Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Burgmanii - śląskie etapy


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    60

  • Patryk

    29

  • arturo-bb

    23

  • Jaki 40

    20

Top użytkownicy w tym temacie

to jeszcze nie wszyscy jeszcze ja będę, bo na koniec kwietnia jak deklarowałem się na początku nie dam rady jechać na trasie Katowice-Opole, bo plany mi się zmieniły i w tym czasie będę w Austrii. Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia za tydzień :-)

Odnośnik do komentarza

Czy można się przyłączyć do sztafety w trakcie przejazdu Katowice - Opole? Jeśli tak to ja również chętny do dołączenia w Strzelcach Op.

Pozostanie tylko kwestia orientacyjnej godziny przejazdu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sztafeta na odcinku Katowice - Opole

Miejsce startu odcinka - Katowice, parking Centrum Silesia.

Data wyjazdu - 26.04.2014 r.

Godzina wyjazdu - 9:00

Na deklaracje poczekamy bliżej terminu wyjazdu i chodzi tylko o to gdzie na kogo czekać i gdzie zrobić punkty spotkań na trasie.

Pierwszym punktem po wyjeździe z Katowic mogą być, jeśli będą chętni, Gliwice, parking AGATA ul. Pszczyńska 215.

Oczywiście przekazanie CUSIA Bielsko-Katowice nastąpi w Chudowie na naszych spotkaniach czwartkowych (i to dwa razy :-))) )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy my jedziemy do >Żywca Sienkiewicza 97 (stacja BLISKA)< by spotkać się z naszym LIDEREM i Grupą Małopolską indywidualnie, czy zbieramy się po drodze i i dojeżdżamy już dwoma grupami?.

Mam tutaj na myśli dwie grupki: przez Żory lub drugą grupę przez Pszczynę (roztomili i Lion).

Jeżeli grupami, to trzeba by było ustalić miejsce i godzinę w TRASIE przejazdu:

Propozycja z mej strony - Świętoszówka (Stacja benzynowa) - 9:00, a później dalej do Artura na żywiecką i oczekiwanie na Krakusów :)

A jakie Wy macie propozycje w tym temacie?

PS.

Więcej maniaków w tym temacie już nie ma?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie rownież można dopisać. A ewke jak artur nie zabierze to mam wolne miejsce z tyłu ;)

Dzięki, że w razie czego mogę na Ciebie liczyć :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo taka była chyba pierwotna wersja, która uległa modyfikacji i spotykamy się w Żywcu na stacji Bliska, robimy objazd przez Słowację i kończymy w B-B.

trasa ustalona przez lookera ( podana w małopolskich ) i Artura -> https://mapsengine.google.com/map/viewer?mid=zlwAg4H2gucw.kxMuNGYmH8CE

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie kumam czegoś. Dlaczego w tabeli sztafety jest naposane, że miejsce przekazania cusia u nas jest w MC donalds w BB???

Hej Wojtuś.

TUTAJ masz wszystko :)

Ja też już coraz częściej zapominam :( :( :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Że tak stanę w obronie Antona, to chyba ( ????? ;) ) nie złośliwość tylko w pewnym wieku tak już jest ;) po moim tacie to widzę ;)

hi hi Anton nie bij ;)

a i Wojtek jak policzysz ilość moich słów i Antona w odpowiedzi to chyba jego odpowiedź krótsza ;) mimo wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tak w trosce o Antoniusza...wiem, że on bardzo lubi jak się o nim mówi...nieważne jak :clapping: Antonku...wiem też, że nie masz mi tego za złe. Ja tak z szczerej sympatii :notworthy: zawsze będziesz moim "guru "

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...