim Zachodzie :clapping:

W sprawie kamizelek zapraszam tutaj http://www.forum.burgmania.net/topic/19490-odblaskowe-kamizelki-motocyklowe-jagatex/page__pid__351200__st__60#entry351200

Odnośnik do komentarza

Wojtek po dlugim namysle i pomiarach prosze o rozmiar XL z logo Grupy i grupa krwi ORh+wszystko szyte.Jeszcze jedno zapytanie czy bylaby do odbioru na poczatku czerwca poniewaz mam termin i bym ja osobiscie odebral. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tworzymy nową listę zamawianych kamizelek odblaskowych:

1) koza5810 - kamizelka XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + grupa krwi 0RH+ przyszyta

2) szczolkin - kamizelka XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej na rzep + grupa krwi 0RH+ na rzep + nick na rzep

3) Sławek - kamizelka 3XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte

4) Syn Sławka - kamizelka M

5) Bilety - 1 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia

6) Melmacie - 1 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia

7) romano77 - 2 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia

8) janus60 - kamizelka L+ grupa krwi ARh+ przyszyta + nick na rzep

9) CEKOL24 - kamizelka XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + logo BURGMANII (okrągłe) przyszyte + nick Krzysiek przyszyty + grupa krwi ARH- + I.C.E.509858397 na rzep

10)

Odnośnik do komentarza

wiec i ja poprosze

rozmiar XL wszystko na rzepy czyli nick: Szczolkin, grupa krwi 0 rh+ logo zachodniopomorskie okragle (to co na zdjeciu u Urbiego) rozumiem ze dane do przelewu dostane na priv ? dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

LISTA OSÓB ZAMAWIAJĄCYCH KOSZULKI na dzień 15 maja 2014r.:

1) szczolkin - 1 szt. Polo damskie białe S + 1 szt. Polo białe XXXL

2) azjon - 2 szt. T-shirt białe XL + 2 szt. T-shirt czarne XL

3) SlawoyAMD - 1 szt. T-shirt biały XL + 1 szt. T-shirt czarny XL

4) kowal - 1 szt. T-shirt biały XL + 1 szt. T-shirt czarny XL

5) Jazz - 1 szt. T-shirt damski biały S

6) koza5810 - 1 szt. T-shirt czerwony XL + 1 szt. T-shirt czerwony L + 1 szt. Polo czerwone XL+1 szt. czerwone L

7) YAMHAFAN - 1 szt. T-shirt biały L + 1 szt. T-shirt czarny L

8) pedziwiatr - 1 szt. Polo czarny XL

9) minimi1 - 1 szt. T-shirt damski czarny S + 2 szt. T-shirt czarny M + 1 szt. Polo czarne M

10) burgifan - 1 szt. T-shirt biały XL + 1 szt. Polo czerwone XL

11) Urbi - 1 szt. T-shirt biały L + 1 szt. T-shirt czerwony L + 1 szt. Polo czerwone L

12) qszysiek - 1 szt. T-shirt czerwony XXL

13) wooferai - 1szt. T-shirt czerwony XL

14) melmacie - 1 szt. Polo damskie granatowe M i 1 szt. Polo czerwone S + 1 szt. Polo granatowe XL + 1 szt. Polo czerwone XL

15) bilety - 1 szt. Polo damskie czerwone M + 1 szt. Polo granatowe L + 1 szt. Polo czerwone L

16) Elvis - 1 szt. T-shirt czarny XXL

17) Arek rybak - 1 szt. Polo granatowe XL

18) romano77 - 1 szt. T-shirt granatowy XXL + 1 szt. Polo granatowe XXL

19) CEKOL24 - 1 szt. T-shirt czerwony M + 1 szt. T-shirt czarny L + 1 szt. Polo czerwone M

20) ArtCho - 1 szt. T-shirt granatowy L + 1 szt. Polo granatowe L

21) Rzelu - 1 szt. T-shirt granatowy XL + 1 szt. T-shirt czerwony XL

22) Maciek ZRX - 1 szt. T-shirt damski czerwony S + 1 szt. Polo damskie czerwone S + 1 szt. T-shirt czerwony XL + 1 szt. Polo męskie czerwone XL

23) Matrix - 1 szt. Polo czerwone XL

24) Poldek - 1 szt. Polo czerwone XXL

25) Sławek - 1 szt. Polo czarne XXXL

26) kunisz - 1 szt, T-shirt biały XL + 1 szt. T-shirt czarny XL

Listę zamykam i jutro składam zamówienie.

Dane do przelewu wraz z ostatecznymi kwotami za zamówione koszulki, wyślę każdemu na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to ja poproszę 2 okrągłe loga zach-pom. dla mnie i melmacie (czyli po 1 szt.)

Odnośnik do komentarza

Witam, Bilety (Marku) razem kupowalismy kamizelki jakis czas temu.......czy to sa takie same co obecne?? Jesli tak to tez poprosze okragle logo grupy Z-P dwie sztuki. Powiedzcie mi tylko jak sie je mocuje. Pozdrawiam z Kanalu Suezkiego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, Bilety (Marku) razem kupowalismy kamizelki jakis czas temu.......czy to sa takie same co obecne?? Jesli tak to tez poprosze okragle logo grupy Z-P dwie sztuki. Powiedzcie mi tylko jak sie je mocuje. Pozdrawiam z Kanalu Suezkiego.

