Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przedzlotowa Ogólnopolska Sztafeta Burgmanii


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze kwestia kto w sobote niedziele .zaraz zaczna sie przepychanki,mysle ze przywileje powinny miec grupy jadace najdalej a sa nawet po 250 w jedna strone Trase 70-100 mozna pokonac po 15 po pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    35

  • arturo-bb

    12

  • Jack

    7

  • jaro_4setka

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie już prowadzimy dysputy z arturo-bb na forum regionalnym i po zakończeniu ustaleń tras uważam że należy uczciwie ustalić i podzielić tygodnie na poszczególne trasy by nie było później dysproporcji - bo łatwiej zaplanować i przejechanie nawet kilka tras w ciągu tygodnia które liczą 50-100 km niż nasze na zachodzie.

Jak w jednym tygodniu przypadnie np. przydział tras:

Wrocław -- Poznań ...... ok. 175 km.

Poznań -- Szczecin ..... ok. 255 km.

Szczecin -- Koszalin ........... ok. 161 km.

to mamy tylko 3 odcinki a ile km przewalone z "cusiem" w ciągu tylko jednego tygodnia - :) - a średnia miała wynosić 400-450 km na tydzień.

Jestem zdania że należałoby w razie powstania problemów z przydziałem tras zastanowić się nad wydłużeniem czasu trwania całej akcji tzn. czy nie rozpocząć podróż już tydzień czy dwa wcześniej w marcu (pogoda nam sprzyja jak widać a to daje większą elastyczność na niespodzianki).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie jeśli Wy macie problem z przejechaniem 500-600KM przez tydzień to nie chcę być niemiły ale może warto pomyśleć o innym hobby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dyskusja o niczym Anton prosił o deklarację a nie o wyrażanie wątpliwości co do swoich mobilnych możliwości więc może wróćmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton,

Mam jeszcze jedna bardzo istotna korektę dotycząca naszego etapu...

W związku z zawiązaniem przez nas Grupy Zachodniopomorskiej, bardzo prosze o nieużywanie i nienazywanie nas Bractwem Szczecińskim, które nie istnieje...

Prosze o wprowadzenie właściwej nazwy na liście sztafety:

Lider: Bilety + Grupa Zachodniopomorska => Szczecin - Koszalin (161km)

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

..... istotna korektę dotycząca .... Grupy Zachodniopomorskiej, ....

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Poprawiłem #99. Dziękuję za słuszną uwagę.

Tak przy okazji - jak robicie swoje mapki - fajnie by było, gdyby ulica i "numer domu" też były naniesione. Wiadomo gdzie przyjechać na start.

Odnośnik do komentarza

Anton, Ty jesteś pomysłodawcą sztafety.

To znakomity pomysł.

Panowie, pomagajcie Antonowi swoimi propozycjami trzymając się jego wyznaczonego planu.

Docencie jego inicjatywę oraz zaangażowanie .

Nie piszcie o dysproporcjach tras, sobotach i niedzielach , bo to mocno utrudnia organizacje takich przedsięwzięć.

Chłopacy, bez urlopu w wielu przypadkach i tak się nie obejdzie.

To ma sprawiać radość- przecież nikt do niczego tutaj nie zmusza.

Anton, ja tak kocham jeździć na 2oo, że mogę założyć kamizelkę i całą trasę przewalić CUS-ia z jednego końca na drugi :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znaczy, żeby można było dogrywać terminy przekazywania "cusia" to brakuje nam już tylko zamknięcie trasy między Ciechanowem a Bydgoszczą ???

AKTUALNA "MAPA" SZTAFETY

MariuszBurgi przekaże do dnia 01.04.2014 fant, ochrzczony mianem CUŚ Orłowi.

Lider: Orzeł + Grupa W-wska=> Warszawa – Lublin (160 km) 01.04.2014.

