Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Urbi, jest opcja zobaczyć na zdjęciu te narękawki odblaskowe do pagonów ? Na alledrogo coś takiego wychodzi więcej, to może bym się na to pisał.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi - Proszę jeśli możesz jeszcze domów dla mnie kamizelkę

azjon+logo rozmiar M

azjon, wysłałem mail'a z dodatkowym zamówieniem dla Ciebie kamizelki...

Pozdrawiam

Urbi, jest opcja zobaczyć na zdjęciu te narękawki odblaskowe do pagonów ? Na alledrogo coś takiego wychodzi więcej, to może bym się na to pisał.

Maciek,

tutaj https://jagatex.pl/index.php/component/virtuemart/motocyklowe/narekawki-odblaskowe-detail?Itemid=0

masz szczegóły tych naramienników...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wojtek, o ile jeszcze nie jest za późno, to ja bardzo chętnie bym chciał te naramienniki, czy narękawki jak to oni nazywają. Więc jeśli to możliwe to napisz mi na priva Twój nr konta na które mam przelać kasę i napisz ile doliczyć do przesyłki, lub jak chcesz to Ci w czwartek gotówkę przywiozę, to już jak wolisz ;)

Z góry dzięki i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli można jeszcze uzupełnić zamówienie to proszę

rozmiar M + nick Rzelu + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie,

podaję projekt plakietki odblaskowej naszego logo Grupy Zachodniopomorskiej oraz odblaskowych kamizelek motocyklowych, wykonanych przez firmę JAGATEX

p828.png

yq3u.jpg

3tov.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan i Rzelu,

bardzo mi przykro, ale niestety już nie mogłem zrealizować zamówienia do wczoraj złożonego...

Wasze zamówienia zrealizujemy przy następnym zamówieniu - może już w przyszłym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówienie w realizacji...

Informacja z Jagatexu:

" Witam,

kwota pobrania to 637,04pln.

Termin realizacji to ok. 04.04.2014.

Kamizelka do odbioru osobistego będzie też w tym dniu."

Koledzy, jak będę miał już kamizelki u siebie, to umówimy się w sprawie przekazania i odbioru...

Dzisiaj wyślę Wam na PW wyliczone kwoty za poszczególne kamizelki wraz z nr konta.

Kolego Bobsonn - jak widzisz Twoja kamizelka będzie do odbioru również w piątek 4 kwietnia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zamówienie w realizacji...

Informacja z Jagatexu:

" Witam,

kwota pobrania to 637,04pln.

Termin realizacji to ok. 04.04.2014.

Kamizelka do odbioru osobistego będzie też w tym dniu."

Koledzy, jak będę miał już kamizelki u siebie, to umówimy się w sprawie przekazania i odbioru...

Dzisiaj wyślę Wam na PW wyliczone kwoty za poszczególne kamizelki wraz z nr konta.

Kolego Bobsonn - jak widzisz Twoja kamizelka będzie do odbioru również w piątek 4 kwietnia...

Pozdrawiam

Dzięki bardzo za pomoc, wielkie propsy dla Waszej Grupy!! :D YO!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

w związku z tym, że nie udało się zrealizować wszystkich zamówień, planowane jest kolejne zamówienie kilku produktów z firmy JAGATEX...

Bardzo proszę o składanie indywidualnych zamówień na kamizelki, narękawki, logo, nicki, imiona, grupy krwi itp.

Przyjmuję wszelkie zamówienia do niedzieli 6 kwietnia. W poniedziałek rano 7 kwietnia wysyłam kolejne zamówienie, które powinno zostać zrealizowane - być w Szczecinie najpóźniej w piątek 11 kwietnia.

Pozdrawiam i czekam na Wasze zamówienia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o szczegółowe zamawianie z informacją czy zamawiana plakietka ma być montowana na rzep czy przyszywana...?!

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja proszę o logo przyszywane i narękawki. Chciałbym również logo Burgmanii, również przyszywane, takie jak Marek ma, może mają możliwość.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja proszę o logo przyszywane i narękawki. Chciałbym również logo Burgmanii, również przyszywane, takie jak Marek ma, może mają możliwość.

Logo jest na żółtym tle (wina skanera) ale chodzi o takie:

logo.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jeszcze raz: nick na rzep, logo przyszywane. :) (po jednej sztuce). Oczywiście logo okrągłe, zachodniopomorskie.

Odnośnik do komentarza

Logo jest na żółtym tle (wina skanera) ale chodzi o takie:

Ja przepraszam, ale chyba jednak mi chodziło o co innego, mianowicie taką okrągłą plakietkę którą masz przyszytą na rękawie kurtki z logo Burgmani.

Czyli żeby nie mieszać;

Proszę o nasze logo grupy zachodniopomorskiej i narękawki, a jak się da to jeszcze tą całą nieszczęsną okrągłą plakietkę do przyszycia na kurtkę z logo Burgmani :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...