Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kronika I Przedzlotowej Ogólnopolskiej Sztafety Burgmanii 2014 (Promo X Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2014*)


looker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • looker

    35

  • Anton

    19

  • pgizi

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

Dzieki Burgmaniacy za dzisiejszy przejazd, było rewelacyjnie. Fajnje bylo Was wszystkich poznać. Jeszcze raz dzieki i do zobaczenia przy nastepnej okazji, mam nadzieje ze już niedługo ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałem podziękować wszystkim za wspólny przejazd. Grupie małopolskiej za cierpliwość co do porannych przypadłości mojego akumulatora. Grupie śląskiej za przygotowanie super traski i wszystkim za wspaniałą atmosferę.

Odnośnik do komentarza

ajjjj nie byłem na bieżąco w temacie ale widzę że już w Stalowej Woli było ;/ a tak miałem chęć się wybrać... :((( :(( :(((

PS: Czy takie kamizelki odblaskowe klubowe można kupić ? Proszę informację.

Odnośnik do komentarza

PS: Czy takie kamizelki odblaskowe klubowe można kupić ? Proszę informację.

zależy o jakie kamizalki pytasz,o klubowe z napisem na plecach burgmania,czy o te okolicznościowe,stworzone na potrzeby sztafety,jeżeli pytasz o te drugie,to po zakonczeniu sztafety bedziesz mógł wziąć udział w ich licytacji,i jeżeli wylicytujesz najwiecej,bedziesz szczesliwym posiadaczem takowej...
Odnośnik do komentarza

zależy o jakie kamizalki pytasz,o klubowe z napisem na plecach burgmania,czy o te okolicznościowe,stworzone na potrzeby sztafety,jeżeli pytasz o te drugie,to po zakonczeniu sztafety bedziesz mógł wziąć udział w ich licytacji,i jeżeli wylicytujesz najwiecej,bedziesz szczesliwym posiadaczem takowej...

Pytam o te kamizelki co widać tu na foto https://plus.google.com/photos/104163203260161955420/albums/5996651005126110865/5996651592885182546?partnerid=gplp0&pid=5996651592885182546&oid=104163203260161955420

Odnośnik do komentarza

ajjjj nie byłem na bieżąco w temacie ale widzę że już w Stalowej Woli było ;/ a tak miałem chęć się wybrać... :((( :(( :(((

PS: Czy takie kamizelki odblaskowe klubowe można kupić ? Proszę informację.

Szkoda że przeoczyłeś było by nas 7 wspaniałych :D

Jeśli chcesz kamizelkę klubową to możesz zamówić ją sobie w firmie: "JAGATEX"

https://jagatex.pl/index.php/component/virtuemart/motocyklowe/kamizelka-motocyklowa-kms-2-detail?Itemid=0

Ja zamawiałem taką z nikiem i napisem z tyłu a kosztowało mnie to chyba około 83 PLN + koszty wysyłki.

Pani załatwia to bardzo szybko.

Moja podpowiedź - ja mam ubrania w rozmiarze L a kamizelkę kupiłem M i pasuje! Koledzy też to potwierdzają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Super było rozpocząć wspólnie sztafetę :) Teraz dopiero widzę jak daleko to zaszło i jakie piękne miejsca w kraju CUSiek odwiedza.

Koledzy i koleżanki! Jesteście super i wiem że jak kiedyś pojadę w Polskę z naszą kamizelką Burgmanii na plecach to zawsze będę mógł spotkać podobne mi osoby, niezależnie skąd będą :)

Trzymam kciuki za wszystkich "sztafetowców" ! Pzdr z Mazowsza !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że Sztafeta przemieszcza się zgodnie z założeniami. Super! :)

looker, thx za sukcesywne prowadzenie T A B E L I . . . :clapping:

Ps. W kolejnych etapach trochę słaba dokumentacja foto-video :confused: Więcej życia Panie i Panowie :)

Odnośnik do komentarza

7:00 koniec pracy, do domciu, szybki prysznic, małe śniadanko i o 8:00 wyjazd ze Ściemniaczem do Myślenic. tam zgarniamy kilku kolegów i kierunek Sułkowice gdzie czekamy na delegację z Krakowa.

W 13 maszyn jedziemy do Żywca, tam na nas czeka kilka osób ( z których nazbierało się Nas 32 maszyny tych co ja się doliczyłem ). Podzieleni na trzy grupy dla zmyłki przed "miłymi" panami w radiowozach zwłaszcza na Słowacji, pod przewodnictwem arturo-bb różnymi fajnymi winklami przez Słowację z kilkoma przerwami jedziemy do Koniakowa na obiadek. Następnie Wisła, Ustroń i Bielsko-Biała

Po 13-tu godzinach i 430 km w domu

Dziękuje wszystkim za towarzystwo i fajną wycieczkę, kilka fotek https://plus.google.com/u/0/photos/107695922512156496271/albums/5999444368968755441

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

06 kwietnia 2014r.

