Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5 moto festiwal Pińsk 2006


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No dobra, to robota papierkowa jest zrobiona czyli numer polisy wpisany do wniosku wizowego u kazdego, wouczery za 30 zl kupione, ubezpieczenie stargowalem jeszcze do 12 zl - taka ladna liczba bo tyle nas tez jedzie no chyba ze Mutki rzutem na tasme sami sobie zalatwia wszystko. Z dobrych wiesci to nie ma juz oplaty ekologicznej zostala zastapiona wouczerami !TAZ oznacza to ze tak naprawde koszt wycieczki od zeszlego roku wzrosl o 15 zl bo ubezpieczenie i tak lepiej miec i w zeszlym roku czesc sama wykupowala np w PZU i to za wiecej kasy. Suma sumarum: jutro kolejne podejscie przy skladaniu wiz, tym razem wszystko w papierach sie zgadza. :P

Lista BTC jest juz zamknieta i wyglada nastepujaco:

1. Dacja (1os.) Yamaha YP 250

2. Kefiry (2os.) Yamaha YP 250

3. Artixy (2os.) Suzuki AN 400

4. Plebany (2os.) Suzuki AN 400

5. Mario (1os.) Yamaha XP 500

6. MariuszBurgi (2os.) Honda FJS 600

7. RobB (1os.) Honda NT 700

8. Wiwo (1os) AN 650

9. Shreki (2os.) AN 650

10. Mutki (2os.) Yamaha XJ 900 ????

Łacznie 12 osob

RobB i Dacja hmm w trybie losowania przypada wam wspolny Toy Toy :P

ps.

Byla jeszcze opcja zeby nie placic za wouczery, tylko problem polegal na tym ze musialbym wjechac z cala grupa jako opiekun osob niepelnosprawnych jadacych na rehabilitacje do sanatorium. Tylko jak przekonac na granicy ze na motycklach jezdza niepelnosprwni. Mariusz mi podpowiadal zeby reszta grupy byla poprostu niepelnosprawna umyslowo :P No ale jednak w waszym imieniu wolalem wykupic wouczer niz robic z was niepolnosprawnych :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    29

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Pleban

    14

  • dacja

    8

  • Administrator

Jak to czytam to czuje jakbym jechał do kraju totalnie egzotycznego :P

To już chyba łatwiej dostać wizę do USA :P

Teraz to tylko Mutki niech zagęszczaj? ruchy bo czasu jest bardzo mało.

Mario i Wiwo rozumiem, że pchaj? karuzelę? B)

Je?li idzie o Maria to domy?lam się że kwota woucherów była nie do przeskoczenia !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Prosze o zabranie ze soba xero dowodu rejestracyjnego i paszportu - strona ze zdjeciem. Ewentualnie strone ze zdjeciem z paszportu osobiscie xerne !TAZ to nie problem bo mam wasze paszporty, ale to juz jak odbiore z wizami wklejonymi, bo teraz kazdy paszport zawiera stos papierow potrzebny do wydania wizy :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie to bedzie potrzebne do zlozenia na granicy razem z deklaracja przekroczenia granicy, Mariusz ma twoje papiery do przyspieszenia wpisywania danych do kompa na granicy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Shit ! fuck off! B) &^%&%$^$$#$^&^%*!!

Artix już nie pojedzie do Pińska swoim Antkiem :P

Nic mu się nie stało ale Burger najprawdopodobniej kasacja !

Znów jeb... katamaraniarz miał głowę w odbycie :P

Odnośnik do komentarza

O cholera. Tak mi przykro.

Dobrze że nic Ci się nie stało.

Głupio mi trochę, bo podejrzewam że jechałe? wła?nie załatwiać nasze sprawy wyjazdowe :P

Odnośnik do komentarza

Witam,

Tfu, na psa urok, jaka? plaga czy co?? :P Artur jest cały, tylko trochę nogę poobijał o zderzak samochodu. Burgman stracił wszystkie plastki z boku :P Szczegóły opisze pewnie sam, jak już się zakończy cały kocioł.

Odnośnik do komentarza

Witam, po rozmowie któr? odbyłem z Artixem informuję że jest cały. Przy zderzeniu z katamaranem ucierpiała jego lewa noga ale jest cały i nic mu prawie nie jest.

Burger przeżył znowu krasz test i brakuje mu trochę plastików.

