Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jako, że pozazdrościłem niektórym z Kolegów, trudno mi było się powstrzymać przy tak pięknej pogodzie... :) :)

hepusara.jpg

jamudy2y.jpg

5aqy9uge.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    19

  • ArtCho

    14

  • bilety

    11

  • burgifan

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Artur,

jak zwykle szybki i spontaniczny wypad za miedzę, super pogoda, fajne zdjęcia. Trochę zazdroszczę...

Chociaż pogoda wiosenna prawie w całej Polsce...

Ja również serdecznie pozdrawiam, z wycieczki ale niestety 4oo, z Przyłękowa - małej miejscowości w Beskidach... a tak na marginesie, pierwszy raz jestem zimą w okolicach Korbielowa, na Pilsku - pustki, brak śniegu - brak turystów i narciarzy...

q21.JPG

dfkd.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To cudo należy do naszego kolegi z forum (o i le się nie mylę). Jakbyś przyjechał któregoś dnia na nasze spotkanie, to miałbyś szansę się przymierzyć, pogadać a nawet przejechać :)

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba się przemieszczać czymś po mieście nie stojąc w korkach i nie płacić za SPP.

A tak na poważnie to już drugie tankowanie w grudniu - a zakończenie sezonu już podobno było...

może czas ogłosić otwarcie nowego sezonu?

Odnośnik do komentarza

Moje 2oo już odpoczywa w garażu, ale....

Taka ładna dziś była pogoda, że postanowiłem zniknąć z oczu reszcie rodziny na jakiś czas.

Sami wiecie te porządki przedświąteczne, praca w kuchni...eee...to nie dla mnie. :-)))))

e04df13744f0b5fbmed.jpg

Małe co nieco w głąb Niemiec... :-)

05e0a5f0616686efmed.jpg

Jak widać słoneczko było i fajnie się jechało, trzy godzinki zeszło.

Wesołych Świąt Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piękna pogoda dopisuje i pozwala na wycieczki na 2oo...

Arku, bardzo ciekawe i sprytnie przeprowadzone przygotowania do świąt... ;-) tak na marginesie bardzo dobry pomysł na nieprzeszkadzanie żonie w świątecznych przygotowaniach...

Ja dzisiaj, w przeciwieństwie do Was, szukałem śniegu... Nie mam skutera przy sobie, za to mam 2II, więc zamiast suchego asfaltu, potrzebuję śnieżne stoki... Udało nam się znaleźć odrobinę śniegu w Korbielowie, u podnóży Pilska, na stoku Baba... Więc również trzy godzinki, na rozgrzewkę, pojeździłem... ;-)

85q.JPG

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza

To cudo należy do naszego kolegi z forum (o i le się nie mylę). Jakbyś przyjechał któregoś dnia na nasze spotkanie, to miałbyś szansę się przymierzyć, pogadać a nawet przejechać ;)

Z chęcią kiedyś zajadę, mam już czym, tylko gorzej kiedy, ale dam radę. Na mnie wrażenie zrobił wygląd, duże koła i kufry czyli to czego szukałem teraz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku, czyli teraz zostaniesz bez garażu...? :-(

narazie tak, ale zobaczymy napisałem do mojej spółdzielni o przydzielenie nowego miejsca jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, trochę współczuję, ale obżarstwo stało się tradycją świąt w Polsce...

Proponuję jutro po śniadaniu świątecznym, odbyć spacer z kijkami lub zrobić wycieczkę rowerową - taki 2,3-godzinny czynny wypoczynek, na pewno poprawi trawienie i ogólne samopoczucie. ;-)

Ja zacząłem już dzisiaj świąteczny, aktywny wypoczynek i po śniadaniu świątecznym, zapakowałem rodzinę w samochód i zawiozłem do Tatralandii, gdzie spędziliśmy na różnego rodzaju wodnych atrakcjach ponad 4 godziny...

tgli.jpg

Wracając podziwialiśmy Oravski Hrad,

5ea4.jpg

a potem wszyscy stwierdziliśmy, że już w końcu, nasze brzuszki mają wielką ochotę na świąteczną kolację.

Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego wypoczynku pomiędzy świątecznymi posiłkami.

Odnośnik do komentarza

A tam, zaraz w rozjazdach. :laughing:

Czasu brak, trzeba zjeść wszystko po świętach zanim się zepsuje. :sick:

Wypić to co się nie zdążyło wypić bo żona schowała. :)

No to gdzie tu jeszcze czas na pisanie po forach?? whist

A tu się człowiek nie obejrzy i znowu trzeba jeść :eat: , pić :Jumpy: i bawić :band: się do samego rana...uff

Jak to przeżyć? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba być twardym nie mientkim.

Ja se troszkę pojeździłem w piątek. Zimno, ale fajnie. Dla mnie taka zima może być.

Ale po świętach jest prawie 5 kg obywatela więcej. Trzeba coś z tym zrobić. Myślę, że dużo ruchu na świeżym powietrzu, to jest to. Myślicie, że 120 km/h to dosyć ruchu? :russia:

PS

Dzień jest coraz dłuższy!

Odnośnik do komentarza

A ja śmigałem w sobotę,fajnie ale szybko robi się ciemno.aby do wiosny.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku,dużo niezapomianych wrażeń ze Skuterowych wypraw.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć chłopaki, przepraszam i dziewczyny!

