Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5 moto festiwal Pińsk 2006


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    29

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Pleban

    14

  • dacja

    8

  • Administrator

No grupa Wawa dotarla do domu bezpiecznie, RobB jest jeszcze w trasie ale juz tez powinien dobijac w okolice domu a Plebany maja jeszcze jutro do zrobienia 380 km.

Przez rok Bialorus zmienila sie i to bardzo, ale klimat zlotowy pozostal bylo naprawde super i ciesze sie ze znowu tam udalo mi sie pojechac. Jazda "kioskiem" nie jest taka zla, do tego spalanie bajka - 3 litry az zal ze skuter nie pali wiecej bo paliwo tam w cenie gazu w Polsce. Oj dzialo sie dzialo, tym razem relacje napisze Mariusz !TAZ wiec bedzie co poczytac.

Kasiu i Plebanku - gratuluje, teraz dolaczyliscie do elitarnego klubu BTC "Burgmania Travel Club" ;) !scooter !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja też już dotarłem do domu.

Musiałem jeszcze dodatkowo trzepn?ć 70 km extra na drug? stronę Warszawy ale miałem to w planach.

Wyjazd jak najbardziej udany !TAZ a wręcz udany BARDZO ;)

Klimat na zlocie w Pińsku nie jest porównywalny z żadnym innym klimatem zlotowym na ?wiecie !TAZ ... To trzeba poprostu zobaczyć !scooter

W sumie na szafie mam zrobione blisko 1000 km. Silver sprawdził się w 100% bez zastrzeżeń. Naklejka z Pińska na szybie naklejona !TAZ

Tak jak napisał Artix relacja wkrótce... ale co tam relacja... jakie mamy fotki !!! ;)

Odnośnik do komentarza

No to zapodajcie choć kilka na zaostrzenie apetytu !TAZ please.

Będzie o czym gadać na Firleju i mam nadzieję, że co wypić !scooter (przyytargaliscie jaki?? ciekaw? butelczynkę dla tych co nie mogli tam byc co by choć trochę tego klimatu posmakowali ;) ????).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to i ja też się melduję z domciu, już nawet rozpakowany.

Wła?nie odmrażam nocha bo mi strasznie zmarzł przez te ostatnie 130 km.

Mgła na drodze nie pozwalała mi niestety zamkn?ć szybki w kasku ale niechtam dołaczyłem kolejne do?wiadczenie do archiwum ;);) .

Podziękowania dla Towarzyszy podrózy za towarzystwo i Szuwarkowi, który towarzyszył nam aż do granicy to jest dopiero kumpel ;) Sory Szuwarku że ze względu na nagłe pojawienie się KKKONSULLL-a nie pożegnali?my się jak należy !scooter

Szreki co tak wolno jeĽdzicie, my?lałem że taki duży skuter to przez 80 km dojdzie C1, dobrze że nie kupiłem B650 :P

Nie żartuję Arti z Dacj? cieli tak jakby Kodeksu drogowego nie było ;) !TAZ to nic dziwnego że nie dogonili?cie. My z Gosia też ledwo. O mały figiel od zderzaka jakiego? żuczka, który nas na ?cieżce rowerowej próbował rozjechać, ale jeszcze tym razem się udało, choć było już ciepło ;) .

Ci co pojechali maja wspomnienia i temat do rozmów na kolejnych spotkaniach Ci co nie pojechali dowiedz? się z relacji Mariusza co stracili.

W każdym razie niepotrzebnie się obawiali warunków, to naprawdę okazało sie nieistotne. Istotna była atmosfera na zlocie i białoruskie widoki, aż sobie ?piewałem pod nosem: "w stepie szerokim , którego okiem..."

Przestrzenie maj? takie że cho, cho...nawet wiatru nie ma co tam zatrzymać. Artix wie co? o tym. Nieżle kolebało tym jego dzielnym kibelkiem, niezłe to maleństwo.

