Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wycieczek na sezon 2014


jacek_gda

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat z uwagi na fakt, że warto byłoby... tak myślę... biorąc przykład z innych regionów, podzielić się naszymi pomysłami na moto wypady. A nóż ktoś będzie chciał się do nas przyłączyć :-)

Osobiście planuję w bieżącym nadchodzącym sezonie, przynajmniej jeden "dłuższy" przebieg w góry.

Szczegóły przejazdu oraz jego datę postaram się zamieścić w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jacek_gda

    13

  • Nurider

    13

  • pawelneos

    12

  • stator

    6

Top użytkownicy w tym temacie

No dobry pomysł z tym tematem . Na początek chcę jechać z tą propozycją do szwecji , fajna też jest to z Pętlą Bieszczacką jak na razie te dwie opcje są w moim zainteresowaniu . Na pewno jeszcze coś tam będzie ale tpo już jak czas dopisze

Odnośnik do komentarza

No dobry pomysł z tym tematem . Na początek chcę jechać z tą propozycją do szwecji , fajna też jest to z Pętlą Bieszczacką jak na razie te dwie opcje są w moim zainteresowaniu . Na pewno jeszcze coś tam będzie ale tpo już jak czas dopisze

Odnośnik do komentarza

Jak wspomniałem wyzej przygotuję "szkic" wypadu w bieszczady, który zainteresowani bedą mogli wspólnie korygować. Warto byłoby również zastanowic się nad terminem.

Odnośnik do komentarza

Propozycja nr 1.

Temat: Wielka pętla bieszczadzka

Inspiracja: Plan wyjazdu grupy tricity

Czas trwania/km: 4-5 dni, ok.1660 km

Kategoria: Objechanie bieszczad wokół, winkle i widoki.

Trasy: Nocleg i zwiedzanie Kazimierza Dolnego, następnie Wielka Petla Bieszczadzka i powrót do trójmiasta.

Przykładowa trasa: http://goo.gl/maps/jHLSl

Wstępny termin: lipiec - sierpień /do uzgodnienia z ewentualnymi chętnymi/

Myślałem o noclegu w Kazimierzu Dolnym i pozwiedzaniu. Nigdy tam nie byłem a chciałbym. Dalej nocleg np. w Przysłupiu w Oberży Biesisko. Jakieś noclegi pod namiotem również można zaplanować.

Odnośnik do komentarza

A więc FELIA i RONIN mnie wyręczyli z zapodania info za co bardzo dziękuję a temacik się rozwija w bardzo dobrą strone Termin jak najbardziej też dobry ponieważ przeważnie w tych miesiącach nie ma zadnych imprez zlotowych - obserwuje temat dalej i czekamy na chetnych

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli można wtrącić swoje 3 grosze to pomyślcie jak przejechać dodatkowo ten odcinek MAPA

Droga na trasie Terka - Dołżyca to jedna z najfajniejszych dróg (asfaltowych) w Bieszczadach

Odnośnik do komentarza

Wszelkie sugestie mile widziane. Jeździłem tą drogą swego czasu z Cisnej (tam była baza wypadowa) na Jeziorka Szmaragdowe (zaraz po obowiązkowych pierogach w Barze Solinka, który teraz już porasta trawa), ale rowerem, i droga była wtedy w opłakanym stanie, bardziej nadawała się crossa. Teraz jest już lepiej Arturo?

Odnośnik do komentarza

Temat jest rozwojowy :-) dziekujemy więc za sygestie. Dla bikerów z tricity to całkiem "daleka wyprawa" :-)

Osobiście na 2oo nie przejechałem odcinka dłuższego niż 500km jednego dnia :-) Ale na ten sezon mam w planach nieco nadrobić.

Kolejny wyjazd szykuję na wrzesień. Również Polska. chciałbym przejechać "drogę stu zakretów", "zakręt smierci".

Trasę dopiero układam, ale załaczam wstępny szkic.

http://goo.gl/maps/2o8mU

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Google Street pokazuje, że jest średnio.

Google kłamie :mad2:

Drogę pokonałem w zeszłym sezonie dwukrotnie i jest OK

Tak jest prawie na całej trasie

O TAK

Skuterem bez problemu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urlopu w wakacje nie mam ale wolne weekendy jak najbardziej, więc będę obserwował i gdzieś może się zahaczymy z Sylwią. Na pewno w jakiś weekend bujniemy się z Sylwią do Białki Tatrzańskiej. Napić się, wytrzeźwieć i wrócić do domu.

Odnośnik do komentarza

Marek_m - z chęcia wybiore się tez na tą rybke na Hel ale to raczej przejażdzka taka ale pomys dobry i po rybce można jeszcze trochę polatać po naszych Kszubach aby uzupełnic dzień

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Mnie tez sie "mondrala zalaczyl" :)

Po "Spotkaniu Biesczadzkim" kolega namowil nas na powrot przez Krasiczyn I mowie Wam to byl Hit! doga wojewodzka nr890 jest super.

Nowka asfalt,winkle super,a widoki rewelacja.(smialo moga startowac z najpiekniejszymi miejscami na petli bieszczadzkiej)

https://maps.google....mra=ls&t=m&z=10

P.S.

Zamek w Krasiczynie zdecydowanie godny polecenia.

https://www.google.pl/search?q=zamek+krasiczyn&tbm=isch&imgil=KEEEHUQcRUgsCM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcSHD1kmAnvMCgfudNHHjLSxWJqQ8bsaBNnSgeKHoRkljNNT3d4tyg%253B450%253B319%2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie w kwietniu będę na Kaszubach w Wierzycy (koło Szymbarku)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...