Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kronika I Przedzlotowej Ogólnopolskiej Sztafety Burgmanii 2014 (Promo X Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2014*)


looker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dzisiaj nasz CUŚ odbył następny etap swej podróży!

O godzinie ca.: 18:00 dotarł na 4oo (załadowany pod sam dach!) LIDER Bielski z CUŚ-iem do Chudowa.

Katowicki LIDER był już wcześniej. Strasznie "napalony", by odebrać obiecany fant.

Jednak, jak można zobaczyć na zdjęciach, nie widziałem nikogo, kto by nie miał podobnych "zachcianek"!

Każdy z nas MUSIAŁ, dotknąć, pomacać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z CUŚ-iem,

O oprawę "artystyczną" zadbali nie tylko LIDERZY, ale cała pozostała grupa.

Tylu "świeżaków" już dawno nie widziałem na spocie! CHWAŁA Wam za to.

Jeżeli ktoś z nieobecnych miał w tym czasie czkawkę - To właśnie my Was wspominaliśmy.

Już teraz zaczynam tupać nóżkami na następny etap z Katowic do Opola (i dalej na Wrocław jak tylko mi siły na to pozwolą ?)

Chyba wezmą namiot i w Wrocławiu gdzieś przenocuję (?). 600 km w jeden dzień może być dla mnie za dużo :) (?).

Jak by nie było, CUŚ robi frajdę! Dalej tak!

PS.

Reporter Radia Katowice, Pan Wojciech Pacula z redakcji Auto-Radio nie mógł przybyć na nasze przekazanie CUŚ-ia.

Olał nas? Chyba nie (?).

Gdy krótko przed 18-stą do niego dzwoniłem z wiadomością: że już na niego czekamy - odpowiedział:

- dzisiaj nie wyrobię się w czasie.

Trudno. A smutny z tego powodu i tak jestem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • looker

    35

  • Anton

    19

  • pgizi

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Klubowicze

Przepraszam za opóźnienie z dostawą fotek.

Pod TYM LINKIEM znajduje się ZIP z moimi fotkami z przekazania CUŚ-a w Lublinie.

I ja tam byłem, na skuterze jeździłem a to co widziałem na fotkach wyłapałem :)

PS

po kliknięciu na ZIPa pobierajcie mimo nieprzeskanowania antywirusowego (tu wirusów nie ma) a następnie w prawym dolnym rogu jest strzałka (w dół z poprzeczką) do pobrania pliku. Nie otwierajcie tylko pobierajcie - to jest 100MB.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

looker tak mi się wydaje że cuś jest u Patryka czyli pozycja nr 6, no chyba że ja już się troszkę pogubiłem ale z tego postu wynika że chyba nie ;)

http://www.forum.burgmania.net/topic/14810-czwartkowe-spotkania-w-chudowie/page__st__1440#entry346402

jeśli tak to sorki za zamieszanie, Anton gdzie jest Cuś u Artura czy Patryka? :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

looker tak mi się wydaje że cuś jest u Patryka czyli pozycja nr 6, no chyba że ja już się troszkę pogubiłem ale z tego postu wynika że chyba nie ;)

http://www.forum.bur...440#entry346402

jeśli tak to sorki za zamieszanie, Anton gdzie jest Cuś u Artura czy Patryka? :blush:

Masz rację. Jest u Patryka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poranek nie był tak pogodny. Dzisiejsza podróż Cusia zaczęło się w deszczu lecz nasz optymizm i chęć jazdy no i sam Cuś spowodował że na naszej trasie pokazało się słońce.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

looker. tabela wymaga drobnej poprawy. A mianowicie grupa Warszawa Lublin (orzeł) w pozycji "ilość osób jadących w odcinkach" jest wpisane 1 osoba. Z tego co pamiętam to było nas chyba 19 osób.

A tak to rewelacja :clapping:

Odnośnik do komentarza

looker. tabela wymaga drobnej poprawy. A mianowicie grupa Warszawa Lublin (orzeł) w pozycji "ilość osób jadących w odcinkach" jest wpisane 1 osoba. Z tego co pamiętam to było nas chyba 19 osób.

A tak to rewelacja :clapping:

Dziękuje za korektę.

Poprawiłem ilość, przydała by sie jeszcze lista uczestników, miałbym komplet informacji:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przećwiczę pamięć:

1. Orzeł

2. Gieńka

3. Jaco

4. Ziuta

5. Strażak

6. Patrycja

7. Campto

8. pgizi

9. Jaanek

10. .Maniek

11. JuSta

12. Radoslav42

13. Piootr

14. Wize60

15. Rafi

16. Skała z domu Bendix ;-)

17. Mrzysty

18. Irasko

19. ......... kogo nie dopisałem a był w Lublinie?

Odnośnik do komentarza

Witam, w dzisejszej sztafecie z Trzebnicy do Poznania udział wzięli:

Gregory + Magda

Papcioch

Rypak

Robi3m

Marek 377 - dołączył pod Gostyniem

Lucjan73

Dziękuje za udział i wsparcie w transporcie. Fotki zamieścimy za chwile.

Odnośnik do komentarza

Lista transportująca do Lublina

1 orzeł

2 strażak

3 campo

4 .maniek

5 justa

6 irasko

7 droho

8 jaco

9 skała

10 jaanek

11 yanT (chyba tak się pisze)

12 marioM

13 marcino1

14 rafi

15 wize60

16 piootr

17 mrzysty

18 pgizi

19 radoslav42

Plecaczki:

1 gieńka 2 partycja 3 ziuta

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników sztafety z grupy zDolny Śląsk!!! :clapping:

Mimo kapryśnej pogody większość stawiła się na starcie sztafety i tu wielki szacun dla Roberta,który musiał borykać się z awarią swojego skuta,ale skończyło się pozytywnie i spotkaliśmy się w Karczmie,gdzie mogliśmy świętować z Cuciem i grupą Śląską.

Szkoda też,że Gregory musiał nas opuścić tak nagle w Opolu,ale nadrobi mam nadzieję w sztafecie do Poznania.

Uwieńczeniem przekazania Cusia z ziemi Dolnośląskiej do Wielkopolski będzie jutrzejsza sztafeta którą poprowadzi Lucjan.Start 27-04(niedziela)9.00-9.30 z Trzebnicy.

Lista uczestników sztafety Opole=>Wrocław

-rypak

-papcioch

-papcioszka

-Lucjan

-robin3m

-Gregory

-misioooo

trasa przejazdu:

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=9

Opis z przekazania Cusia Opole-Wrocław zapodam do wtorku,czasu mało,a dopiero co wróciłem z Poznania :fireman2:

Małe info tu:

Odnośnik do komentarza

Lista transportująca do Lublina

1 orzeł

2 strażak

3 campo

4 .maniek

5 justa

6 irasko

7 droho

8 jaco

9 skała

10 jaanek

11 yanT (chyba tak się pisze)

12 marioM

13 marcino1

14 rafi

15 wize60

16 piootr

17 mrzysty

18 pgizi

19 radoslav42

Plecaczki:

1 gieńka 2 partycja 3 ziuta

Wielkie dzięki za listę, tabela zaktualizowana :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...