Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5 moto festiwal Pińsk 2006


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

Pytacie, pytacie i pytacie ... kiedy ? Mam już pierwsze informacje od Mamochki.

5-м Мотофестивал Пинск 2006 - 5 Motofestiwal Pińsk 2006 - odbędzie się 8,9,10 wrzesień 2006 roku.

Wiecej informacji wkrótce

Niech wszyscy już rezerwuj? sobie urlopy i wyruszamy do naszych przyjaciół na Białoru?

Ojcze Dyrektorze - Bardzo prosze o wpisanie imprezy do kalendarza zlotów

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    29

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Pleban

    14

  • dacja

    8

  • Administrator

Postaram sie poprzekladac plany ale .... no wlasnie mam nadzieje ze mi sie uda. Jesli chodzi o wizy to czy pojade czy nie oczywiscie pomoge hurtem zalatwic :D

Odnośnik do komentarza

Wzeszłym roku byłem i było naprawdę za*****cie !scooter ,wtym roku nie dam rady z wiadomych powodów,gor?co polecam dla tych którzy nie byli,a wahaj? się czy pojechać.

Odnośnik do komentarza

pozyjom uwidim - mam nadzieję,że na tak wspaniałej imprezie nie zabraknie mnie. przy załatwianiu wiz służe pomoc? heheh (my już wiemy o so chozi Art ...) tylko żebym na Was znowu nie czekal z KGB do 3 rano dostaj?c meldunki co 15 minut gdzie jeste?cie ... łobuzy. bo pewnie wyjade tam pare dni szybciej i znowu zgarne dyplom za 1-go uczestnika zlotu hehehe...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A juz wiem ze pojade bo plany pozmieniane :rolleyes: Oby tylko nic nie wypadlo jak przed wyjazdem na Rajd Kielecki tfuuu B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla osob z Wawa Zone to maly pikus - wizy bo jest taki jeden ło? co pojedzie i przywiezie wklejone w paszport no i w czw na spocie da sie o tym pogadac. Chodzi mi o osoby z innych miast chetnych do wyjazdu do bratniej Bialorusi :lol: Na wize czeka sie 5 dni do tego potrzebny jest kwestionariusz z podpisem ale i to da sie zalatwic :lol: plus oczywiscie nie bagatelna kwota 6 $ :)

Dla przypomnienia

W celu otrzymania jednokrotnej wizy turystycznej ważnej do 30 dni na okres zgodny z wykupionym wauczerem trzeba złożyć:

1. wniosek wizowy,

2. zdjęcie,

3. paszport,

4. ubezpieczenie firmy „EUROPA” na cały okres pobytu na terytorium Republiki Białoru?,

5. wauczer. - to nas nie dotyczy

Prosze pamietac o zabranie ze soba na granice xero paszportu, prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego. Dla osob ktore nie sa wlascicielami swoich skuterow zgoda wlasciciela na opuszczenie terytorium Polski.

Oczywiscie nalezy miec ze soba drobne dolce na co nie musze mowic, choc w zeszlym roku nie byly potrzebne, ale przydaly sie na oplate ekologiczna (to za te kupy zostawione w lesie) :)

Osoby ktore beda pierwszy raz przekraczac granice w Brzesciu proponuje wyjazd na 2-3 h przed cala grupa i tak spotkamy sie na granicy :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Osoby ktore beda pierwszy raz przekraczac granice w Brzesciu proponuje wyjazd na 2-3 h przed cala grupa i tak spotkamy sie na granicy :lol:

Ja bym zaproponowała aby Te osoby , może wyjechały około 6 godzin wcze?niej ... :lol: Wtedy jest większa szansa , że się spotkamy po drugiej stronie granicy :) razem ...

Odnośnik do komentarza

Przypominam do 24 sierpnia wszystkie paszporty + zdjęcia + 20 zł musz? być u Artixa. Jesli kto? jedzie spoza Wawy to niech zapyta Artixa na PM czy tez gg o adres Artixa, na jaki ma wysłać paszport. Dopisujcie sie na listę wyjazdow? :

-Dacja

-Kefiry

-Artixy

-Plebany

-Mario

-Ermi ?

