Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Burgmanii - śląskie etapy


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Więc CUSIA mamy już na Śląsku!, a konkretnie w Bielsku - Białej. :)

Było 20+12 maszyn. Ludzi trzeba będzie policzyć na żywieckim zdjęciu Patryka.

To był przecudowny dzień. Temperatura zewnętrzna w granicach normy: nie za zimno i nie za ciepło. Ot - tak w sam raz na "CUSIOWą włóczęgę".

Z koleżeństwem krakowskim przejechaliśmy 206 km. (Ja osobiście z domu do domu - 239 km.)

Niekiedy chciałby człowiek sobie tak "po marudzić", być po prostu taki upierdliwy!

Żadnego "HAKA" dzisiaj nie można było znaleźć. Za wyjątkiem jednego: Gadek był tak głodny, że złożył obiadowe zamówienie i nie przewidział, że może tego być za dużo. :) A tyle razy mówiłem - idź na zakupy syty!

Dziękuję wszystkim dzisiejszym uczestnikom za zezwolenie - być mi razem z Wami.

Takie wymiany postowe w sieci - fajna rzecz, ale przytulić Krakuskę do swej piersi! Hohohoho!!

No i krakowską rękę mieć w swej dłoni - to też nie mały zaszczyt!

Ludziska - jesteście w DECHĘ!

Posyłam surówkę zdjęć. Już nie mam siły załączać PfotoShopa :)

Raportu do kroniki ja pisał nie będę, ale bielski LIDER na pewno sam napisze, lub komuś zleci.

Mam pewne podejrzenia jak i komu to Arturo b-b zleci, ale mogę się mylić :)

A więc do czwartku.

EDIT.

Szczególne podziękowania za wspaniały dzień dla "choruszków"!

Moni i AndrzejMyslowiceS - szybciutko się kurujcie, bo czwartek niedaleko. A L4 tam nie ma :)

Ewa - wiem, że nie było Cię fizycznie, ale przecież cały dzień i tak "byłaś z nami" - dużo zdrowia Ci życzę/-ymy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    60

  • Patryk

    29

  • arturo-bb

    23

  • Jaki 40

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zlecam ANTONOWI :clapping:

A jak naprawdę nie da rady to może Joasia70.

Joasiu twoje opisy z wypraw są tak wciągające że może się zgodzisz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie będę się chwalił, ale moje podejrzenia były słuszne!

Relacja z Barcelony również mi się podobała. Mało tego Agatha Christie - wysiada!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i Krakowiaki przyjechali, cusia przekazali i pojechali :)

060420141294.jpg

060420141295.jpg

060420141296.jpg

060420141297.jpg

060420141298.jpg

jak widać po minach chyba zadowoleni byli z przyjazdu :)

bo ja jestem zadowolona bardzo z dzisiejszego dnia :) pogoda dopisała, towarzystwo też , Lider Artur wymyślił super traskę ... no to teraz byle do Chudowa , żeby przekazać Cusia dalej :)

ps. no, no chłopaki ładnie to tak się kobieta wyręczać ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ps. no, no chłopaki ładnie to tak się kobieta wyręczać ?

No wiesz?! Wyręczać.

Już widzę niezadowolone minki innych osób, że nie zostały wyróżnione! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też już w domu, trochę zmęczony i potwornie :-) zadowolony. Chociaż Anton zapowiedział na forum, że mnie nie będzie, ku zdziwieniu tych z którymi umawiałem się na trasie, to byłem Antonku. Przypominam jak byś zapomniał, że jadłem Twój smalec i żyję. A tak do końca nie jestem przekonany czy mnie zauważyłeś.

Pozdrawiam Burgmaniaków małopolskich, miło było spotkać się z Wami.

Jeszcze parę słów na temat smalcu - nie było za mało, tylko pojemnik następnym razem powinien być większy :-) 251x260_product_media_633.jpg

Za to ciasta, piszingera i chipsów było akurat i równie smaczne jak wspomniany wyżej smalec.

Odnośnik do komentarza

No i już po gorącym wspólnym prysznicu... Przepraszamy, że uciekliśmy w Skoczowie, ale jeszcze jedna wizyta nas czekała. Nasz licznik zamknął się dzisiaj na 445 km. No i jak to ja...trochę zmarzłem. Ale było warto :clapping:

Poglądowa dzisiejsza trasa, tylko bateria mi padła przed Skoczowem:

http://connect.garmi...573&cid=7146457

I dziękujemy wszystkim za miłe towarzystwo.

