Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista aktywnych furomowiczów z wielkopolski


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    31

  • mefisto.diabel

    19

  • arecki227

    15

  • WueSaKa

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkim dziękuję za spotkanie i wspólną rundę , byliśmy zauważalni ponieważ od 2 znajomych osób otrzymałem zapytania " a cóż to za przed terminowe rozpoczęcie sezonu....? " I do zobaczenia na kolejnym , kwietniowym już .

Odnośnik do komentarza

A dlaczego kwietniowym Jeszcze jest marcowa sobota a ma byc pięknie i ciepło Więc możliwa rundka sobotnia :fireman2:

Oczywiście że nie koniecznie kwietniowa. W sobotę ma być w końcu znowu ładnie tym bardziej można coś skorzystać na tym. Ja odpadam ponieważ w sobotę przyjeżdżam na targi Motor Show do Poznania a w niedzielę mam rajd samochodowy - więc dopiero w kwietniu będę dostępny.

Odnośnik do komentarza

Niestety z powodu obowiązków służbowych nie zjawię się na jutrzejszym spotkaniu na Rondzie Obornickim. Szkoda, bardzo żałuję, bo pogoda wyśmienita do jazdy się szykuje...pozdrawiam i wierzę, że jeszcze Was poznam w któryś weekend :-)

Odnośnik do komentarza

Co nas czeka w najbliższym czasie i można skorzystać:

- 05.04 - rocznica PESu (spotkanie zainteresowanych)

- 12.04 - otwarcie sezonu w Poznaniu (10:00 na Malcie)

- 12-13.04 - I Runda Driftingowych Mistrzostw Polski (Tor Poznań)

Odnośnik do komentarza

To się pochwalę że wczoraj przywiozłem skuter do poznania, pierwsze 200km walnięte:)

Jest jeszcze trochę do zrobienia ale to innym razem. Nie obyło się bez problemów, wczoraj chyba już ze zmęczenia i pośpiechu źle postawiłem skuter, stopka boczna się zapadła, skuter się wywrócił i kufer roztrzaskał się o drzwi od garażu...

Miał ktoś do czynienia z kuframi awina? (te tanie z allegro:) )

Odnośnik do komentarza

Zrobimy jeszcze jakąś małą zbióreczkę w najbliższą sobotę (12.04) - przed przyjęciem cusia z Wrocławia. O której chcecie się spotkać (pogoda zmienia się w tym tygodniu różnie więc może bliżej soboty jak będzie coś więcej wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Chcecie razem wjechać na otwarcie sezonu?

Mówimy oczywiście o Poznaniu. Nawet powinniśmy - wszystko rozpoczyna się o godz. 10:00 na Malcie. Ja mogę przylecieć - gdzie się spotykamy (już na Malcie)?

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie przejadę się na chwilę, tylko trochę siara z tym poklejonym kufrem:) nowego raczej nie zdążę zamontować, zobaczymy.

Jeżeli mamy się trzymać razem to chyba lepiej spotkać się gdzieś przed, np o 9:20 (zależy gdzie) i wspólnie wjechać. Szczerze nigdy nie byłem na takim czymś w poznaniu, jest jakiś "harmonogram"?

Odnośnik do komentarza

Też nie byłem na 2oo - więc najwyższy czas. Może być o 9:20-9:30. Miejsce może gdzieś blisko Malty np. parking przy stacjach beznyznowych przy Rondzie Śródka.

Więc: proponuję spotkania w najbliższą sobotę:

1. Dla tych co chcą jechać na otwarcie to spotkanie o 9:30 na parkingu stacji benzynowej przy Rondzie Śródka

2. Później spotkajmy się w standardowym naszym miejscu o godz. 13:00 - musimy jeszcze omówić przyjęcie kolegów z Wrocławia

Odnośnik do komentarza

Zrobimy jeszcze jakąś małą zbióreczkę w najbliższą sobotę (12.04)

Dzisiaj mój skut trafił do remontowni. Prawdopodobnie termostat do ogarnięcia. Najwcześniej wrócę na traski w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Hoffi, zbieramy się o 11.00, 27 kwietnia pod Zamkiem w Kórniku, zapraszamy , zbieraj maszynę i dawaj :) . Szczegóły w wątku " Wsparcie transportu cosia "

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...