Najważniejsze że nic nie dolega naszemu koledze klubowemu. Pozdrawiam SHREK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i co teraz zrobicie bez "opiekuna m?drych inaczej" biedaczki?

A wczoraj w Lublinie Konrad na Xtingu 500 miał bliski kontakt z katamaranem (wina po stronie dwu?ladowca). Konrad po opatrzeniu pokulał do domciu. Skuter natomiast musi przej?ć rehabilitację w serwisie.

Odnośnik do komentarza

Ups... jaki? czarny tydzień czy jak? Najważniejsze że ofiar w ludziach nie ma, a sprzęt się zrechabilituje lub kupi inny.

Trzymaj się ART ....

PS. Ja od Stegny jeszcze na skuta nie wsiadałem , może to dobrze??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pozdrowienia dla Arta. naprawde chyba jakas plaga najpierw Komar w stegnie teraz Artix no i tych dwoch braci co przywiezli ich do komara do szpitala - dwóch motocyklistów) niestety nie przeżyli i jeden zmarl tej samej nocy po operacji a drugi 24h pozniej.

mam nadzieje ze juz nikomu ze znajomych skuterzystów si nic nie stanie. pozdrawiam Artixa. niech dochodzi do siebie i wraca na dwa kóleczka jak juz go naprawi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No witam wiec ze spraw organizacyjnych, paszporty z wizami odbiore w poniedzialek dzis zostaly zlozone. W czw jak najbardziej jestem na spocie i to na 2 kolach tyle ze z dachem bo obecnie tylko to mi zostalo. Do Pinska oczywiscie jade, C1 a Gosia dzieki goscinnosci RobBa pojedzie z nim na plecaka.

Co do mojej przygody dzisiejszej mlody chlopak zawracal na Powsinskiej normalnie osobowki potrzebuja jeden pas ciezarowe i autobusy 2 pasy, dlatego ja jechalem jeszcze kolejnym 3-cim skrajnym bo tam nawet jak ktos zawraca na czerwonym to sie miesci. Ja ruszylem z pod swiatel, lalo wiec ruszylem wolno bo wiadomo pasy linie i inne plapki. Gosc dojechal do 2 pasa i kiedy ja bylem obok niego pewnie puscil sprzeglo bo wystrzelil na 3-ci pas i wjechal mi dokladnie pod kola, odbilem ile moglem ale kraweznik z prawej nie dal mi zbyt duzego manewru. Przodem pod katem przetarlem sie o jego przod i bok, skuter polecial kawaleczek dalej moze 2-3 metry ja na dupsku sobie usiadlem i tyle. Skosilo mi glownie plastiki z lewej strony. Ze zniszczen to glownie plastiki i elementy wymienne. Ciesze sie ze nie bylo stycznosci z kolem. Naprawa jak powiedzili mi chlopaki z Gadimexu bedzie trwala 1 dzien, bo trzeba przelozyc plastiki. Pytanie tylko kiedy bedzie kasa z PZU. Ze zniszczen u mnie obilem lewa noge, nawet nie boli i wyjalem sobie kawalek plastiku z nogi. Maly okruch. Chodze normalnie, nie kuleje i jutro na spocie jestem na 2 kolach :P Jaki z tego moral zeby jechac nawet chodnikiem to i tak znajdzie sie debil ktory wjedzie na chodnik. Kierowca Poloneza dostal mandat i pkt, tylko co z tego skoro ja znowu mam skuter w naprawie, ale moze jeszzcze w tym sezonie pojezdze na Burgerze.

Odnośnik do komentarza

Całe szczę?cie, że? chłopie cały whist . Twój burger będzie jednostronnie nowy, to pocieszenie, ale jak jeszcze raz Burgi zacznie od słów kto miał wypadek, a dopiero póĽniej, że jest cały to mu mimo sympatii nawtykam. Qurde moll, to nie kryminał, a ja ostatnio mam za wiele zgadywanek kto jest cały choć obtarty, a kto ma dębowy strój. whist:( No zeszło mi już powietrze, Artek trzymaj się, Twój podróżny toy toy też da radę, jedynie będziesz musiał wyjeżdżać dwie godziny wcze?niej hi hi hi, coby innych nie wstrzymywać

:( .................. B)B)B)whist

Tak będzie to wygl?dało :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jagroski... easy whist

Za wolno czytasz a za szybko my?lisz whist (A może odwrotnie :D )

Wszystko co napisałem było na gor?co. Mi już zawór bezpieczeństwa pu?cił... tym bardziej po tym jak pogadałem dłużej z Artixem whist .

