Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przedzlotowa Ogólnopolska Sztafeta Burgmanii


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Anton i pozostali koledzy,

W imieniu naszego lidera Bilety i Grupy Zachodniopomorskiej informuje, ze zgłaszamy gotowość do przewiezienia Cosia z Gorzowa Wlkp. do Kołobrzegu. Jesteśmy gotowi zabezpieczyć trasę 250km.

Tak wiec pozostaje kolegom z Poznania lub Zielonej Góry dostarczyć Cosia do stolicy lubuskiego.

Pozdrawiam.

Teraz będę (chyba) zarozumiały (?), ale wiedziałem że właśnie Ty pysk otworzysz!

Już nie jeden raz dałeś się poznać jako SUPER skuterowy kompan! Już na temat bilety - nie wspominam. Dito!

Teraz tylko pozostaje mi "przekabacić" Cie z Gorzowa Wlkp na Świebodzin :) To tylko ca. 20 km :) :) :)

Co Ty na to? Będzie łańcuszek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    35

  • arturo-bb

    12

  • Jack

    7

  • jaro_4setka

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Kiedy ustalicie już całość trasy, dajcie znać w dokładnej rozpisce z terminami "cosiowania", co pozwoli ekipom z poza centr głównych aglomeracji dołączyć do maratonu... Mam napięty terminarz w pracy, ale jeśli już będzie wiadomo, co i kiedy, to będzie można zachachmęcić w pracy czas, by dołączyć do tej szczytnej inicjatywy...

Odnośnik do komentarza

Podaj proszę konkrety. Trasę, mapkę, (może termin - y).

Bardzo lapidarnie to napisałeś. Ale czekam.

Wrocław ma dojechać do Zielonej Góry dlatego proponuję by trasa wiodła z Wrocławia do Poznania. My zapewnimy transport "cosia" z Poznania do Gorzowa a jak będzie trzeba to i do samego Szczecina.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teraz będę (chyba) zarozumiały (?), ale wiedziałem że właśnie Ty pysk otworzysz!

Już nie jeden raz dałeś się poznać jako SUPER skuterowy kompan! Już na temat bilety - nie wspominam. Dito!

Teraz tylko pozostaje mi "przekabacić" Cie z Gorzowa Wlkp na Świebodzin :) To tylko ca. 20 km :) :) :)

Co Ty na to? Będzie łańcuszek zamknięty.

Anton, dla Burgmanii i Ciebie... wszystko...

Jeśli trzeba będzie to możemy oczywiście wydłużyć naszą - Grupy Zachodniopomorskiej - "zmianę sztafety" od Świebodzina do Kołobrzegu.

Jesteśmy gotowi podjąć tego zadania.

Możesz na nas liczyć.

Pozdrawiam

P.S. SlawoyAMD i pozostali koledzy z Grupy Zachodniopomorskiej - uspokajam i informuję, że jak tylko będziemy znali końcowe ustalenia dotyczące naszej zmiany Przedzlotowej Ogólnopolskiej Sztafety Burgmanii na pewno ustalimy szczegóły na naszym regionalnym forum w osobnym, dedykowanym temu zadaniu poście.

Odnośnik do komentarza

Anton jeżeli w Płocku nie ma chętnych to ja mogę przywieźć cusia do Łodzi z Płocka.

Jak termin będzie dokładnie ustalony to jadę z Tobą

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę, że nie ma chętnych na Ciechanów, więc mogę zrobić odcinek Ostrołęka - Płock. Może tam dojadą chłopaki z Bydzi i odbiorą Cusia ode mnie. Pojadą do domku, pooglądają Cusia, potem zawiozą go dalej (do Łodzi?).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moi mili ja tak w kwestii dat .

Ani Anton ani nikt nie ustali sztywno dat i godzin przekazania Cusia.

To muszą ustalić między sobą Dowożący i Odbierający (np. Orzeł z mkapilkr w Lublinie) jak się dogadają dają info na regionalnych że w dniu... o godz.... jadą z ... do...(to pozwoli chętnym dołączyć do sztafety) W międzyczasie mkapilkr dogaduje się z Zenkiem jaki termin im pasuje( a może to być np. za dwa dni) i na swoich regionalnych dają info.Kiedy i jak. Itd. Ja czekam na info od Zenka i dam znać na śląskim. potem uzgodnię z Patrykiem a Patryk z Rypakiem.

Przecież nie narzucę np. rypakowi że ma być 07.05 o 17,00 jak on właśnie pracuje na 3 zmianę.

