Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki 2014


konrad35

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można,to ja chętnie; może coś takiego:

1.) Bochnia - Brzesko - Gnojnik - Czchów - Zakliczyn - Gródek nad Dunajcem (Z. oraz G.n.D.-droga drugorzędna i chyba bardziej malownicza) - Nowy Sącz - Chełmiec ( z N.S. w str.Chełmca kilka serpentyn) - Limanowa - Żegocina - Nowy Wiśnicz - Bochnia i do domu.

2.) Bochnia - Nowy Wiśniczcz - Żegocina - Limanowa - Chełmiec - Nowy Sącz - (do uzgodnienia: a.)przez Łososinę Dolną - Czchów - Gnojnik - Brzesko - Bochnia; b.) przez Gródek n. Dunajcem - Zakliczyn - Wojnicz - Brzesko - Bochnia - Dom; c.) lub przez: Gródek nad Dunajcem - Zakliczyn - Jurków (droga na Czchów - Gnojnik - Brzesko - Bochnia - Dom

3.) Bochnia - Brzesko - Gnojnik - Czchów - łososina Dolna - Nowy Sącz - grybów - Bobowa - Ciężkowice - Gromnik - Tuchów - Tarnów - Wojnicz - Brzesko - Bochnia (odcinek Tarnów - Bochnia możnaby przejechać autostradą).

To są moje propozycje.

Którą możliwość wybierasz?

Pojedziesz sam,czy jeszcze ktoś się z Tobą zgarnie?

Może kolega Marcin-Kraków?

P.S.

Przypominam o prędkości spacerowej ( V-max.= 80km/h),ponieważ mam tylko sprzęt 125cc.

Poza tym jazda ma być przyjemnością a nie DANCE MACABRE (igraniem ze śmiercią, dosł. taniec śmierci)

Pozdrawiam i mam nadzieję że do niedzieli.

Jakby coś spotkanie - zbiórka na PETRO - TARZE w Targowisku,tak jak poprzednio.

Czekam na odpowiedź (morgan2000@poczta.fm , tel.692-234-213)

Rysiek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tony

    16

  • Ghandi

    14

  • Radiolog

    14

  • criskrakow

    8

Top użytkownicy w tym temacie

My tu wczoraj z Miki jedziemy do Budapesztu, a po słowackich drogach znajomo wygladające BM-ki i jeden kredens.

Tak oto trafiliśmy na Władka, Jaśka i "złotnika" pomykajacych na tydzień w Dolomity.

To się przywitaliśmy, pożyczylismy milej drogi i pognaliśmy na planowaną kawe w Budapeszcie, a wieczorkiem byliśmy z powrotem w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza

Dzwonił dzisiaj Władimir, Dojechali na pierwszy etap podroży bez żadnych problemów. Mam przekazać pozdrowienia od Niego. Złotnik jak to Złotnik. Zakupił kamerkę, kręcił cały dzień przejazd, a wieczorem okazało się że karty pamięci zapomniał dokupić. Cały Złotnik. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...