-Wiwo ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przemowie to nie jada, niestety B) choc tak bardzo namawialem wczoraj na spocie ale herszt jest nieugieta B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bardzo duża szansa że mój Silver pokaże się w Pińsku !OK

Oto lista wyjazdowa która wydaje się być najbardziej realna:

1. Dacja (1os.) Yamaha YP 250

2. Kefiry (2os.) Yamaha YP 250

3. Mutki (2os.) Yamaha XJ 900

4. Artixy (2os.) Suzuki AN 400

5. Plebany (2os.) Suzuki AN 400

6. Mario (1os.) Yamaha XP 500

7. MariuszBurgi (2os.) Honda FJS 600

8. RobB? (1os.) Honda NT 700

Co do samego przejazdu przez bramkę białorusk? to rozmawiali?my o tym sporo na wyjeĽdzie Los Tratwos Kefiros. Jest szansa że jakby?my odpu?cili Terespol a wjechali na przej?cie w Sławatyczach to będzie opcja załatwienia szybkiej odprawy przez kogo? ze Sławatycz. Będę próbował to załatwić i dam znać już wkrótce. S?dze że byłaby to lepsza opcja ponieważ przej?cie w Sławatyczach ?wieci najczę?ciej pustkami.

Osobi?cie nie widzi mi się stać na granicy 6 godzin !OK

Odnośnik do komentarza

Привет всем!

Рада видеть, что вы собираетесь. к нам.

Напишу кое-какую информацию о слете.

Заезд- четверг, пятница.

Въезд ~ 5 $

~ 20 $ (въезд, майка, значек, наклейка и что-то еще).

Проживание в домиках как в прошлом году ~ 8 $ с человека.

Пластиковые домики заказали для вас те же, что и в прошлом году.

Питание горячее в столовой как и в прошлом году.

Пока все.

Есть ли еще вопросы?

Odnośnik do komentarza
Заезд- четверг, пятница.....

Есть ли еще вопросы?

Da. Adin wapros. Ja haraszo paniał? Cietwierg, piatnica? Szto eta zajezd? (Qwaki- przepraszam :D )

Albo lepiej po naszemu. Czy zlot odbędzie się w czwartek i pi?tek? Czy też chodzi o co? innego?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzi? dostałem sygnał, że przejazd przez Sławatycze nie nastręcza najmniejszych trudno?ci... Tzn. może być tak, że chwilę poczekamy ale nie będzie to czas porównywalny z tym w Terespolu :D. Po prostu na przej?ciu w Sławatyczach jest na ogół zupełnie pusto.

Sławatycze-> Terespol

Co wy na to?

Z tego co wykukałem na mapie po przekroczeniu w Sławatyczach można albo pojechać na północ do Brze?cia albo mniejszymi drogami (o ile one w ogóle istniej? :D ) wjechać na drogę główn? wiod?c? do Pińska.

Będę jeszcze dopracowywał temat Sławatycz.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pogadamy w czw i cos tam ustalimy. Ze Slawatycz jest droga A240 prowadzaca do Brzescia innej nie ma, a jesli jest to ja dziekuje za inne drogi, tylko nadrabia sie sporo kilometrowo. Na granicy problem jest glownie z tymi co to pierwszy raz. Reszta juz szybciutko. Zreszta tu przyda sie nieoceniona pomoc kolegi Konsula :D Z wyjazdem w czw to mnie zaskoczyliscie. Szkoda bo ja moge dopiero w pt i ten nie od samego rana. No coz najwyzej pojade sam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Artix to zabukuj sobie na piatek od rana spotkanie biznesowe z Billem G. :D A tak powaznie fajnie by było pojechac w piatek rano i to wszyscy, zeby znowu imprezy nie zaczynac o 5 rano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...