Właśnie dlatego poszczególne etapy dogadywać muszą Liderzy i informować na forum o ustaleniach aby chętni mogli dołączyć

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton, SUPER pomysł na sztafetkę, godny ukłonów w Twoją stronę. :clapping:

Znamienitszy będzie ten Jubileo. Podkreśli się obecność Burgmanii na polskich drogach. Warto nadać temat do mediów, choćby lokalnych. W tygodniu spróbuję zrobić małego PR-a do kilku rozgłośni, jeżeli nie macie nic przeciwko.

Wstępnie melduję swoją obecność przy transporcie "Cuśia" na trasie: Warszawa - Lublin i z JACKiem na Ostrołęckiej "pętelce". Mam nadzieję że nic mi nie będzie kolidować z terminami.

Czekam więc na podanie sztywnych dat.

Odnośnik do komentarza

Pisałem o Poznaniu bo znam z tych okolic parę osób i nie chciałem aby ten ważny region został pominięty.

Pyrlandia jest mega ważna! Definitywnie nie chcemy być pomijani w tak fajnej sztafecie!

Nie ma problemu, trasa jest tylko orientacyjna. Każda modyfikacja jest możliwa. Pisałem o Poznaniu bo znam z tych okolic parę osób i nie chciałem aby ten ważny region został pominięty.

Proponuję oczywiście za zgodą Antona wykonać małą modyfikację obecnej trasy z Wrocławia do Szczecina na nową tzn. Wrocław - Poznań - Szczecin. Zobowiązuję się dostarczyć "cosia" na odcinku Poznań-Szczecin. Myślę że również Lucjan nie bedzie miał nic przeciw odwiedzenia tym razem Poznania a nie Zielonej Góry.

Proponowana modyfikacja (jeśli nikt z lubuskiego się nie zgłosi wraz z Termi_N i innymi chętnymi postaramy się ogarnąć temat)

Lider: Orzeł + Grupa W-wska=> Warszawa – Lublin (160 km) 01.04.2014.

Lider: mkapilkr + Grupa => Lublin – Stalowa Wola ((115 km)

Lider: felia, Zenek, Saper, mordek + Grupa => Stalowa Wola – Kraków (336 km)

Lider: looker + Grupa => Kraków – Bielsko-Biała (95 km)

Lider: Artur b-b + Grupa Śląska => Bielsko-Biała – Katowice (60 km)

Lider: Patryk + Grupa Śląska => Katowice – Opole (120 km)

Lider: rypak + Grupa => Opole – Wrocław (100 km)

Lider: Lucjan73 + Grupa Wrocławska => Wrocław – Poznań (170 km)

Lider: => Poznań – Gorzów Wielkopolski (140 km) https://goo.gl/maps/WtVkS

Lider: => Gorzów Wielkopolski – Szczecin (110 km)

(w przypadku braku jakiegokolwiek odzewu z lubuskiego można przeanalizować wycieczkę z Poznania do Szczecina) 255 km https://goo.gl/maps/3Kc4V

Lider: bilety + Bractwo Szczecińskie => Szczecin – Kołobrzeg (150 km)

Lider: pazdzioch + Grupa => Kołobrzeg – Gdańsk (250 km)

Lider: siemik + Grupa => Gdańsk – Olsztyn (170 km)

Lider: czaro69 + Grupa => Olsztyn – Giżycko (110 km)

Lider: MAKI + Grupa => Giżycko – Białystok (160 km)

Lider: jaro_4setka + Grupa => Białystok – Ostrołęka (120 km)

Lider: jack + Grupa => Ostrołęka – Ciechanów (85 km)

Lider: => Ciechanów – Bydgoszcz (210 km)

Lider: fundi600 + Grupa => Bydgoszcz – Płock (160 km)

Lider: => Płock – Łódź (120 km)

Lider: zdun13m + Grupa => Łódź – Warszawa (150 km)

Lider: krzytro + Grupa => Warszawa - Przysucha (130 km) 06.06.2014; 17:00 na miejscu ZLOTU.

Odnośnik do komentarza

Deklaruję swoją obecność przy transporcie "Cuśia" w dwóch elementach sztafety:

1) Warszawa - Lublin

2) Warszawa - Przysucha

Mam nadzieję że jeszcze kilka osób też zadeklaruje swoją pomoc :ninja:

Deklaruję swoją pomoc w//w wariantach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nikt nie każe, nie zmusza, nie namawia ... do ustalania sztywnych dat (dzień + godzina) ...

