Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wycieczek na sezon 2014


jacek_gda

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś dziwna ta zima w tym roku :lightbulb: Wczoraj wybrałem się pośmigać na desce do Wieżycy a tu praktycznie wiosna za oknem. Po drodze mijałem kierowników na 2oo /kilku/ i nie były to 50ki. A ja w mojej mikro furce /smartini/, deskę wiozłem. W Wieżycy śniegu po "pachy", ale tylko na stokach. Może dzisiaj sobie dla "jaj" deskę przymocuje do t-max i śmignę do Wieżycy na 2oo :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jacek_gda

    13

  • Nurider

    13

  • pawelneos

    12

  • stator

    6

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda. Po któryś Mikołajach, gdy pogoda nie dopisała, na wiosnę nie mogłem oderwać skutera od ziemi, tak przyrósł :( Ślady na skuterze nie do usunięcia.

Odnośnik do komentarza

Macie rację z tym syfem na ulicach ..ale i tak nie wytrzymalem ! :clapping: 100 km nakulane i przy okazji na obwodnicy rekord Kymczaka - 170 km/h . Skuter do mycia ale ja się czuję jak panienka po calym dniu w spa :jester: .

Odnośnik do komentarza

Yamaszka zaniemogła niestety :blush: aku "zdechł" podładowałem i wieczorem mogłem już tylko kilka rundek po garażu zaliczyć. Do Twoich 100km daleko :frusty: Przydałby się deszcz... zmyłoby to całe patałajstwo z ulic.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zrobione "całe" 9 km :-/ na stację i do myjni. Musiałem długo kluczyć żeby tyle natrzepać :-) Ale jak to się mówi "lepszy rydz niż nic"

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Tomek i Jacek co wy tacy narwani do jazdy oszczędzajcie kości !!! Przecież jeszcze warunki atmosferyczne nie są takie sprzyjające

Odnośnik do komentarza

Dla niektórych sezon już trwa :-) spocik bardzo chętnie. Następna niedziela, znany większości pas startowy na Zaspie, powiedzmy o 12. Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...