Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przedzlotowa Ogólnopolska Sztafeta Burgmanii


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    35

  • arturo-bb

    12

  • Jack

    7

  • jaro_4setka

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Heloł ! Pobudka ! !tut !tut

Liderzy poszczególnych odcinków proszeni o deklaracje dat transportu cusia.

Zgodnie z informacją tu #99 podajemy orientacyjne daty transportu (zapas ok 3-4 dni) tak aby następni mogli zaplanować swoje wyjazdy. Szczegóły i konkrety dogadają Liderzy osobiście.

Zatrzymaliśmy się na Bydgoszczy.

Nie mamy pełnej informacji.

Przez co następni tj.szamot,jack,jaro_4setka,Maki itp. nie mogą nic zaplanować.

Prosimy o uzupełnienie Lidera Fundi600 a następnych o deklaracje.

Artur,najwięcej deklaracji odnośnie dat przekazania Cusia jest z połowy końca sztafety,chyba powinno być odwrotnie,aby zamknąć poczególne etapy w tzw łańcuszku.

Wiem że każdy chciałby sobie zaplanować to wcześniej,ale dajmy sobie trochę więcej czasu na opanowanie terminów.

Tak jak wspomniałeś liderzy poszczególnych odcinków uzgadniają to między sobą i na regionalnych zamieszczają info(planowane przejęcie Cusia i przekazanie)

Jeśli ma to pomóc to liderzy mogą przekazać info z wyprzedzeniem np.ArturoBB przekazuje info Patrykowi i dw rypakowi wtedy już wiem że Cuś zbliża się dużymi krokami i mogę zacząć uzgadniać terminy z Patrykiem(i na regionalnym zamieszczam info co by każdy chętny uczestniczył w przekazaniu Cusia do Wrocławia)

Taka moja propozycja.

Odnośnik do komentarza

Mi pasuje w sumie każdy dzień, ale jeśli przekazanie ma nastąpić w Olsztynie pod salonem Honda Daszuta, to musi być dzień roboczy... Są też pewne niekonsekwencje dotyczące deklarowanych terminów: Jaro_4setka mówi o 24 maja a na liście ma datę 28 maja.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dogadane z Szamotem. Tak, jak pisałem 4 posty wyżej, odbieramy Cusia od jaro_4setka w dniu 24.05.2014 około południa (najlepiej godz. 11-12) w Ostrołęce. Tego samego dnia godz. 14-15 przekazujemy Cusia Szamotowi w Ciechanowie.

We wpisach na liście jest pomyłka w dacie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton, może wstaw w pierwszym poście "Aktualną Mapę Sztafety" i tam uaktualniaj daty i godziny przekazywania "Cusia" podawane przez liderów - będzie łatwiej znaleźć listę kto, gdzie, kiedy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton, może wstaw w pierwszym poście "Aktualną Mapę Sztafety" i tam uaktualniaj daty i godziny przekazywania "Cusia" podawane przez liderów - będzie łatwiej znaleźć listę kto, gdzie, kiedy

Chyba masz rację, jak zresztą zawsze.

Już to zmieniłem i od zaraz wszystko aktualne jest i będzie na stronie #1.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton co do aktualności listy przeczytaj post 132 Jack'a

Dziękuję za słuszną uwagę. Poprawiłem.

Na Ciebie można liczyć. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak jak Jack pisze,mi też pasuje 24 maj...

Siemka ! Sciemka !

Jak już wcześniej pisałem , Mi data z przekazaniem Cusia jest obojętna i - jak jaro 4setka ma dostarczyć Cusia 24 maja ok. południa to Ja proponuję odebranie Cusia 23 maja od Czaro69 w Giżycku i przetransportować do Ełku na nocleg a 24 maja z samego rana do godz.10.00 przekazać Cusia w Białymstoku jarowi który przekaże to Cuś w Ostrołęce reszcie .

Jeśli taki układ pasuje - to? nanosić zmiany na Mapkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

PES po cichu obserwuje wątek i wiem, że Poznań - Szczecin jest już nasz :) Teraz tylko konkretne daty potrzebne. I Termi mam nadzieję, że wiesz już do czego służy manetka po prawej stronie :wink32::)

Odnośnik do komentarza

Maki, wątpię, czy w ten sposób Jaro zdąży do Ostrołęki 24go maja przed godz.12.

to trzeba będzie zrobić tak żeby maki był wcześniej,dwie godziny mi wystarczą na dojazd...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

to trzeba będzie zrobić tak żeby maki był wcześniej,dwie godziny mi wystarczą na dojazd...

Nasuwa się pytanie: Odfajkować?, czy mieć frajdę z trasy, spotkania, rozmów, ... itd.? Już o czasie dla wywiadów dla lokalnych mediów i czasu przy smacznej goloneczce nie wspominam.

Panowie - wyluzujcie proszę.

Spokojnie i bez wyścigu z czasem, bo to nie rajd, nie wyścigi. To tylko sztafeta. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to trzeba będzie zrobić tak żeby maki był wcześniej,dwie godziny mi wystarczą na dojazd...

Podołamy !

Tylko jak Anton pisał w postach wcześniej- nie ma się co tak spieszyć z Cusiem i trza zostawić trochę czasu na pogaduchy , zdjęcia i szamanie . Jeśli to by nie przeszkadzało Jackowi to Cusia można by było przekazać 25.05 dalej .

A na marginesie to jak plany nic nie pokrzyżują - to ja mam zamiar z Białegostoku jeszcze potowarzyszyć Jarowi do Ostrołęki .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jack, Maki Jaro i Szamot, a może odebrać Cusia z Ostrołeki 24 maja i dowieźć go do Warszawy przecież i tak tam jedziesz, a potem w niedzielę 25 maja podweźć go do Drobina czy Sierpca i przekazać go grupie Szamota. Grupa Szamota ma spory kawałek do przejechania z Bydgoszczy do Ciechanowa i z powrotem, a tak to będzie z 50km mniej w jedną stronę. Ja mogę zrobić ten kurs.