No dobra idę lulu bom zmachany i stary ;) i mi się należy parę godzin snu bez muzyki, wycia alamów i strzałów z tłumnika za oknem ;);)

Pozdrowionka RobB. B)

A o naważniejszym bym zapomniał, PODZIĘKOWANIA WIELKIE JAK GÓRA !TAZ

Dla REDY I JEJ MĘŻA, WIKTORA I DENISA za opiekę jak? nad nami sprawowali i miłe towarzystwo ;) !TAZ

Zreszt? WSZYSCY spotkani Białousini byli dla nas niezmiernie mili.

Aż mi sie miło na sercu zrobiło jak w Brze?ciu na nasz widok ludzie z samochodów u?miechali sie do nas, a w autobusach machali do nas przez szybę łapkami.

NIE WIERZCIE PROPAGANDZIE - Tam nas po prostu lubi? i ja ich TEŻ

!OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aaa i jeszcze co?... dla wszystkich tych, którzy uważaj? że drogi na BY s? złe (sam zreszt? się tego obawiałem):

Drogi s? tam albo takie jak w PL albo wręcz lepsze!

Przestrzenie o których wspomniał RobB niesamowite... czułem się jak na jankeskich autostradach ;) . Jedziesz 50 km i same pola a droga aż po horyzont ;)

Robercie... ja wczoraj też wracałem w takiej mgle, że szyby nie byłem w stanie opu?cić nawet na chwile ;) . Jaka? cholerna wilgoć była a na polach miałem krajobraz jak z horroru i widoczno?ć na kilka metrów !TAZ

Dobra... zaczynam zbierać my?li i trzeba będzie skrobn?ć obiecan? relacje ;)

Pozdrowienia dla całej ekipy BTC Belarus adventure !TAZ

Ps. Również składam podziękowania dla Wiktora (Mamochki), Denisa- loverman' a !OK no i oczywi?cie dla Redy i jej małżonka !scooter za pilotowanie, eklerki i ogóln? pomoc. ;)

Ps.2 Plebanku... czekam na Twoje wybrane foty... a szczególnie na t? kiedy kto? od tyłu robił Ci "dobrze" !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ja tez już od wczoraj w domku ...

Usiadłam do komputera jednak tak naprawde dopiero dzisiaj ....

Zlot fantastyczny , ludzie serdeczni i u?miechnięci - droga ( mimo jak zwykle paru problemików na granicy ) bardzo spokojna i miła ...

Tyle dyplomów i prezentów nie przywiozłam do tej pory jeszcze ze zlotu ... !scooter

Mamochka, Lena, Denis, Reda, Edi Wielkie dziękuje :

Licze, że spotkamy się z większo?ci? z Was już w pi?tek w Firleju - Denis na Ciebie też czekamy...

Mamochka, Lena, Denis, Reda, Edi Б Спосиба !

Я наднюсь что мы встретимся уже в пятницу в Firleju, Denic - на Тебя тоже ждёмы...

Odnośnik do komentarza
Kasiu i Plebanku - gratuluje, teraz dolaczyliscie do elitarnego klubu BTC "Burgmania Travel Club"  :)  :)  :)  :)

Dzięki, dzięki. Unoszę się dum? :):):)

I to z jak? klas?! Na dzień dobry dostali?my dyplom za "najtrwardsze" du... o przepraszam tyłki skuterowe na zlocie!

A co do zlotu. No cóż. Co tu dużo pisać. Zapadnie mi głęboko w pamięci jako bardzo miły i sympatyczny, a chyba najbardziej ciekawy i ciut "egzotyczny".

Kto? wie może kiedy odbędzie się przyszłoroczny zlot i o której się spotykamy? My jedziemy :)

Oczywi?cie składam wielkie podziękowania dla naszych przyjacół z Pińska. Jeste?cie wspaniali.

I jeszcze jedno. Na "kołowrotku" wyskoczyło po wyjeĽdzie niespełna 1700 km. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...