Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2014 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jestem w Stargardzie od 17 do 18-tej. Jak pogoda się utrzyma to pewnie na 200

Przygotuję komitet powitalny ... orkiestra, dzieci z chorągiewkami i tym podobne duperele ... :band::russia:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    33

  • Elvis

    32

  • bilety

    23

  • Urbi

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Elvis, nie ma co się śmiać. Może nie ma co przygotowywać komitetu powitalnego, ale na pewno warto znaleźć kwadrans na spotkanie z Bilety.

Odwiedza Was sam Guru, nasz leader i jedyny klubowicz z Zachodniopomorskiego.

Na pewno warto się z Nim spotkać i poznać Bilety osobiście. korzystając z tej okazji.

Marek to naprawdę niesamowity i wspaniały człowiek, ikona i żywa legenda Burgmanii w Zachodniopomorskim.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przygotuję komitet powitalny ... orkiestra, dzieci z chorągiewkami i tym podobne duperele ... :band::russia:

Jestem w Domu Kultury Kolejarz, ul. Szczecińska 17, na spotkaniu kolekcjonerów. Jak byś sie pofatygował to zabiorę dla ciebie naklejki na skuta z burgmani ew. na auto.

Guru Bilety ;)

real-guru.jpg

Ładna koszulka prawie jak twoja, jutro skoczę kupić korale.

Odnośnik do komentarza

Elvis, nie ma co się śmiać. Może nie ma co przygotowywać komitetu powitalnego, ale na pewno warto znaleźć kwadrans na spotkanie z Bilety.

Odwiedza Was sam Guru, nasz leader i jedyny klubowicz z Zachodniopomorskiego.

Na pewno warto się z Nim spotkać i poznać Bilety osobiście. korzystając z tej okazji.

Marek to naprawdę niesamowity i wspaniały człowiek, ikona i żywa legenda Burgmanii w Zachodniopomorskim.

Pozdrawiam

@Urbi ... no co Ty taki sztywny jesteś ... na żartach się nie znasz? ... przecież wiadomo że nie uda mi się załatwić orkiestry na powitanie marka w mojej wiosce ... za mało miałem na to czasu by zorganizować kapelę w pełnym składzie ...

Jestem w Domu Kultury Kolejarz, ul. Szczecińska 17, na spotkaniu kolekcjonerów. Jak byś sie pofatygował to zabiorę dla ciebie naklejki na skuta z burgmani ew. na auto.

Marku, cała przyjemność po mojej stronie ...

Nie mam żadnych innych planów więc oczywiście odwiedzę DKK by z Tobą się spotkać ...

I już z góry bardzo dziękuję za naklejki ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ładna koszulka prawie jak twoja, jutro skoczę kupić korale.

Jeszcze se cyknij taki obrazek na czole. Bo broda, to już Ci taka chyba urosła? :D

Odnośnik do komentarza

Przypomnę, że wchodzimy dopiero w najsroższy zimowy miesiąc! Luty - obuj buty (czy jakoś tak). http://www.kalendarz...przyslowia_luty

Chyba już nici ;) ... Patrzę teraz na 14 dniową prognozę, czyli prawie do końca lutego... Między plus 6, a plus 12 stopni w dzień :) ...

Tylko patrzeć pękających pąków...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie już pękają.

I przebiśniegi też się pokazały (tyle że śniegu nie było - przez jeden dzień nie napadało nawet 3 cm i stopniało. Hmmm a myślałem że w górach zawsze zimą jest śnieg :mad2: )

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ostatnie wpisy dochodze do wniosku, że bedziemy musieli zbudować kapliczkę - dla Guru - pewnie koło Pleciugi - co czwartek zapalimy świeczkę i chyba będzie trzeba ustalić czy Bilety przyjedzie czy nie jak przyjedzie to wczesniej z malowaniem trawy jak nie to zwyczajnie!

Urbi więcej luzu - to tylko forum kolegów nie sekta !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba już nici ;) ... Patrzę teraz na 14 dniową prognozę, czyli prawie do końca lutego... Między plus 6, a plus 12 stopni w dzień :) ...

Tylko patrzeć pękających pąków...

Bigu, a pamiętasz kwiecień przed paroma laty, jak kable grały ze śniegiem. Paraliż w Szczecinie itd? Choć parę ostatnich dni... Gdybym nie był 'wyjechany', to pewnie bym sobie pojezdzil. Tak jak wczoraj: 25 km wkoło komina w celu poobracania mechanizmów (jak w wojsku). :)

U mnie już pękają.

I przebiśniegi też się pokazały (tyle że śniegu nie było - przez jeden dzień nie napadało nawet 3 cm i stopniało. Hmmm a myślałem że w górach zawsze zimą jest śnieg :mad2: )

U mnie też pączki bardzo wyraźne, tulipany mają 10 cm, a na magnolii pojawiły się zawiązku :)

Patrząc na ostatnie wpisy dochodze do wniosku, że bedziemy musieli zbudować kapliczkę - dla Guru - pewnie koło Pleciugi - co czwartek zapalimy świeczkę i chyba będzie trzeba ustalić czy Bilety przyjedzie czy nie jak przyjedzie to wczesniej z malowaniem trawy jak nie to zwyczajnie!