Odnośnik do komentarza

Witaj Prezes Zacnej w Wawy .

Do Ciechanowa z Kujawiaków ja mam najbliżej i osobiście bardziej mi pasuje 25 maja 2014 .

Ale jak Szamot pisał , ma w tym czasie sprawy rodzinne a jak Wiesław nas znasz to wiesz że my to wielkaaaaaa ekipa jesteśmy i temat załatwimy . Nie wiem tylko dlaczego wybrałeś z Ostrołęki trasę na Warszawę .

Nie mi to oceniać Anton jak widzę temat ciągle przegląda i planuje niech może on się wypowie :fireman2: .

Jednym pasuje bardziej temat w tygodniu innym w sobotę lub niedzielę .

Mi pasuje najbardziej niedziela ale jak przyjdzie po dzidziusia śmigać w sobotę to będę coś kombinował aby słowa dotrzymać a i z chłopakami miło będzie się spotkać i kawunię spić .

Myślę jednak że jak raz data została ustalona to być może niech tak zostanie .

Anton do tablicy hi hi hi :fireman2: .

Szamot jak wróci z pracy to z pewnością głos zabierze .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Co ja tu będę pisał jak Prezesunio zabrał głos.

My swój odcinek mamy ustawiony jedynie co to się zastanowimy czy jadąc do Ciechanowa całą grupą wracając przez Płock nie zostawić Cus-ia w Płocku bo chyba bez sensu jechac przeszlo 200km z Bydgoszczy do Ciechanowa wracając do Bydgoszczy i pózniej do Płocka i z powrotem do Bydgoszczy jak można to załatwić po drodze.Takie kólko wyszło by nam jakieś 700km.A nie wiadomo jaka pogoda i wogóle.myslę że i tak będą jakieś korekty dojdą nowi ktoś się wykruszy może ktoś zaginie :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja od Białegostoku w dalszym kierunku już się nie wypowiadam ,bo B-Stok - Ostrołęka mam zamiar zrobić towarzysko i grzecznościowo . Co do dat jestem elastyczny . Mam taką pracę że wszystko da radę zaplanować .

Pozdro

Odnośnik do komentarza

ja tak jak pisałem mi pasuje 24 maj,w ostrołęce będziemy o 12,a z makim sie dogadam,czy pojedzie ze mną ,czy nie,ale wstępny plan jest że mi potowarzyszy... damy radę ps.o żadnych mediach nic nie wiem,a więc wywiadu chyba nie będzie... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.....

Anton do tablicy hi hi hi :fireman2: .

......

Pół mego życia spędziłem przy tablicy i znów :) :) :)

Chyba już to raz pisałem, ale powtórzę się.

Nikt inny jak tylko WY, znacie najlepiej teren geograficzno, "servisowo", mediowo, knajpkowo, gryllowo, ... i Wasze możliwości czasowe pod względem praca, rodzina, dzieciaki, rodzice, teściowie, dom, terminy u lekarza ..... .

Chodzi tylko o dogadanie się i kooperację. Ot i to wszystko. A wygląda to na podstawie poniższego "wzoru" tak:

Lider B kontaktuje się z liderem A i C. Dogrywa swe za i przeciw i to jest cała filozofia sztafety.

Nie oczekujcie proszę ode mnie jakiś cudów, bo to Wy jesteście tymi rządzącymi na danym odcinku z uwzględnieniem (jak już powyżej napisałem) A i C.

Jak dotychczas wszystko leci (prawie) jak po przysłowiowym maśle.

Troszeczkę "głupio" wygląda odcinek z Ciechanowa do Bydgoszczy. Śni mi się po nocach takie małe kółeczko:

Ciechanów - Grudziądz - Bydgoszcz - Płock. Jednak nasz kolega z Grudziądza (pomimo mej pisemnej zaczepki) pasuje.

Trudno. Przecież każdy z nas może mieć jakieś tam osobiste, swoje powody.

Na koniec, gdy już wszystko na danym odcinku będzie ustalone (pamiętasz A B C) ... .

Prosił bym liderów o taką lub podobną wiadomość, jak zrobił to Orzeł (plus spółka :)) na mój adres

Lider: Orzeł + Grupa W-wska=> Warszawa – Lublin (160 km) MAPKA 01.04.2014.

Mogę skopiować i wstawić na aktualną mapę sztafety. #1

Sami się domyślacie. że ta "przykładowa data się prawdopodobnie zmieni. Ale błagam Was - nie szalejcie.

Sztafeta to nie autostrada :) :) :) Troszeczkę wolniej proszę :)

W sypialni wszyscy to potrafimy i wszyscy jesteśmy zadowoleni. A w sztafecie nie? Eeeee :) :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorku taką trasę wymyśliłem dlatego, że Jack jedzie po Cusia 24 maja z Warszawy do Ostrołęki potem wiezie Cusia do Ciechanowa i wraca do Warszawy. Stąd moja propozycja. Nie chcę tu się w...ciskać na siłę tylko takie małe usprawnienie, bo co innego jak ktoś mieszka w miejscowości etapowej a co innego jak to tylko przystanek i wtedy jest problem z przenocowaniem cusia, który ma przejechać jednego dnia pół Polski. Ja zgłaszam taką propozycję a czy z niej skorzystacie to inna sprawa.

Wiem, wiem , że kujawiaki dadzą radę choćby mieli jechać całą dobę :laughing::Jumpy: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...