Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista aktywnych furomowiczów z wielkopolski


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o info kto z poznańskiego i okolic ma zamiar być czynny w tym sezonie i przyłączać się do różnych akcji: pomocy, przejażdżki itp. Jakoś na wstępne zapytania na forum regionalnym niewielu się jeszcze obudziło i dlatego dobrze by było to wiedzieć - :).

UWAGA Najbliższe spotkanie odbędzie się 12.04 o godz. 13:00 w McD przy BP !!!

Kto chętny dotrzeć na otwarcie sezonu w Poznaniu to zbiórka o godz. 9:30 na stacji benzynowej przy Rondzie Śródka !

Wszystkich chcących się spotkać gorąco zapraszam.

Proszę o dodanie również jakiegoś info o lokalizacji tak abyśmy posiedli taką pomocną wiedzę.

1. Termi_N (Tomasz) - Gniezno

2. mefisto.diabel (Mikołaj) - Poznań (pod)

3. MISIEK - Poznań

4. jaras661 - Poznań

5. roman67 - Poznań

6. arecki227 (Arek) - Poznań/Luboń

7. flyradek (Radek) - Poznań, Drawsko Pomorskie

8. Navigator - Poznań

9. JER2Y (Jerzy) - Poznań

10. MRobs - Poznań

11. slaweklubin (Sławek) - Trzemeszno/Lubiń

12. WueSaKa - Oborniki

13. janus60 - Swarzędz

14. Mangap ( Piotrek) - Poznań

15. Drek - Gniezno

16. Leo60 - Poznań

17. Hoffi - Poznań

W końcu się kilka kół znalazło w okolicach bo już myślałem że jest nas tylko dwóch z mefisto - pierwsza piątka ma już drugie piwo na głowę z mojej strony (refleks trzeba nagrodzić).

Dalej liczymy na wszystkich chętnych którzy chcą się objawić i przyznać do poznańskiego.

Jak tak dalej pójdzie to będą 2 stoliki do kart i nie tylko - :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    31

  • mefisto.diabel

    19

  • arecki227

    15

  • WueSaKa

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dojdziesz do AKTYWNEJ piątki to stawiam browca pierwszej piątce.

1. Termi_N (Tomasz) - Gniezno

2. mefisto.diabel (MIkołaj) - Poznań (pod)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, trzymam kciuki i dopinguje Poznan i Wielkopolskę do pospolitego ruszenia miłośników maxi skuterów z Waszego regionu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że ktoś się odezwał właśnie w tej sprawie !

Chyba najbardziej aktywni to jesteśmy (nie chwaląc się) my:

Navigator i (ja) MISIEK (obaj jesteśmy z Poznania) -spotykamy się dość często i zwiedzamy różne zakątki Wielkopolski.

He... już powoli planujemy letni wypad... dodałem małą wzmiankę o tym na naszym forum (PES)...

Śmiało można nas dopisać do listy.

Odnośnik do komentarza

Hejka ! Mam nadzieję, że Pyrlandia nie wypadnie jak nasi biathloniści w Soczi, nie wiem czy będę mega aktywny, ale proszę także o dopisanie - jaras661 - Jarek, pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolego Misiek, jak narazie jest Was czterech... ;-( bo kolega Navigator, jeszcze osobiście sie nie zgłosił...

Pozdrawiam z Zachodniopomorskiego nadal trzymając kciuki za Poznan i Wielkopolskę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Choć z moją aktywnością różnie bywa to i tak proszę o dopisanie do listy. Roman-Poznań (okolice). No cóż na browarka już chyba się nie załapałem. :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Trzeba dograć termin, aby browarka wypić. Jak się navigator zgłosi też ma piwko. Damy radę. Budżet wytrzyma.

Lista piwna:

1. Termi_N (Tomasz) - Gniezno

2. mefisto.diabel (MIkołaj) - Poznań (pod)

3. MISIEK - Poznań

4. jaras661 - Poznań

5. roman67 - Poznań

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Proszę o dopisanie do listy : arecki227(Arek) -Poznań/Luboń

p.s. stawiam kolejnym 5 maxi maniakom browara - w ramach wpisowego :) , z prośbą o życzliwe przyjęcie do Waszego grona .dzięki i do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja w sezonie to jeżdżę praktycznie codziennie po poznaniu (głównie praca), większych wypraw nie było bo niestety ciągle coś jest do naprawienia ale mam nadzieję że w tym roku wreszcie się uda (Radek)

Odnośnik do komentarza

Kolego Misiek, jak narazie jest Was czterech... ;-( bo kolega Navigator, jeszcze osobiście sie nie zgłosił...