Właśnie wróciłem z "wiosennego" urlopu w górach, a tu zima!

Czemu tu w Szczecinie jest tak zimno...?! Szron, temperatura na minusie...?! Nie mogę się przestawić... Na południu Polski, w dzień było 10-11C, a w nocy 4-5C, dopiero w Krakowie w weekend w nocy temp. spadła do 1-2C, ale nie tak zimno jak u nas...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życząc Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Happy New Year 2014 !!!

P.S.

A jeszcze dzisiaj w południe mój przyjaciel namawiał mnie na cruiser'y... nawet zaliczyłem krótką przejażdżkę... jednak to nie dla mnie, nie czuję tego klimatu...

Chociaż muszę przyznać, że Yamaha Midnight Star XV1900 robi niesamowite wrażenie... z jednej strony, to straszny POTWÓR - wielkość, masa, silnik, moment obrotowy, koła, kanapa, chromy, a przy tym to naprawdę DZIEŁO SZTUKI... dopracowane w najdrobniejszym szczególe... jest PRZEPIĘKNA !!!

Yamaha tym cruiser'em podniosła poprzeczkę konkurencji bardzo wysoko... Przepraszam miłośników motocykli zacnej marki, ale nawet Honda nie ma czym z nią konkurować w tym segmencie, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że legendarny Harley Davidson stracił wielu klientów po wprowadzeniu na rynek tego motocykla...

1522282_559420880803389_1096233988_n.jpg?oh=b9ee3b4be8f8fd0715bae71a8c9526c6&oe=52C45074

A dla zainteresowanych tak wygląda ten motocykl w całości...

Yamaha_XV1900A_Midnight_Star_2006_09_1280x800.jpg

153390_yamaha_cruiser_xv1900a-midnight-star_2006_1920x1200_%28www.GdeFon.ru%29.jpg

A tu kilka szczegółowych zdjęć na potwierdzenie moich odczuć i wrażeń...

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-side-view.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-review.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-preview.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-rim.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-speedometer.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-specification.jpg

2012-Yamaha-XV1900A-Midnight-Star-tank.jpg

Podsumowując, to nasze maxi skutery wyglądają przy niej trochę jak "zabawki"... Aczkolwiek mimo wszystko wolę moją Majesty...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chopery pięknie wyglądają... I na tym kończą się dla mnie ich zalety. Miałem okazję pojeżdzić Intruderami o dużych pojemnościach od 900 do bodajże 1600 i powiem, że do majestatycznego toczenia się (80km/h) jeszcze jest OK, ale wibracje V-twin'a przy jeździe miejskiej i wyższych prędkościach, skutecznie mnie odstraszyły. Jeśli chodzi o łaskotanie po jajkach, to wolę od tego kobiety :russia: ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o łaskotanie po jajkach, to wolę od tego kobiety :lightbulb: ...

Tak jest, święte słowa ! I tego się trzymajmy !

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie Kochani w ostatni dzień 2013 roku...

Na wstępie życzę Wam wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014, a w nim, realizacji wszelkich planów i spełnienia wszystkich marzeń, a przede wszystkim jak najdłuższego i najprzyjemniejszego sezonu motocyklowego !!!

Chopery pięknie wyglądają... I na tym kończą się dla mnie ich zalety. Miałem okazję pojeżdzić Intruderami o dużych pojemnościach od 900 do bodajże 1600 i powiem, że do majestatycznego toczenia się (80km/h) jeszcze jest OK, ale wibracje V-twin'a przy jeździe miejskiej i wyższych prędkościach, skutecznie mnie odstraszyły. Jeśli chodzi o łaskotanie po jajkach, to wolę od tego kobiety :P ...

Sławek, zgadzam się z Tobą, mnie również nie odpowiada ten typ i kilka innych typów motocykli... Dlatego m.in. jeżdżę skuterem.

Aczkolwiek w przypadku tego modelu, muszę przyznać, że kultura pracy V-Twina jest na bardzo wysokim poziomie w porównaniu z mniejszymi cruiser'ami a tym bardziej Harleyami. Jak zauważyłeś ja również zachwyciłem się głównie wyglądem, wykończeniem oraz jakością tej Yamahy oraz techniką na najwyższym poziomie.

Co do podsumowania, w ostatnim zdaniu... - zgadzam się w 100%.

Pozdrawiam

"Rzecz ciesząca oko, ale czy ma jakieś praktyczne zastosowanie?" - jak powiedziała Lady Hamilton w czasie nocy poślubnej...

Rzelu, tak mi się wydaje, że w tych motocyklach właśnie o to chodzi, żeby głównie cieszyły oko zarówno właściciela jak i obserwatorów... A zastosowanie praktyczne ma jak każde 2oo... - wozi swojego jeźdźca, w tym przypadku bardzo dostojnie i majestatycznie...

Pozdrawiam

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :lightbulb:

Urbi,wydaje mi się,że za HD przemawia większy prestiż . :photo:

Dla Ciebie również Wszystkiego Najlepszego, Jazz - obyś spełniła swoje marzenie i zaczęła jeździć na skuterze... - czekamy na Ciebie...

Co do prestiżu, to HD na pewno jest legendą, ale w tym przypadku Midnight Star ma za sobą takie argumenty jak cena (w porównaniu do HD atrakcyjna), technologia i technika na najwyższym poziomie oraz niezawodność - to argumenty przemawiające za Yamahą...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...