No i 4 etap I Ogólnopolskiej Przedzlotowej Sztafety Burgmanii zakończony. „CUŚ” całe i bezpieczne dotarło do rąk arturo-bb uroczyście przekazane przez lookera w pięknych okolicznościach przyrody w Koniakowie.

Ale wróćmy do początku.

Liderzy grupy małopolskiej i pierwszej grupy śląskiej ustalili termin i przebieg trasy: przekazanie ma nastąpić 6 kwietnia w trakcie wycieczki po pięknych trasach Beskidu Śląskiego. Umawiamy się więc w Żywcu jako punkcie zbornym gdzie ok. godziny 10.30 ma się pojawić grupa małopolska.

Do Żywca dojeżdżamy grupkami z różnych stron Śląska. Na parking stacji Bliska dojeżdżają: arturo-bb, Anton, Patryk, jaki40, AndrzejMysłowiceS, Gadek z Kasią, Zenek z Wiesią, Migu z Halinką, AndrzejSkoczów, lukassx, Karton z Żanetą, Robert1973 z Moni82, Krys70 z Anią, Lion, Josia70, Grześ, AREQ, Subaru gtb 320 z Natalią, albin700, Seba 500, sater998 i ziga.

Zanim przyjeżdża grupa małopolska zdążymy jeszcze zrobić sobie grupową fotkę. Niestety Prezes nie zdążył dobiec przed migawką aparatu ;)

IMG_6944.JPG

Po chwili dojeżdżają nasi koledzy „krakowiacy”.

IMG_6931.JPG

Chwila powitań, tankowanie maszyn do pełna i wzbudzenie sensacji na stacji benzynowej ( pracownicy stacji z nosami przyklejonymi do szyby z nie małym zdziwieniem patrzyli na taką ilość „niskopodłogowców” jak nas nazywali ).

IMG_6964.JPG

Teraz jeszcze wspólna fotka i w 32 skutery/motocykle ruszamy za przewodnikiem stada. Podzieleni na 3 grupy ( żeby nie drażnić innych uczestników ruchu i policjantów ) jedziemy przez Węgierską Górkę, Milówkę, Rajczę w kierunku granicy gdzie robimy pierwszy postój. Cusiowy zając „wita się” z tablicą „granica państwa” i ruszamy dalej.

DSC_0022.JPG

Kolejny przystanek na Słowacji przed Novą Bystricą znajdujemy w lesie przy drodze miłą altankę, przy której zatrzymujemy się, żeby chwilę pogadać, zjeść suchy prowiant zabrany z domu: chleb ze smalcem, ciasto, pischinger, suszone morele i cieszyć się piękną słoneczną pogodą.

IMG_6972.JPG

Niestety czas nas goni. O godzinie 14.00 musimy być z powrotem w Polsce w Koniakowie. Artur „odtrąbił wsiadanego” i ruszyliśmy piękną wijącą się drogą w kierunku polskiej granicy w Zwardoniu a następnie do karczmy w Koniakowie. Teraz następuje przekazanie CUŚ-owych fantów: zając pokicał po stole z rąk do rąk, kamizelki przeszły etap podpisywania, logo burgmanii zostało obfotografowane a do księgi posypały się kolejne wpisy.

IMG_6985.JPG

IMG_6977.JPG

IMG_7017.JPG

Po dobrze spełnionym obowiązku z przyjemnością uraczyliśmy się specjałami zaserwowanymi przez szefa kuchni.

Czas nieubłaganie mija, pora ruszać w dalszą drogę bo koledzy małopolscy mają jeszcze duży kawałek drogi przed sobą. Z Koniakowa przez Wisłę obok zameczku prezydenckiego, Ustroń, Skoczów jedziemy do Bielska-Białej gdzie kończy się trasa 4 etapu sztafety.

IMG_7031.JPG

Jeszcze chwila na rozmowy i kawę i nadchodzi pora pożegnania. Krakowiacy zwartym szykiem ruszają do domu.

060420141295.jpg

A CUŚ spokojnie oczekuje na przekazanie w Chudowie, śląskim kultowym miejscu spotkań motocyklistów, w ręce kolejnej grupy sztafety i jej lidera Patryka ….

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasia jesteś Wielka :notworthy: opisałaś to przepięknie, czytając to i oglądając mam wrażenie, że byłam razem z Wami.Dzięki :rolleyes1:

Odnośnik do komentarza

Krakowiacy zwartym szykiem ruszają do domu.

060420141295.jpg

Mmmm, jakie dziwne te maxiskutery w Krakowie ;)

PS

Relacja - jak zawsze - super :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No takie życie.

Normalnie to by "zwykłe motocykle" jechały z tyłu.

Ale Krakusom tak śpieszno było do domu że musieli je puścić z przodu bo...............................................................................

.................................... inaczej nie dogonili by skuterów :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...