Lider: mkapilkr + Grupa => Lublin – Stalowa Wola ((115 km)

Lider: felia, Zenek, Saper, mordek + Grupa => Stalowa Wola – Kraków (336 km)

Lider: looker + Grupa => Kraków – Bielsko-Biała (95 km)

Lider: Artur b-b + Grupa Śląska => Bielsko-Biała – Katowice (60 km)

Lider: Patryk + Grupa Śląska => Katowice – Opole (120 km)

Lider: rypak + Grupa => Opole – Wrocław (100 km)

Lider: Lucjan73 + Grupa Wrocławska => Wrocław – Poznań (170 km)

Lider: Termin_N + Grupa Poznańska => Poznań – Szczecin (255 km)

Lider: bilety + Grupa Zachodniopomorska => Szczecin – Koszalin (190 km)

Lider: senior + Grupa => Koszalin – Słupsk (67 km)

Lider: pawelneos + Grupa => Słupsk – Gdańsk (118 km)

Lider: siemik + Grupa => Gdańsk – Olsztyn (170 km)

Lider: czaro69 + Grupa => Olsztyn – Giżycko (110 km)

Lider: MAKI + Grupa => Giżycko – Białystok (160 km)

Lider: jaro_4setka + Grupa => Białystok – Ostrołęka (120 km)

Lider: jack + Grupa => Ostrołęka – Ciechanów (85 km)

Lider: => Ciechanów - Bydgoszcz ( 210 km ) !!!!!!!

Lider: fundi600 + Grupa => Bydgoszcz – Płock (160 km)

Lider: braszken + Grupa=> Płock – Łódź (120 km)

Lider: zdun13m + Grupa => Łódź – Warszawa (150 km) 05.06.2014; 10:00 – 14:00

Lider: krzytro + Grupa => Warszawa - Przysucha (130 km) MAPKA 06.06.2014; 17:00 na miejscu ZLOTU.

no nie wstydźcie się dziewczyny/chłopaki z kujawsko-pomorskiego , na weekend 31.05 - 01.06 mielibyście fajna wycieczkę :)

Odnośnik do komentarza

No to idę do działu regionalnego pogadać w tej sprawie z ziomalami .... :clapping: .

P.S. Na razie odezwał się tylko Michu, ale sądzę, że jak zawsze Kujawiacy staną na wysokości zadania :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Biorę Gdańsk-Olsztyn :)

Mam nadzieję,że siemik da mi tą przyjemność :)

Jeśli coś pokrzyżują się plany Słupsk-Gdańsk to też biorę, a ogólnie mogę wszystko wziąć, nawet tydzień urlopu na tą okazję :)

I nawet cuś może u mnie nocować :) Pod warunkiem że to kobieta :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I nawet cuś może u mnie nocować :) Pod warunkiem że to kobieta :)

Kobieta a jakże , taka z Tajlandii , no wiesz z NIESPODZIANKĄ :confused:

Odnośnik do komentarza

Co myślicie o tym, żeby liderzy z grupą wybierali najciekawsze ich zdaniem trasy, niekoniecznie najkrótsze?

Moglibyśmy stworzyć przy okazji przewodnik promujący każdy region.

Taką trasę, zdjęcia z fajnych miejsc po drodze, można umieścić potem na mapie, która stała by się świetnym narzędziem do planowania wycieczek po Polsce.

Grupy najlepiej wiedzą jakie "lokalne atrakcje" warto zobaczyć w ich okolicy :)

Ja chętnie wykorzystałbym taki "przewodnik".

Mogę zająć się gromadzeniem i przetwarzaniem informacji, zdjęć, filmów ze sztafety.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co myślicie o tym, żeby liderzy z grupą wybierali najciekawsze ich zdaniem trasy, niekoniecznie najkrótsze?

.....

Mogę zająć się gromadzeniem i przetwarzaniem informacji, zdjęć, filmów ze sztafety.

looker - Patrz proszę #1 punkt 4 :)

Co do gromadzenia materiałów informacyjnych, to spadłeś nam z nieba! Nie tylko zrobisz kronikę przejazdu sztafety, ale i propozycje tras regionalnych.