Pozdrawiam z Zachodniopomorskiego nadal trzymając kciuki za Poznan i Wielkopolskę.

Hmm... a czy musi osobiście ??? Navigator jest najbardziej aktywny z nas wszystkich !

Poproszę o dopisanie : Navigator (Poznań)

...Urbi, proszę niech nie rób zamieszania !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolego Misiek, jak narazie jest Was czterech... ;-( bo kolega Navigator, jeszcze osobiście sie nie zgłosił...

Pozdrawiam z Zachodniopomorskiego nadal trzymając kciuki za Poznan i Wielkopolskę.

Navigatora to i ja mogę potwierdzić - więc śmiało na listę.

Odnośnik do komentarza

Czy są jakieś kryteria o których nie wiem, żeby się załapać na listę? Od razu zaznaczam, że bynajmniej nie o piwo mi chodzi :-)

PS. może mój wpis był zbyt enigmatyczny - Jerzy z Poznania melduje się.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich i pozdrawiam. Jak będzie z tą aktywnością to się na bieżąco okaże, ale w każdym razie chęci są.

Myślałem że wyraziłeś tylko opinię - trzeba pisać w czasie dokonanym jasno i rzeczowo. Już dopisuję kolejnego chętnego do drugiego stolika -:).

Odnośnik do komentarza

To do kompletu: MRobs (Poznań).

Codziennie (także teraz) jeżdżę po Poznaniu do i z fabryki oraz załatwiając różne sprawy. Jak w sezonie widziałem plany różnych wycieczek po Wielkopolsce to planowałem, że w końcu się pojawię ale coś zawsze wypadało i d.u.p.a. Może to będzie przełomowy sezon :) i uda mi się załapać na jakąś jedną czy drugą objazdówkę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli przyjmiecie dziadka do swego grona to i ja się piszę na jakieś wypady jak czas pozwoli Oborniki witają

My nie zajmujemy się polityką.

Jest tylko jeden warunek: nie można spadać ze swojej kobyłki - bo to nieładne i niebezpieczne -:)

Witamy bardzo serdecznie na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmm... a czy musi osobiście ??? Navigator jest najbardziej aktywny z nas wszystkich !

Poproszę o dopisanie : Navigator (Poznań)

...Urbi, proszę niech nie rób zamieszania !

Kolego MISIEK,

zapewniam Cię i pozostałych, że daleki jestem od robienia zamieszania...

Po prostu trzymam za Was kciuki i wierzę, że Poznań jako stolica Wielkopolski, posiada silną i liczną grupę użytkowników i miłośników maxi skuterów.

Ze względów sentymentalnych do Poznania, jestem z Wami... ;-)

Pozdrawiam serdecznie i nie zakłócam Wam spokoju...

Odnośnik do komentarza

Chłopaki -:(

Urbi martwi się tylko z dobrego serca że w centrum polski zmotoryzowanej nie może się zebrać kilku dwóch kółek. U Urbiego nie ma takich problemów bo więcej jest jeżdżących na 2oo niż na 4oo - a widzisz u nas jest odwrotnie -:). Mimo wszystko dotargamy do Was "cusia" i mam nadzieję że wskażecie nam jakieś fajne miejsce gdzie można będzie zjeść rybkę :-). Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Uzbierało się trochę osób. Pić i prowadzić to raczej nie, więc jakiś spot piwny można już na czasie zorganizować. Rzucam temat, aby w marcu się jakoś poznać :)

Może być skuterowo a obiecane piwo wypije się w zaciszu własnego mieszkanka/domu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jak najbardziej - jak pijemy to nie jedziemy na 2oo. Czyli albo spotkanie na 2oo albo na mieście przy piwku. Zacznijmy od kół i zobaczymy kto ma jakie preferencje co do napoi -:).

Jak widzieliście trwa ustalanie terminów dostarczenia cusia. W dalszym ciągu jestem za transportem w weekend na trasie przez Wałcz - bo roboty drogowe koło Skwierzyny to masakra. Jeśli ktoś będzie miał ochotę mi towarzyszyć to będzie miło.

Odnośnik do komentarza

Jestem za spotkaniem na 2oo, bo i pogoda coraz ładniejsza no i chyba każdy już czeka by wreszcie poczuć wiatr we włosach. Na wspólnego browarka jeszcze przyjdzie pora.

Co do „cusia” to czekam na konkretny termin wyjazdu wtedy się określę czy jadę czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...