Odnośnik do komentarza

To był wspaniały dzień dziekujemy wszysykim za towarzystwo w tak licznym gronie i na super trasie. Podziękowania dla Artura za super widoki. Antonowi za wyśmienity jak zawsze smalec, Asi za ciasto i liczne towarzystwo Krakusów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , ledwo żyję z nosa się leje kości bolą , wczoraj rano się zastanawiałem czy w ogóle jechać z wami ale obiecałem . Poza tym nie mogłem odpuścić wspólnego kulania po winklach

z Królem Arturem całą ekipą i z Grupą Krakowską . No i brać udział w Sztafecie wymyślonej przez Antona to jest COŚ z CUSIEM . Dziękuję Artur że zabrałeś mnie na wycieczkę i dalej balans ciałem .

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Przepraszam że dopiero teraz .

Syn powiedział że tu :

będą dostępne filmiki z przekazania.

Wstawia się tam coś z Cusiem.

Całość zgram na DVD i jak się uda to w czwartek oddam w powołane ręce.

Jak link nie będzie działał to proszę o telefon Antonku.

kilka fotek z kamery.

68db72ac2be68a68med.jpg

4e1f442b6ceb7678med.jpg

e82e7236ae2d57efmed.jpg

d45e0cb213b85088med.jpg

586bb076c8a5bcd7med.jpg

cf81c1b0fa3979b0med.jpg

e0b22c4c98c2c7e5med.jpg

ad50a4e1445dee50med.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za niedzielne kulanie w tak zaszczytnej imprezie, było extra co pokazują super zdjęcia oraz filmiki, panowie foto spisaliście się na medal.

Pozdro dla wszystkich uczestników.

Lion

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Andrzej - masz zdolnego syna! Cały Tata!

A jak wyglądać może dzień jutrzejszy?

Z tego co czytałem na www.pogodynka.pl , to temperatura raczej ani namiotowa, ani zamkowa :( Raczej - szałasowa (?).

Ale to LIDERZY nami pokierują. Ich działka.

Obligatoryjny smalczyk już mam! Za tydzień, będzie tygodniowy.

Chlebek, najwyżej dla konia zostanie :) Ale jutro i tak go zabiorę.

Domyślam się, że Grześ przyjedzie z akordeonem, "roztomili" i Zenon z swoimi dowcipami, no - każdy coś ciekawego na tą okazję przygotuje.

Przed 65-cioma laty, miałem taki wierszyk:

Ja mały robaczek,

nie umiem winszować

tylko - buzi pocałować.

Ale się ciotki oblizywałyyyyyy! :) Dzisiaj ani ciotek, no i ta moja stara morda .......... ACH .... ta TOSTA!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy ten luksus że przekazanie Cusia na śląsku - trwa.

Można przekazać sobie Cusia w czasie deszczu z samochodu do samochodu, ale nie o to chodzi. Spotkanie jak największej grupy osób na skuterach na Śląsku to odpowiednia oprawa tego Święta. Dlatego pogoda jest wskazana.

Jutrzejszy, przewidywany deszcz, nie powinien nam przeszkodzić w spotkaniu ale czy Cusiowi będzie się chciało wychodzić z ciepłych pomieszczeń?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej Patryk - pisząc te słowa:

>przekazać sobie Cusia w czasie deszczu z samochodu do samochodu,<

myślałeś prawdopodobnie o jakimś tunelu (?????). :) No - a przynajmniej jakiejś wiacie (?).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pogoda jutro nie zachęca do jazdy na skuterze i Chudów bardziej motocyklowy historycznie ale :

1. Szałas to już też taka "nasza" baza

2. za tydzień to już Wielki Czwartek a to może spowodować mniejszą ilość uczestników przekazywania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Można przekazać sobie Cusia w czasie deszczu z samochodu do samochodu, ale nie o to chodzi.

Antonku czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisałam w Czwartkowym.....

CUŚ zostaje w naszych pieleszach :msn-wink:

Za tydzień będzie przekazany- niestety- nie damy dziś rady.

Odnośnik do komentarza

Witam Śląskie :fireman2:

Nie wiem czy Patryk przekazywał info(spotkanie czwartkowe odwołane),ale zapytam wszystkich uczestników sztafety.

Mam pomysł/plan przekazania Cusia w Karczmie Śląskiej z tortem w tle.

Kawę,herbatę stawiam ja,ale tort będzie kosztem wszystkich uczestników stąd moje pytanie,czy deklarujecie chęć w partycypacji kosztów tortu?

Wiadomo,.że im więcej chętnych tym koszty mniejsze,ale im wcześniej będę miał info o liczbie uczestników tym szybciej będę mógł zamówić tort ,ze stosownym wpisem o Cusiu.

Jeśli koszty nie grają roli,to wystarczy odpowiedź na tak.

Oczekuje na odpowiedź Rafał :chef:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...