Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Za ile można sprzedać Burgmana 125 ?


ypkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ile można krzyczeć za Burga K9 125 2009 rok, stan w zasadzie idealny ?

Chiałem 5 kilo i nic, nikt nie dzwoni nawet...

Czy po Warszawie jeżdzą tylko zawodnicy wysokiej klasy wymagający olbrzymich pojemności ? :blush:

Czy może chcę zbyt wielką kwote ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ypkk

    19

  • Barteq

    7

  • dr.big

    4

  • Joasia70

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

125 ccm to w PL ciężki temat. Jak już ktoś robi PJ "A" to wskakuje na ogół na 250 lub wyżej.

Poza tym powody braku zainteresowania: "stan idealny"- nie dla każdego oznacza to samo..., słaba optyka na zdjęciach, słaby opis, nie potwierdzony przebieg, ponadnormatywny przebieg (w PL każdy oczekuje 3 tkm na rok :msn-wink: ).. no i te "5 kilo za burga"... może określ czy 5 kg ziemniaków czy czegoś innego... bo nie wszyscy łapią takie "freaki" słowne :detective:

Odnośnik do komentarza

To może przekopiuj tutaj treść ogłoszenia i pokaż fotki. Może coś jest nie tak z informacją, może coś podpowiemy...

Odnośnik do komentarza

Zrób więcej zdjęć szczegółów skutera z bliska w ładną słoneczną pogodę. Napisz kiedy go sprowadzono do Polski, z jakim przebiegiem? Jakie dokumenty do niego posiadasz, np. książka serwisowa? Czy masz zapasowe klucze? Kiedy ostatnio go serwisowałeś, co było przy nim robione? A tak to twoje ogłoszenie wygląda jak reszta od handlarzy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój to ten za 4900 pln

Nie rospisywałem bo nie handlarz ze mnie...

http://allegro.pl/bu...4081117017.html

Fakt nie przemęczyłeś się z opisem :Jumpy:

Zrób jak radzą koledzy (opis + więcej zdjęć i w lepszej jakości ) bo to co jest teraz nie zachęca

Odnośnik do komentarza

Cóż, ja już tak mam, że zawsze pierwsza osoba która przyjeżdża do mnie kupić samochód / skuter to go bierze :)

Na Twoim miejscu jak radzą koledzy poszerzyłbym informację.

Najlepsze są szczere informacje, w formie krótkiego wypracowania opowiadające historię maszyny w Twoich rękach. (którym jesteś właścicielem, czy sprzęt sprowadzony, kiedy itp.).

Więcej zdjęć, z kilku kątów, fotka zegarów, ew. akcesoriów jakie zamierzasz dodać.

Fajnie też napisać do kiedy jest przegląd, ubezpieczenie.

Ja również zawsze piszę skąd jest rejestracja (w moim przypadku Warszawa - potencjalny nabywca wie, że jeśli będzie z tego samego miasta zapłaci mniej za przerejestrowanie pojazdu).

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że tak musi być, że 30 postów dla dodania ogłoszenia o sprzedaży, żeby wyeliminować przypadkowych handlarzy, ale silnik forum mógłby też brać pod uwagę datę założenia konta, ja już ponad rok na koncie, nie udzielałem sie za dużo, ale sporo się czytało, a teraz przy sprzedaży swojego burga nabijam niepotrzebnie posty aby móc tu dodać swoje ogłoszenie. Myślę że mój skut jest wart tego, aby poszedł w uczciwe ręcę burgmaniaka, a niestety wciąż nie mogę dodać ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza

No macie rację że dobrze jest jak opis malowniczy i super zdjęcia, ale w Warszawie dużo ofert na Burgi 125 na wtrysku nie ma,

więc wydaje mi się że o ile ktoś by był takim zainteresowany to by poświęcił godzinę czasu żeby go obejrzeć a tu nawet nikt nie dzwoni...

Zresztą obserwuję też że pozostałe oferty z Warszawy na takie sprzęty ciągle aktualne, widać 125 nie ma wzięcia,

a dziwię się bo do jazdy w Warszawskich korkach do pracy chyba nie ma lepszej opcji...

Jak mi się skończy ogłoszenie to zrobię nowe foty i za - improwizuję z opisem ;)

Odnośnik do komentarza

125 ciężko sprzedać tak jak koledzy piszą, bo każdy kto ma A woli min 250, dodatkowo sporo jest nasprowadzanych 125 bo za granicą są bardziej popularne przez w niektórych krajach inne wymagania odnośnie prowadzenia. A znowu jako 2 skuter po bułki do sklepu to lepsza 50 bo lżejsza.

Zrób jak koledzy radzą a bardzo możliwe, że zwiększy się zainteresowanie , jeśli to nie pomoże będziesz musiał ( jeśli zależy Ci na sprzedaży) trochę obniżyć cenę

Akurat Warszawa nie jest jakoś strasznie zakorkowana, więc jeśli już człowiek przeciśnie się przez korek to wypadało by z tych świateł dynamicznie wystartować, 125 w czterosuwie do demonów żwawego startu nie należy, więc ja nie sądzę że jest to taki dobry sprzęt na Wawkę;)

Odnośnik do komentarza

Akurat Warszawa nie jest jakoś strasznie zakorkowana, więc jeśli już człowiek przeciśnie się przez korek to

hmm :dontgetit:

Co do trudności w sprzedaży, generalnie w Polsce sprzedają się starsze sprzęty, a w Twoim wypadku mało atrakcyjna pojemność dodatkowo utrudnia znalezienie nabywcy.

Odnośnik do komentarza

Jedyne zainteresowanie to tacy co chcą papier na 50ccm i mocno się im dziwię bo podejrzewam że w przypadku mini dzwona można mieć spore nieprzyjemności.

Z tymi 2l to trochę przesadziłem ;)

Odnośnik do komentarza

Takiego wpisu nie ma w ogłoszeniu, pozatym co to ma do rzeczy.

Nie sądzę że ludzie kupują pojazdy przeglądając ogłoszenia i się zastanawiają czy kupić Burgmana 125 czy Honde Hornet 600.

I decydują o ten sprzedajacy ładnie napisał i wiarygodnie to kupię to co on chce sprzedać.

Napisałem tu na forum bo byłem ciekawy jak ludzie wyceniają skutery 125, bo tu problemem jest totalny brak zainteresowania,

nie że ktoś sie zastanawia kupić u tego pana czy tu tego i decyduje u innego bo ja napisałem że pali 2 litry...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skuter w doskonałym stanie technicznym.

Opony praktycznie nowe,

silnik na wtrysku, spalanie 2l/100.

Produkcja 2009 rok, przebieg 11000km.

Kontakt: 600-897-857

Jest zapis o spalaniu w ogłoszeniu, a znaczenie ma takie, że pisanie nieprawdy podważa Twoją wiarygodność a jak sam napisałeś ludzie tym się kierują szukając w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

o tu napisałeś

I decydują o ten sprzedajacy ładnie napisał i wiarygodnie to kupię to co on chce sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...