Jak się nazywa taki gość? - BURGMANIAK!

Odnośnik do komentarza

Przecież pisałem że 200 km mi nie robi i ja trzeba jechać do Ciechanowa to nie ma problemu,wystarczy tylko nanieść na mape podać termin i nie ma problemu. Co prawda będziemy zygzakować bo jadąc do Ciechanowa i z Ciechanowa do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Płocka będziemy przejeżdżać prawie przez Płock x2 żeby być później 3x żeby przekazać CUS-ia ,moze by było pomyśleć może nad zmianą kierunku.W sumnie mi osobiście to nie robi, tak tylko sobie pisze.

Odnośnik do komentarza

looker - Patrz proszę #1 punkt 4 :)

..., ale i propozycje tras regionalnych.

Jak się nazywa taki gość? - BURGMANIAK!

Anton - czytałem punkt 4 ale nie jest on jednoznaczny z tym co napisałem. Ale zrozumiałem sugestie

OK, poddaje się... Masz rację, nie powinienem niczego sugerować, przepraszam, nie jestem - BURGMANIAKiem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przecież pisałem że 200 km mi nie robi i ja trzeba jechać do Ciechanowa to nie ma problemu,wystarczy tylko nanieść na mape podać termin i nie ma problemu. Co prawda będziemy zygzakować bo jadąc do Ciechanowa i z Ciechanowa do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Płocka będziemy przejeżdżać prawie przez Płock x2 żeby być później 3x,moze by było pomyśleć może nad zmianą kierunku.W sumnie mi osobiście to nie robi, tak tylko sobie pisze.

No to mamy ogniwo zamknięte! HURA!

A pisz, pisz, pisz - jak piszesz to myślisz :)

Właśnie chodzi o te zygzaki, nowe nie odkryte trasy, knajpki, dobre golonka, dobre drogi (oj dziecko złą drogę wybrałaś. A to tędy już TIRy nie jeżdżą?) :)), no i tak dalej w tym kierunku.

Fajnie by było, gdyby jedna z tras prowadziła przez Grudziądz (?). "Zaczepiłem" kolegę, ale ....

Na pisemną mapkę już Cię naniosłem.

Czekamy na termin sztafety braszkena (pierwszy w uzupełniającym ogniwie), ale On jest w szpitalu i jak tylko wyjdzie - napisze.

Szkoda że nie ma kolegów do współpracy :( Smutne to.

Odnośnik do komentarza

Anton podałem Ci na Skype co i jak prośba nanieś na liście ja nadaje ze szpitala z komórki wiec mam ograniczone możliwości dopisywania :( pzdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton podałem Ci na Skype co i jak prośba nanieś na liście ja nadaje ze szpitala z komórki wiec mam ograniczone możliwości dopisywania :( pzdr wszystkich

Mówisz - masz :)#99.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heloł ! Pobudka ! !tut !tut

Liderzy poszczególnych odcinków proszeni o deklaracje dat transportu cusia.

Zgodnie z informacją tu #99 podajemy orientacyjne daty transportu (zapas ok 3-4 dni) tak aby następni mogli zaplanować swoje wyjazdy. Szczegóły i konkrety dogadają Liderzy osobiście.

Zatrzymaliśmy się na Bydgoszczy.

Nie mamy pełnej informacji.

Przez co następni tj.szamot,jack,jaro_4setka,Maki itp. nie mogą nic zaplanować.

Prosimy o uzupełnienie Lidera Fundi600 a następnych o deklaracje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja z grupą muszę dojechać z Wawy do Ostrołęki potem lecieć na Ciechanów i wrócić do Wawy. Najlepiej by pasowało odebrać Cusia w Ostrołęce w sobotę 24 maja około południa. Potem godzinka wspólnego pobytu w Ostrołęce z Białostocką Grupą (jakiś obiadek itp.). W Ciechanowie byłbym godz. 14-15.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...