Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista aktywnych furomowiczów z wielkopolski


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    31

  • mefisto.diabel

    19

  • arecki227

    15

  • WueSaKa

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mojej magicznej pogodynki (The weather channel) w sobotę ma być pochmurnie, aczkolwiek ciepło -> 17st. Z szansą na opady 10%. Małe ryzyko :)

Będę o 13.00 na BP rondo Obornicka.

Nawiasem mały SPONTAN - kto dzisiaj po 16.00 ma czas? Ładne słoneczko... trzeba koła rozprostować :)

Odnośnik do komentarza

Wstępnie - powinienem być choć zależy to jeszcze od tego czy dzieciaki do końca wyzdrowiały - dziś po południu kontrola u lekarza.

Jak będzie OK to może przykulam się z młodym :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałbym polatać bo jeszcze nie miałem okazji w forumowym gronie ale w sobote/niedzielę się przeprowadzam i do tego mam jeszcze niesprawny tylni hebel, więc tym razem odpadam. Może w przyszłym tygodniu dopisze pogoda i chętni na latanie. W razie czego wstępnie piszę się na kolejny weekend.

Odnośnik do komentarza

Grypa pomału przechodzi jeszcze gadam przez nosek ale co tam . Omena gadała że w sobotę będzię ciepło więc : Jestem za sobtą i gotów . Rondo Obornickie MC BP 13 00 :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Grypa pomału przechodzi jeszcze gadam przez nosek ale co tam . Omena gadała że w sobotę będzię ciepło więc : Jestem za sobtą i gotów . Rondo Obornickie MC BP 13 00 :fireman2:

Fakt najważniejszy jest "wydech" ale nie Twój tylko skuta bo jak chcesz dojechać -:). Szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jutro przychodzi ekipa do zakładania grzejników (3 sztuki). Mają być na 8.00. Jak się wyrobią do 13.00 to przybędę. Jeśli będzie jakieś przesunięcie wyślę info to Termi_N.

Odnośnik do komentarza

Jutro przychodzi ekipa do zakładania grzejników (3 sztuki). Mają być na 8.00. Jak się wyrobią do 13.00 to przybędę. Jeśli będzie jakieś przesunięcie wyślę info to Termi_N.

10 minut 1 grzejnik 2 śrubunki i 1-2 uchwyty Sam u siebie wymieniałem całą mase z żeliwniaków na alusy Więc jak to facvhowcy to ci w tym czasię powinni w całym komustycznym klocku wymienić i jeszcze wieniec zaliczyć i trzezwienie :fireman2:

Odnośnik do komentarza

10 minut 1 grzejnik 2 śrubunki i 1-2 uchwyty Sam u siebie wymieniałem całą mase z żeliwniaków na alusy Więc jak to facvhowcy to ci w tym czasię powinni w całym komustycznym klocku wymienić i jeszcze wieniec zaliczyć i trzezwienie :fireman2:

WSKa Ty to tak zrobiłeś - ale nie fachury - :) każdy przyniesie swój grzejnik i będą patrzeć na to kto pierwszy ma zacząć.

Odnośnik do komentarza

10 minut 1 grzejnik 2 śrubunki i 1-2 uchwyty Sam u siebie wymieniałem całą mase z żeliwniaków na alusy Więc jak to facvhowcy to ci w tym czasię powinni w całym komustycznym klocku wymienić i jeszcze wieniec zaliczyć i trzezwienie :fireman2:

Nie takie proste. Wymiana - fakt jest szybka. Problem leży, że w ścianie poszła rurka na łączeniu i Panowie troszkę kuć musieli. Plus cała procedura odpowietrzania, nalewania i innych pierdół i 2 godzinki zeszły. Już kończą, więc będę o 13.00 na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za spotkanie i, że tak spora grupa znalazła czas, aby się spotkać. Wycieczka na wieżę widokową w Mosinie - miła. Prawie 40 lat żyję w Poznaniu i jeszcze tam nie byłem :)

Czekam na inne fotki. Ja wklejam pierwszą :)

26603430282156392152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Dodałem krótkie fotorelacje z ostatnich wycieczek.

O tutaj: http://www.skuterowa.com/phpBB2/viewforum.php?f=7

Kto jeszcze nie jest zarejestrowany na Poznańskiej Elicie Skuterowej niech da mi znać -założę mu konto (samemu niestety nie da rady)!

Podziękowania dla wszystkich za udane spotkanie i wycieczkę.

Oby tak dalej.

Dużo nowych twarzy -nie da rady wszystkich spamiętać...

Odnośnik do komentarza

To ja szczególnie dziękuję wszystkim za liczne przybycie - pogoda dopisała więc tym weselej było wszystkich poznać (mnie dopiero pod samym Gnieznem wracając dorwały małe krople). Propozycja odebrania cusia poszła do Lucjana zobaczymy jaki będzie odzew w tej sprawie.

Już wypatrujmy dobrej pogody i terminu na kolejne pewnie kwietniowe spotkanie.

Wszystkim zainteresowanym przypominam o Poznań Motor Show w najbliższy weekend - ponoć można zaparkować 2oo za darmo na parkingu targów - choć większość i tak to robi przed wejściem głównym jak co roku na Głogowskiej. Do miłego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...