Urbi więcej luzu - to tylko forum kolegów nie sekta !

Pozdrawiam

Hare Bilety, Bilety hare. :):D

Odnośnik do komentarza

A ja .... spotkałem się dzisiaj z Guru .... nie, może inaczej to powiem .... chciałem spotkać się dzisiaj z Guru ale ... spotkałem się z Markiem ...

Bardzo fajny koleś ...

Marek obdarował mnie skuterowymi naklejkami .... bardzo się cieszę ....

Marku .... raz jeszcze wielkie dzięki ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, widzę że z mojego, trochę "żartobliwego" zapowiedzenia i przedstawienia naszego kolegi Bilety, którego osobiście darzę dużym szacunkiem, zrobiła się niezła afera... ;-)

A tak na poważnie, zapewniam Was wszystkich, że nigdy nie bywam sztywniacki, jestem WYLUZOWANY i oznajmiam, że daleki jestem od zakładania jakiejkolwiek sekty, a nasze Forum traktuję wyłącznie towarzysko i jako platformę do wspólnej koleżeńskiej komunikacji, ludzi posiadających wspólną pasję jaką są maxi skutery.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, widzę że z mojego, trochę "żartobliwego" zapowiedzenia i przedstawienia naszego kolegi Bilety, którego osobiście darzę dużym szacunkiem, zrobiła się niezła afera... ;-)

Niezła afera? ... to delikatne określenie ...

Z tego co słyszałem masz zostać kierownikiem budowy kapliczki dla Guru ... miejsce budowy obok Pleciugi ....

Reszta sekciarzy ma cegły nosić ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Volf sie ożywił, znaczy skończył budowę i sie przeprowadził ;-)

Witaj sąsiedzie :-)

P.S. I czasami sie rozejrzyj jak jeździsz w niedzielne popołudnie... Jechałem obok Ciebie, stałem na światłach, machalem do Ciebie, a Ty nie poznajesz znajomych jadąc ul. 26 Kwietnia i dalej Taczaka...

Jak jeździłeś z Mierzyna to zawsze zauważyłeś kolegę...

Niezła afera? ... to delikatne określenie ...

Z tego co słyszałem masz zostać kierownikiem budowy kapliczki dla Guru ... miejsce budowy obok Pleciugi ....

Reszta sekciarzy ma cegły nosić ...

Elvis, juz nawet załatwiłem pozwolenie na budowę i zamówiłem pierwsza dostawę cegieł ;-)

A jak juz zakończę budowę to pózniej założę kościół ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"A może zamiast tak pitolić czas się w jakiś piątek w knajpie na wódkę umówić?"

Volf....ja już cały miesiąc przerabiałem ten temat...

ni dy rydy... :-)

O, jak wódka, to i Wooferai się ożywił ;):P

Zastanawiam się, jak Sambę wywołać do odpowiedzi. Nie pisze nic, gdzieś się zapadła (może w zimowy sen?)

Odnośnik do komentarza

URBI - pewnie jak zwykle gadałem przez telefon i nie widziałem kapłama nowo powstającego kościoła - wielkie sorki, ale jak już będziesz jeździł w purpurze biskupiej to postaram się być bardziej uważny i okazać szacunek dla kapłana!

WOOFERAI - bractwo , klub może nawet gagng skuterowy , sekta i jak czytasz kościół - a "winka mszalnego" to nie ma komu popić - napisałem wódkę, ale nie będziemy zmuszać inych do picia zawsze można spotkać się jak na bractwo przystało przy soczku - nie napiszę jakim - zostawiająć swobodę wyboru - pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

URBI - pewnie jak zwykle gadałem przez telefon i nie widziałem kapłama nowo powstającego kościoła - wielkie sorki, ale jak już będziesz jeździł w purpurze biskupiej to postaram się być bardziej uważny i okazać szacunek dla kapłana!

Volf, po prostu byłeś zajęty rozmową z Tatą...

Ale faktycznie jak rozpocznie się sezon, myślę że będziemy mieli okazję widywać się i spotykać się częściej... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może zamiast tak pitolić czas się w jakiś piątek w knajpie na wódkę umówić?

na wódke ja też sie zgłaszam :)

Wreszczie jakieś konkrety gdzie i kiedy ( jaka knajpka)

Nie żebym się czepiał ale na koniec stycznia nasz kolega Arek zaproponował i nawet chciał postawić lecz nic z tego nie wyszło.

"Napisany 26 styczeń 2014 - 00:56

kij z czwartkiem :-),

kawka i paluszki..ew krakersy..o jezu...

nie no super :-))

ale może w piątek 7 lutego..małe co nieco w pubie??

w końcu jakaś męska 2oo impreza?

cokolwiek laski też chętnie widziane :-)

tak wiem, jestem nudny, w tym gronie starych staruszków nie ma co za dużo oczxeki8wać...:-")))

baaa... motywacją może być że pierwsze dwa browary ja stawiam....łał...

łyknęło?? :-)) "

Odnośnik do komentarza

Nie mogę tego czytać bo ...... bo chętnie z Wami też bym się napił .... i na pewno nie byłby to bronek bo bronków nie lubię .....

Ale jak miałbym z mojej wioski, jechać do stolicy i później wracać na wieś, chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem to .... to jakoś tego nie widzę ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...