Chodzi jednak o przybliżone określenie terminów eskorty CUSia w poszczególnych regionach (od dnia do dnia) ....

W poszczególnych regionach to Liderzy ustalają termin taki jaki Im będzie pasował.

I to Liderzy na forach Regionalnych podadzą termin i godz..

Im szybciej Liderzy się dogadają tym szybciej informacja ukarze się na forum.

Pytania co do dat proszę kierować do Liderów poszczególnych odcinków

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Najświeższe wiadomości:

Troszeczkę się pozmieniało na lepiej!

Lider: Lucjan73 + Grupa Wrocławska => Wrocław – Zielona Góra (160 km)

Lider: => Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski (115 km)

Lider: => Gorzów Wielkopolski – Szczecin (110 km)

Lider: bilety + Bractwo Szczecińskie => Szczecin – Koszalin (161 km)

Lider: senior + Grupa => Koszalin – Słupsk (67 km)

Lider: pawelneos + Grupa => Słupsk – Gdańsk (118 km)

Lider: siemik + Grupa => Gdańsk – Olsztyn (170 km)

Jak już mefisto pisał, byłby gotowy do czynu na odcinku Poznań - Gorzów Wielkopolski.

Prawdopodobnie Lucjanowi73 jest obojętnie czy do Zielonej Góry czy do Gorzowa (delta +10 km).

Dlatego apeluję do Lucjana73, mefisto, bilety => a zróbcie sobie na SKYPE konferencję i dogadajcie proszę TEN temat.

Wyniki proszę na moje rączki :)

Większą troskę mam na tych odcinkach:

Lider: jack + Grupa => Ostrołęka – Ciechanów (85 km)

Lider: => Ciechanów – Bydgoszcz (210 km)

Lider: fundi600 + Grupa => Bydgoszcz – Płock (160 km)

Lider: => Płock – Łódź (120 km)

Lider: zdun13m + Grupa => Łódź – Warszawa (150 km)

A może z Ciechanowa do Brodnicy?, Grudziądza?, Iławy?, lub .... a później do Bydgoszczy?, a może .... OJ! No ... nie wiem już.

Ten temat jest cały czas otwarty. To WY jesteście na miejscu i najlepiej wiecie co, gdzie i jak.

Jeżeli Płock ma tak duże problemy z wytypowaniem LIDERA do Łodzi, to może zrezygnujemy z Płocka i pojedziemy gdzieś indziej (????).

A więc - jeżeli nie Płock - to gdzie?

UŁANI na koń! :)

Jednak wygląda wszystko coraz to ładniej.

Odnośnik do komentarza

Jak już mefisto pisał, byłby gotowy do czynu na odcinku Poznań - Gorzów Wielkopolski.

Prawdopodobnie Lucjanowi73 jest obojętnie czy do Zielonej Góry czy do Gorzowa (delta +10 km).

Dlatego apeluję do Lucjana73, mefisto, bilety => a zróbcie sobie na SKYPE konferencję i dogadajcie proszę TEN temat.

Wyniki proszę na moje rączki :)

Antonie z Zielonej Góry do Gorzowa jest 115-120 km. Ja cały czas liczę że zmodyfikujemy trasę tak aby przebiegała przez Poznań. Ja to widzę tak: Wrocław - Poznań, Poznań przez Zieloną Górę lub bezpośrednio Gorzów, Gorzów - Szczecin. Oczywiście jest kilka ciekawych punktów między Gorzowem a Zieloną Górą gdzie można umówić się na spotkanie np. Świebodzin, taki patron na pewno nam nie zaszkodzi.

plener_02.07.2012_441.jpg

Odnośnik do komentarza

Proponuje juz oficjalnie wpisac trase Wrocław-Poznan,moze sie znajdzie chetny np z Wałcz Piłyi dalej juz do Szczecina droga prosta.Moze sa chetni tylko z tych okolic.Ciagle wałkowanie Zielona Góra,Gorzów bez jakiegokolwiek odzewu nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Antom proszę o modyfikację trasy na odcinku Wrocław-Szczecin które to zmiany zostały uzgodnione z wszystkimi zainteresowanymi Liderami (Lucjan73 oraz bilety) do postaci:

Lider: Lucjan73 + Grupa Wrocławska => Wrocław – Poznań (170 km)

Lider: Termin_N + Grupa Poznańska => Poznań – Szczecin (255 km)

Lider: bilety + Bractwo Szczecińskie => Szczecin – Kołobrzeg (150 km)

Jako osobę odpowiedzialną za transport możesz wpisać moją osobę. Anton zachodnią trasę "cusia" masz zagwarantowaną.