Witaj, są identyczne, logo najlepiej przyszyć do kamizelki lub kurtki na stałe.

Odnośnik do komentarza

Wojtek zamawiam bez nicku.Moj rozmiar w piersi w kurtce wynosi 135 cm jest luzno,to rozmiar kamizelki chyba dobry XL

Odnośnik do komentarza

Zamawiam -kamizelka-XS ,logo Grupy Zachodniopomorskiej,ogólne logo BURGMANI(okrągłe), nick Krzysiek,grupa krwi którą piorunem doślę wszystko naszyte.Pod grupą krwi jeśli to możliwe,I.C.E.509858397 na rzep wszystko szt.-1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówienie zg. z poniższą listą zostało złożone w firmie JAGATEX.

1) koza5810 - kamizelka XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + grupa krwi 0RH+ przyszyta - ZAPŁACONE

2) szczolkin - kamizelka XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej na rzep + grupa krwi 0RH+ na rzep + nick na rzep - ZAPŁACONE

3) Sławek - kamizelka 3XL + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte

4) Syn Sławka - kamizelka M

5) Bilety - 1 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia

6) Melmacie - 1 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia

7) romano77 - 2 szt. logo Grupy Zachodniopomorskiej do przyszycia - ZAPŁACONE

8) janus60 - kamizelka L+ grupa krwi ARh+ przyszyta + nick na rzep - ZAPŁACONE

9) CEKOL24 - kamizelka XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick Krzysiek przyszyty + grupa krwi ARH- - ZAPŁACONE

Po otrzymaniu wyceny poszczególnych zamówień, dane do przelewu wraz z należnymi kwotami, prześlę na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówienie na koszulki zostało złożone.

Zamówiliśmy łącznie 56 sztuk, wg poniższego zestawienia:

T-shirt czerwony damski: S - 1szt. (łącznie 1szt.)

T-shirt czerwony męski: M - 1szt. + L - 2szt.+ XL - 4szt. + XXL - 1szt. (łącznie 8szt.)

Polo czerwone damskie: S - 1szt. + M - 1szt. (łącznie 2szt.)

Polo czerwone męskie: S - 1szt. + M - 1szt. + L - 3szt. + XL - 5szt. + XXL - 1szt. (łącznie 11szt.)

T-shirt czarny damski: S - 1szt. (łącznie 1szt.)

T-shirt czarny męski: M - 2szt. + L - 2szt. + XL - 5szt. + XXL - 1szt. (łącznie 10szt.)

Polo czarne męskie: M - 1szt. + XL - 1szt. + XXXL - 1szt. (łącznie 3szt.)

T-shirt biały damski: S - 1szt. (łącznie 1szt.)

T-shirt biały męski: L - 2szt. + XL - 6szt. (łącznie 8szt.)

Polo białe damskie: S - 1szt. (łącznie 1szt.)

Polo białe męskie: XXXL - 1szt. (łącznie 1szt.)

T-shirt granatowy męski: L - 1szt. + XL - 1szt. + XXL - 1szt. (łącznie 3szt.)

Polo granatowe damskie: M - 1szt. (łącznie 1szt.)

Polo granatowe męskie: L - 2szt. + XL - 2szt. + XXL - 1szt. (łącznie 5szt.)

Realizacja zamówienia powinna być gotowa najpóźniej 30 maja.

Dane do przelewu wraz z należnymi kwotami za poszczególne zamówienia prześlę na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Świetna robota !

Jak zwykle z resztą :)

Podziwiam Cię, skąd masz na to wszystko czas i najważniejsze - cierpliwość !

Dawno bym to pizg...ł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam ponownie,

Maciek, dziękuję za słowa uznania. Sam do końca nie wiem skąd znajduję czas... - to wszystko bierze się z pasji...

A tak przy okazji, niektórzy z nas byli zainteresowani czapkami baseball'owymi...

Poniżej wizualizacja czapki sześciopanelowej, z grubej zamszowanej bawełny, z regulowanym z tyłu zapięciem metalowym z wyhaftowanym 5-centymetrowym logo Grupy Zachodniopomorskiej:

czapka-Burgmania+GZ+-1.jpg

Koszt takiej czapki przy zamówieniu 20 szt. wyniesie ok. 18,50 PLN... Jeśli będzie mniejsza ilość zamawianych czapek, cena oczywiście trochę wzrośnie...

Jeśli jesteście zainteresowani, to bardzo proszę o kolejne zgłoszenia w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

tak jak wczesniej wspomnialem 2x czapeczka uniwersalny rozmiar lub 1x mala i 1xduza jesli beda dostepne inne kolory niz czarny to bialy najbardziej by mnie satysfakcjonowal ale jesli nie bawimy sie w kolory to czarny w zupelnosci wystarcza.

i jeszcze 2 slowa do Urbiego:

nie dosyc ze poswiecasz temu wszystkiemu kupe czasu to jeszcze wszystko jest dopracowane i nie zostawiasz zadnych niejasnosci, niedomowien-wszystko dopiete na ostatni guzik - wielkie dzieki!! 1liga

w dalszej kolejnosci czekam na info z nr konta, na ktore moge wplacic pieniadze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...