Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2014 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Panie i drodzy Panowie ...

Pozwolę sobie rozpocząć lutowe pogadanki rozpoczynając temat i mając jednocześnie nadzieję, że sprawy, które zostały rozpoczęte w miesiącu poprzednim, zostaną w tym miesiącu sfinalizowane.

Mam na myśli głównie zakończenie prac na logo grupy, prac, które podobno trwają ale gdy brak jest informacji o kolejnych etapach tych prac, to wydawać się może że stanęły w miejscu.

Myślę też, że zgodnie z sugestią Urbi-ego uda nam się wstępnie ustalić kilka fajnych miejsc na tegoroczne spotkania na 2oo.

Pozdrawiam wszystkich z niecierpliwością czekając na wiosnę ... a za oknem odwilż ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    33

  • Elvis

    32

  • bilety

    23

  • Urbi

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomnę, że wchodzimy dopiero w najsroższy zimowy miesiąc! Luty - obuj buty .....

Nie jest to jednak powód by pokładać się do zimowego snu ... budzimy się .... :hammer:

Odnośnik do komentarza

Propozycja nr 1

http://wikimapia.org/8368965/pl/By%C5%82a-baza-Wojsk-Armii-Radzieckiej-w-Podborsku

obiekt 3001 dobrowo stara baza z czasów zimnej wojny, 20 km od bialogardu 42 od kolobrzegu. JEstem w stanie zalatwic zwiedzanie obiektu (wnętrza) plus ogarnąć miejsce na grila ognisko nad pobliskim srodlesnym jeziorkiem. Oprowadze tez chętnych po okolicznych bunkrach plus Obozie Lotników ALianckich . Jeśli byli by chętni jestem w stanie przygotować obozowisko pod namioty plus urządzić wspólne kociołkowanie czy inne pieczenie zwierza.Wszystko legal ze strony Lp na terenie tym bylem przez kilka lat lesniczym wiec znam tam każdy skrawek terenu. Slabo mi idzie wklejanie fotek ale jutro moge wkleic foty z ogarnietej przezemnie integracji z zaprzyjazniną ekipą 4×4 w tym wlasnie miejscu. sory za byki w dzien posta edytuje.

Odnośnik do komentarza

WItam cieszy mnie że podoba sie propozycja , filmik nie oddaje skali doznań jakie są po zejściu do silosów. Wychowałem się w tych lasach, w bazie bywałem jeszcze za czasów kiedy byli tam ROsjanie tak więc wiem wiele więcej niż pokazuje wikipedia. Są silosy są wyrzutnie pod dnem jeziora i wiele ciekawych historii. Co by na spokojnie pozwiedzac teren potrzeba minimum 4 godzinki, w okolicy jest jeszcze szlak solny,wieża LP mega widok z niej , ruchome łaki , i były poligon z lejami na na kilka set metrów. Co ruscy tam wysadzali opowiem na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jestem za ,wczesniej byly fajne wyjazdy w strone NRD ale np dla mnie to za daleka droga a spotkania ze tak powiem w terenie mogą integrowac nowych maximaniakow , obserwatorów forum

Odnośnik do komentarza

No weź no, nie zawstydzaj mnie.... :blush:

Dzięki Marku z Zosią za życzenia tu na forum :chair: i indywidualne sms-kiem.... :msn-wink:

Choć w sumie ze względu na te cyfry raczej ukryć by to trzeba. :wink1:

Tajemnicze piwo też nie wypaliło, ale już się nie dziwię.

Zobaczcie sobie relację ze zlotu maxi w Marl i średnią wieku gospodarzy. :rip:

Im bliżej na Centralny niż do pubu. :D

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać. :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pytanie natury technicznej, czy w lutym u nas nic już się nie dzieje? Tak dużo nowych postów że nie wiem na które zaglądać he he....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, wydaje mi sie, ze właśnie dużo się dzieje...

Spójrz na aktywność w regionalnych postach...

Lada chwila powinno dojść do ożywienia w komunikacji miedzy członkami naszej Grupy Zachodniopomorskiej... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pytanie natury technicznej, czy w lutym u nas nic już się nie dzieje? Tak dużo nowych postów że nie wiem na które zaglądać he he....

Dzieje się, dzieje ... wszyscy śpią snem zimowym ...

.... wydaje mi sie, ze właśnie dużo się dzieje...

Spójrz na aktywność w regionalnych postach...

Lada chwila powinno dojść do ożywienia w komunikacji miedzy członkami naszej Grupy Zachodniopomorskiej... ;-)

Faktycznie się dzieje w postach regionalnych ... nie dotyczy to jednak zachodniopomorskiego ... w naszym regionie aktywność taka jakby słabsza ...

Odnośnik do komentarza

Wpadaj do kolobrzegu to pozyczę Tobie brezniewke lub kilka innych kuchenek turystycznych, mam ich kilka tak więc jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma, potrzebuje pożyczyć taka kuchenkę

Bier od wolf78 ... tę ruskom ... breżniewkę .... gniotsa nie łamiotsa ...

Odnośnik do komentarza

Jasne, ja mam, ale uszczelka jest do wymiany, więc, albo sobie sam ją wymienisz, albo się zmobilizuję i polecę do sklepu, to jest mała uszczeleczka, będzie kosztowała ze 20 groszy...

Może jutro przed robotą podjadę do sklepu, to najwyżej zadzwonię do Ciebie i się zgadamy gdzieś na mieście ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...