Odnośnik do komentarza

No i pieknie a moze w miedzyczasie ktos sie zglosi miedzy Poznaniem a Szczecinem co by kolega Termi miał blizej,chyba ze juz sprawa zamknieta

Odnośnik do komentarza

Brałem i biore to pod uwage .Do Wałcz mam niedaleko .Jak sie nikt nie zglosi to moge poznaniakom zmniejszyc ilosc km,jak bedzie za daleko i to Cus podac do Szczecina.Widze ze grupa poznanska sie mobilizuje i moze moja pomoc nie bedzie potrzebna.Bede czujnie obserwowal przebieg wydarzen

Odnośnik do komentarza

Jeżeli trasa Przemyśl - Sanok jest jeszcze aktualna to jestem chętny. Ewentualnie mogę też zabrać CUSIA z Przemyśla do Tarnowa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A więc zaczyna to wszystko bardzo porządnie wyglądać.

AKTUALNA "MAPA" SZTAFETY

MariuszBurgi przekaże do dnia 01.04.2014 fant, ochrzczony mianem CUŚ Orłowi.

Lider: Orzeł + Grupa W-wska=> Warszawa – Lublin (160 km) MAPKA 01.04.2014.

Lider: mkapilkr + Grupa => Lublin – Stalowa Wola ((115 km)

Lider: felia, Zenek, Saper, mordek + Grupa => Stalowa Wola – Kraków (336 km)

Lider: looker + Grupa => Kraków – Bielsko-Biała (95 km)

Lider: Artur b-b + Grupa Śląska => Bielsko-Biała – Katowice (60 km)

Lider: Patryk + Grupa Śląska => Katowice – Opole (120 km)

Lider: rypak + Grupa => Opole – Wrocław (100 km)

Lider: Lucjan73 + Grupa Wrocławska => Wrocław – Poznań (170 km)

Lider: Termin_N + Grupa Poznańska => Poznań – Szczecin (255 km)

Lider: bilety + Grupa Zachodniopomorska => Szczecin – Koszalin (190 km)

Lider: senior + Grupa => Koszalin – Słupsk (67 km)

Lider: pawelneos + Grupa => Słupsk – Gdańsk (118 km)

Lider: siemik + Grupa => Gdańsk – Olsztyn (170 km)

Lider: czaro69 + Grupa => Olsztyn – Giżycko (110 km)

Lider: MAKI + Grupa => Giżycko – Białystok (160 km)

Lider: jaro_4setka + Grupa => Białystok – Ostrołęka (120 km) - 24.05.2014 ?

Lider: jack + Grupa => Ostrołęka – Ciechanów (85 km) - 28.05.2014 = 14-15:00 (Ciechanów)

Lider: szamot + Grupa => Ciechanów – Bydgoszcz (210 km)

Lider: fundi600 + Grupa => Bydgoszcz – Płock (160 km) MAPKA 28.05.2014 - 31.05.2014

Lider: braszken + Grupa=> Płock – Łódź (120 km) 31.05.2014-1.06.2014

Lider: zdun13m + Grupa => Łódź – Warszawa (150 km) 05.06.2014; 10:00 – 14:00

Lider: krzytro + Grupa => Warszawa - Przysucha (130 km) MAPKA 06.06.2014; 17:00 na miejscu ZLOTU.

Jeżeli chodzi o pozostałe deklaracje, proszę kontaktujcie się z liderami. Oni będą ustalać kiedy, skąd i o której ruszacie w trasę.

To, że liderzy między sobą ustalają konkretne terminy swych odcinków – to już wiadomo.

Teraz czekamy na termin orientacyjny (3-4 dni) z trasy ...... Ty już wiesz jakiej! Ustalamy od "tyłu" - jak partyzanci! :)

Nasuwa mi się taka myśl: liderzy, lub ktoś z członków danej grupy zrobi mapkę, którą ja podłączę do powyższej trasy.

Wiadomo, że nie wszyscy pojadą „prosto” do celu. Co Wy na to?

PS.

Zauważysz w "mapie" coś nie tak - daj mi proszę znać na PW. Poprawię.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Anton,

Grupa Zachodniopomorska ustaliła, że dowiezie "Cus-ia" od Szczecina do samego Koszalina.

W związku z powyższym, prosimy o naniesienie korekty do "Mapy" sztafety:

Lider: bilety + Bractwo Szczecińskie => Szczecin – Koszalin (161 km)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...