Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki 2014


konrad35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tony

    16

  • Ghandi

    14

  • Radiolog

    14

  • criskrakow

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zdjęcia SUPER. Chyba jakiś opis zamieścisz? Jaka trasa, plan, koszty, jakie sprzęty, spalanie etc. Wszyscy na pewno są ciekawi.

Odnośnik do komentarza

Świetna wyprawa . W tym samym czasie bylem Maroku ale takich maszyn jak wasze Konrad nie widziałem.Tylko bezdrożami jeździliście? To dopiero kraj miłośników skuterów ;)

(Arturas opis masz przy prawie każdym zdjęciu sprzęty też łatwo poznać)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Świetna wyprawa . W tym samym czasie bylem Maroku ale takich maszyn jak wasze Konrad nie widziałem.Tylko bezdrożami jeździliście? To dopiero kraj miłośników skuterów ;)

(Arturas opis masz przy prawie każdym zdjęciu sprzęty też łatwo poznać)

Rzeczywiście opisy już widzę. Otworzyłem w IE, wcześniej w Mozilli nie widziałem opisów tylko fotki. Dzięki SKOLI za uwagę. PZDR

Odnośnik do komentarza

Na komputrze idzie normalnie w nawet w wysokiej rozdzielczości natomiast na komórce faktycznie zablokowany

Wyszło fajnie szacun dla ręki operatora :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Korzystając z pogody w sobotę wybraliśmy się na małą przejażdżkę : Zabierzów -> Chabówka -> Witów -> Zakopane -> Niedzica -> Zabierzów. W Chabówce na chwilę wpadliśmy do skansenu starych "ciuchci", w Witowie łąki pełne krokusów no i piękne widoki na Tatry w dalszej części wycieczki. Po drodze zahaczyliśmy też o zamek w Niedzicy.

1927a0daafb157f6med.jpg

3b5f03a6600cf0a6med.jpg

2e3863d69fa68ca1med.jpg

366541b153c08b97med.jpg

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie tylko czy aby napewno GS to jest maszyna do takich zabaw. To jest za ciezkie bydle. Owszem mozna. Tylko po co sie meczyc. Jakbys pojechal jakas 400 ccm , moze nawet 125, miałbyś wiecej frajdy, bo moglbys zaatakować powazniejsze przeszkody. A że lekki cross na ostrej gumie moze duzo, to chyba nie trzeba przekonywać. No i napewno bezpieczniej niz GS, bo ten wazy pewnie ze 2 razy tyle, i jak przygniecie to już moze byc krucho.

Odnośnik do komentarza

Mnie się w terenie najlepiej jeździło Bmw Sahara z wózkiem bocznym i spuściłem baty każdej terenówce na pustyni Błędowskiej B-) . Sahara to zabytek i z taka podróżą mógłby być problem. Choć jeździły po takim terenie bez problemu te 70 lat temu.:-)

Wysłane z mojego HTC Desire 500 dual sim za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak tak obserwuję forum małopolskie, to zastanawiam się nad przyszłą niedzielą.

Gdzie my tyle luda na Śląsku pomieścimy jak przyjedziecie do nas z CUSIEM. :) :) :)

Arturo-bb co prawda to przewidział i zrobił trasę przez Słowację i Czechy. Pomieścimy się. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...