Wracaj?c do tematu przewodniego to już widzę jaka będzie sensacja na Białorusi jak Art podjedzie na zlot, jak to mawia Kefir- "kioskiem FlyingC1Trasp.gif ze szlugami" B)

Odnośnik do komentarza

Dobrze , że jest kto? z takim poczuciem chumoru- na forum whist To szerokiej drogi ?miałkom wyprawy we wschodnie krainy. P.S. Pamiętajcie że tam kieliszk to szklanka whist .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dodam tylko ze nie byl to slepy dziadek kapelusznik, tylko mlody chlopak ktory ma od roku prawo jazdy, tydzien temu jak sam sie pochwalil rozbil swoje auto wiec pozyczyl od dziadka Poloneza ktorym nastepnie mnie poslal na asfalt i tym sposobem strasznie pokrzyzowal mi plany. No coz bywa, zabraklo mi moze 15 cm zeby go ominac pech, ale moglo byc tez 15 cm wiecej i wtedy poszybowal bym sobie dalej niz spadajac na tylek prawie na miejscu, Az strach pomyslec co by bylo gdyby moja predkosc to nie bylo 30 km/h tylko np 100 km/h. Jagroski tym razem burger bedzie juz 2 stronnie nowy, choc tym razem te plastiki co sa do wymiany sa faktycznie do wymiany a nie jak ostatnio porysowane tak ze trzeba rys szukac ale i tak byly do wymiany. Caly czas sie zastanawiam czy mozna bylo to w jakis sposob przewidziec i mimo ze teraz juz bez emocji sie zastanawiam to nie widze rozwiazania. Poprostu wielu kierowcom samochodow brakuje albo wyobrazni albo i umiejetnosci w tym przypadku zabaraklo obu rzeczy a mi szczescia, choc moze i faktycznie szczescia mi nie zabraklo. W Pinsku na pewno "kiosk" wzbudzi sensancje, mam nadzieje ze nie bedzie wialo po drodze - bo to jest najwieksza wada "kiosku" ze buja. Skoro Mariusz przezyl trase swoim i Big przezyl trase jadac kioskiem, to i mnie czeka ciekawe doswiadczenie. Swoja droga w sumie nigdy w trasie C1 nie bylem i nawet nie wiem czego mam sie bac poza niskimi predkosciami.

Odnośnik do komentarza

A może by tak C1-k? zorganizować przez granicę jak?? mał? kontrabandę?

Ma taki duży kufer a celnik może nie być ?wiadom tego i wci?nie mu się że to bak, albo np. "hipertulbulator spalania wstępnego układu wtrysku po?redniego gazów wstecznych" whistwhist

Art, nawet nie wiesz jak się cieszę że nic Ci nie jest i jedziesz z nami.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Art... ja podczas wyjazdu do Grudzi?dza trzepn?łem w sumie C1- k? jakie? 700 km. Nie widzę żadnego problemu w jeĽdzie Bemk? w trasie. Może czasem powera brakuje ale nie ma tragedii. T? 100- k? przelotowo (prawdziw? a nie licznikow?) można lecieć non stop a ja nie ma wiatru to i 110. Nie wiem na ile masz problemy z dup? a w zasadzie ko?ćmi dupnymi. W C1 po ok 100 km zaczyna boleć dupsko i trzeba się trochę pokręcić. Proponuję wygodn? podusie i można lecieć w każd? trasę... Zawsze się zastanawiałem po co te makarony woż? ze sob? poduszki- teraz już wiem whist

20065312356_blu.JPG

A jak zacznie padać to będę Ci strasznie "zazdraszczał" :D

Przelot między tankowaniami min. 200 km więc też no problem... Kefir tankuje tak samo albo i czę?ciej B) mimo 12 l zbiornika w Ypce B)

Będzie git whist

Ps. Gorzej będzie jak przez bramkę nie będ? nas chcieli przepu?cić bo stwierdz?, że kiosk RUCHU nie ma prawa wjazdu na Białoru? whist

Ps2. Kontrabanda dobry pomysł. Zatankujesz w drodze powrotnej cały kufer i 75 litrów opchnie się po PL stronie. Wyjazd będzie za free B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...