Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Burgmanii - śląskie etapy


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Litości już chyba 5 raz daję linki do POGODY

Albo TU

Albo TU

Skopiować do zakładek (ustawić takie miasto jak komu pasuje ) i zawsze będzie jasność

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    60

  • Patryk

    29

  • arturo-bb

    23

  • Jaki 40

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

U mnie olej sprawdzony, paliwo nalane, akumulatorek do foto się ładuje, trasa na GPS wklepana, ...

Chlebek pokroję rano, żeby był świeży. Teraz tylko tą noc przespać! - przed ślubem nie byłem taaaaki "napięty" :)

Więc do jutra.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Antonku Chlebek powiadasz,hmm a smalec to co pies(suka) zezarla... ?

Aże smalcu kroił rano nie bede, to nie wspomniałem :) :) :)

Sarze bym go nie zaserwował! Ja ją kocham! :)

Odnośnik do komentarza

Anton to dobrze że Nas nie kochasz to przynajmniej smalcu nam zaserwujesz mniam mniam.Do jutra.

A tak na poważnie to wszyscy zastanówmy się nad wspólnym zdjęciem ,które jednoznoznacznie pokaże w kronice gdze jest CUŚ ,chodzi mi o jakieś charakterystyczne miejce na śląsku i podbeskidzu.

Odnośnik do komentarza

Anton to dobrze że Nas nie kochasz to przynajmniej smalcu nam zaserwujesz mniam mniam.Do jutra.

A tak na poważnie to wszyscy zastanówmy się nad wspólnym zdjęciem ,które jednoznoznacznie pokaże w kronice gdze jest CUŚ ,chodzi mi o jakieś charakterystyczne miejce na śląsku i podbeskidzu.

Z tym miejscem to super pomysł. Proponuje jakieś szczyty w tle i my z cusiem w centrum.

Odnośnik do komentarza

Jadę z wami :) dla zainteresowanych około 8.30 spotykam się z Lionem na stacji Bp za Tychami w stronę Pszczyny. Może ktoś zechce dołączyć do nas i pedzimy na Lotos do Artura

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ Patryk, z powodów zawodowo/rodzinno/osobistych nie może być jutro z nami na Podbeskidziu - załatwiłem videografa!

Rostomili obiecał naładować akumulatory do swej kamerki!

Pan Wojciech Pacula z Radio Katowice (działka - motoryzacja) jest również zainteresowany tematem.

Tak to jest, jak się załatwia coś z sąsiadem (Witold Turant) [Przeprowadzka do nowego domu]. Brak jego czasu itd itp. Dlatego prawdopodobnie radiowy reportaż będzie nagrany dopiero w czasie przekazu Cusia w Chudowie lub K-cach(???).

No chyba, że TVS będzie zainteresowana (?). A POWINNA BYĆ!

Ale to już "góra" jest kompetentna i z tego co wiem - robi wszystko w tym kierunku (pomimo apatii :))

Acha, zapomniałem dodać, że Kacha jedzie na 90% ze mną. Chyba, że będzie padać...

Wojtuś ! - daj Ty se spokój! Kasia nigdy nie padła i nie padnie! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oby porzestalo padać.

Właśnie że nie.

Niech pada .

I to nawet całą noc.

Aby od rana świeciło słonko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez jade. Dołączam do lukassx-a na BP 8:30 - za Tychami.

Oby porzestalo padać.

Wiem, że jesteś słodziutki! :)

Ale wody się nie bój. Nie rozpuścisz się. Będzie git!

W mym kufrze też zabieram (na wszelki wypadek) - oj! ... kondom? Albo jak to po polskiemu?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton - Twoja postawa jest dla mnie wzorem do nasladowania. Ide szukac kondoma...

Co TY!??? Widziałem GO! w Twych gaciach (prawa, mała kieszonka w dżinsach - pamiętasz?!).

Nie szukaj, tylko .... no wiesz już :)

Odnośnik do komentarza

:msn-wink:

Co TY!??? Widziałem GO! w Twych gaciach (prawa, mała kieszonka w dżinsach - pamiętasz?!).

Nie szukaj, tylko .... no wiesz już :)

Najważniesze że jest pozytywne nastawienie Antonie :chef:

Idąc dalej z tym kondonem to na końcu sztafety może zaskoczyć Was zdziwiona Jola hehe-taki żarcik na koniec.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ Patryk, z powodów zawodowo/rodzinno/osobistych nie może być jutro z nami na Podbeskidziu - załatwiłem videografa!

......

Taki duży a z palca ssiesz! Czy może radia Erewań słuchasz!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i nadejszła wiekopomna chwila, Cuś zbliża się do Śląska

do zobaczenai się w Żywcu a z pierwszą grupą w Żorach :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam :blush:, ale ja muszę odpuścić niestety jestem tak "pociągająca", że po prostu się się boję. Przez dwa tygodnie byłam chora potem było w miarę ok (czwartek) no i znowu mnie dopada zaraza jakaś. Pomimo szczerych chęci zdecydowałam, że jednak nie pojadę.

Życzę wszystkim wspaniałych wrażeń, pogody znośnej i ........sami wiecie CO :clapping:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj łupem padło 660 km o chłodzie i wodzie, więc dzisiaj odpuszczam wszelką działalność dwukołową. Chyba przyjdzie mi się leczyć. A żona miała rację. One zawsze muszą mieć rację...

Odnośnik do komentarza

Siemianowice meldują się w domu zmarznięci ale zadowoleni. Ci co nie byli niech żałują :P (Ewcia ma wybaczone)

ps. fotki wrzucimy, jak sie ogarniemy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...