Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czas pędzi niemiłosiernie... Rozpoczął się już ostatni miesiąc roku 2013... Grudzień to taki magiczny i wyjątkowy miesiąc w roku... najpierw Mikołaj, potem Święta Bożego Narodzenia i na koniec Sylwester... Aura w tym miesiącu staje się już typowo zimowa, niska temperatura, mróź, krótkie dni, długie noce i pierwsze opady śniegu, słota... To wszystko skłania nas do komfortowego wożenia tyłka w 4oo...

Większość z nas odstawiła już swoje skutery na "zimowy sen", ale mając przed sobą długie, zimowe popołudnia, myślę że z przyjemnością wykorzystamy je na przygotowanie naszych 2oo do nadchodzącego nowego sezonu... Patrząc na upływającej czas, nawet się nie obejrzymy a już znów zaczniemy jeździć...

Więc koledzy poza zmożonymi grudniowymi obowiązkami domowymi, zachęcam do pracy przy naszych maxi... serwisujmy, naprawiajmy, ulepszajmy i modyfikujmy je...

Pierwsza propozycja dla Artura i Maćka na ulepszenie swoich SW-T... - zaczerpnięta od kolegi Sysgone - Artur, nowy nabywca Twojej SW-T400 wykonał fajną modyfikację...

http://www.forum.bur...660#entry324799

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    19

  • ArtCho

    14

  • bilety

    11

  • burgifan

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Sam zamierzałem wyjść z taką propozycją i zadać to pytanie, ale Marku uprzedziłeś mnie...

Ja również jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żeby było łatwiej możemy się spotkać u nas na kwadracie. Kazdy coś przynosi oczywiście symbolicznie i jest OK. Jeszcze termin może następny czwartek lub każdy inny dzień

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję 12 grudnia, bo kolejny tydzień, to już przed świętami. A poza tm to tradycyjny czwartek.

Impreza symboliczna, bez wypasu, catering we własnym zakresie (tak serio to umówimy się co kto przynosi), ale najważniejsze jest spotkanie, a nie żarcie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również uważam, że 12 grudnia to bardzo dobra data.

Co do charakteru spotkania wigilijnego, to również zgadzam się z Arturem, że powinna być to symboliczna impreza z głównym naciskiem na spotkanie, a przy okazji ze składkowym jedzeniem świątecznym - faktycznie najlepiej byłoby ustalić,co kto przynosi...

A co z jutrzejszym spotkaniem...? Czy są jacyś chętni...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę, że niestety datę wigili musimy dostosować do większości. Niestety niegdy nie ma takiej sytuacji, żeby dogodzić wszystkim...

Maciek, może jednak uda Ci się coś wykombinować...?!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest jeszcze następny tydzień, choć to coraz bliżej świąt... Może alternatywnie wtorek 17. grudnia? Dajcie znać. Kto może 12, a kto 17?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dostosuję się do każdego z terminów.

Bardzo chciałbym spotkać się z Wami jeszcze ostatni raz w tym roku... tym bardziej na spotkaniu wigilijnym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dajcie znać kto ma chęć i czas się spotkać, no i który dzień Wam odpowiada. Zostańmy przy dwóch alternatywnych: czwartek 12 i może środa 18 (właśnie okazało się, że ja 17 wyjeżdżam i mogę nie zdążyć wrócić...).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, Marek ponownie deklaruję chęć udziału w wigilijny spotkaniu. Dostosuję się do ustalonego przez większość terminu i miejsca.

Chociaż jak na razie pierwszy, wstępnie zaproponowany termin czwartek 12 września jest chyba pewniejszy i jakiś bardziej stabilny, bo drugi altenatywny, jak widać mocno zmienny...

Ale jak wspomniałem dostosuję się do ogółu.

Pozdrawiam

P.S. Artur może jakaś mini ankieta dla spotkania wigilijnego z dwoma terminami ułatwi ustalenie daty i określi ilość uczestników...?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak chętni są gdzieś w cieniu, to i ankieta nie pomoże... Bilety, Wooferai, Burgifan, Ty i ja - to są osoby, które się wypowiedziały. Czyli jest nas pięciu. Skoro jednemu z nas nie pasuje 12, to może 18 będzie lepszy (zwłaszcza, że Markowi i Tobie wsio ryba :fireman2: ).

Hej, ludziska! :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może musimy użyć łączności telefonicznej...? Skoro na Forum posnęli...

Jak się ożywiło województwo, to teraz Szczecin zasnął....

Odnośnik do komentarza

teraz ten czwartek...

następny tydzień nie, bo nie....

booo, żona mnie bije...:-)

heh...chyba już dawno nikt w to nie wierzy...?

możemy tez kiełbaski przy leśniczówce zrobić lub.....grilla u mnie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi, to jest szansa na 18 na godz.18 najlepiej, ale i tak nie obiecuję na 100% (idę do pracy na nockę - jak nie urok, to sraczka), nie ukrywam, że najlepsza była by sobota 21, ale nie patrzcie na mnie, decyduje większość i tyle. Jak się uda, to będę. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

teraz ten czwartek...

następny tydzień nie, bo nie....

booo, żona mnie bije...:-)

heh...chyba już dawno nikt w to nie wierzy...?

możemy tez kiełbaski przy leśniczówce zrobić lub.....grilla u mnie....

Mi się pomysł z kiełbaskami podoba. Grill też. Ale nie ma pewności czy nie będzie padać, albo inne na p (jak to, co w Kieleckiem)...

Wooferai, nie żartujesz?

Jeśli o mnie chodzi, to jest szansa na 18 na godz.18 najlepiej, ale i tak nie obiecuję na 100% (idę do pracy na nockę - jak nie urok, to sraczka), nie ukrywam, że najlepsza była by sobota 21, ale nie patrzcie na mnie, decyduje większość i tyle. Jak się uda, to będę. Pozdrawiam !

Maciek, to jeśli się nie pogniewasz, to zróbmy jednak w czwartek 12... Lepiej mieć pewnego Wooferaia, niż niepewnego Burgifana :mad2:

A reszta? Samba, Rzelu, Qszysiek, Volf (że wymienię z nazwiska tylko ubiegłorocznych pewniaków)!?!?

Oczywiście "młodych" tez zapraszamy, ale prosimy wszystkich o deklaracje i potwierdzenia, jako że impreza będzie odbywać się w prywatnej chacie Marka. No i musimy ustalić co kto przynosi (raz jeszcze: chodzi o miłe spotkanie, a żarcie i napoje są na drugim miejscu, bez napinki).

Odnośnik do komentarza

A może faktycznie w sobotę 14 grudnia kiełbaski byśmy popiekli na ognisku za dnia?

12-13 w południe powinno być ładnie.... :-)

Tylko ciepło się ubrać, zabrać rodzinkę ze sobą i wystarczy żeby każdy paczkę drewna z leroya przytargał....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może faktycznie w sobotę 14 grudnia kiełbaski byśmy popiekli na ognisku za dnia?

12-13 w południe powinno być ładnie.... :-)

Tylko ciepło się ubrać, zabrać rodzinkę ze sobą i wystarczy żeby każdy paczkę drewna z leroya przytargał....

Ja nie mogę 13, 14, 15 grudnia, ale jak przy ognichu to bez nas też może się odbyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...