Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    19

  • ArtCho

    14

  • bilety

    11

  • burgifan

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Myślę, że termin 12 grudnia, czwartek, jest bardzo dobrym terminem, tym bardziej że zbiega się z dniem naszych, tradycyjnych, czwartkowych spotkań...

Rozmawiałem przed chwilą z Maćkiem-Mechanikiem, również odpowiada Jemu termin czwartkowy, na godz. 19.00.

P.S.

Dodam, że rozmawiałem z mega szczęśliwym i zafascynowanym Maćkiem - nowym posiadaczem wspaniałego Saaba 900 w, jako to określił, w "zajebistym" stanie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobra czwartek 12 grudnia, proponuję 18-ta. Kto nie wie gdzie my mieszkamy proszę info na PM. lub mój numer 607-710-302

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, data, miejsce i godzina zostały ustalone. Została kwestia potraw czy jak kto woli cateringu... W jaki sposób ustalamy, deklarujemy się, kto co przynosi...?!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku, data, miejsce i godzina zostały ustalone. Została kwestia potraw czy jak kto woli cateringu... W jaki sposób ustalamy, deklarujemy się, kto co przynosi...?!

Wydaje mi się że nie ma co deklarować najważniejsze jest spotkanie się, a cataring jest rzeczą dowolną ma być skromnie jak pisał Artur. Tak że jak ktoś coś przyniesie lub nie to też jest SUPER.

Mile widziane napoje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest duża szansa, że moja żona zrobi piernik :) Niestety jutro wyjeżdża, więc w czwartek jej nie będzie...

u7uzemeh.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi ..po zazdrościć waszego spotkanka, ale co to jest to coś jeszcze?.HI HI..Pozdrawiamy Lusia i Bodzio.

Kto nie był, ten się nie dowie i niech żałuje! :)

Dziewczyny i chłopaki, dzięki za baaaaardzo miłe spotkanie. Zosia i Marek - dziękujemy za gościnę! :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dołączam się do gorących podziękowań za przesympatyczne spotkanie wigilijne Zachodniopomorskiej Grupy Burgmanii, a właściwie, biorąc pod uwagę uczestników - szczecińskiej...

Szczególne podziękowania należą się gospodarzom dzisiejszego wieczoru - Zosiu, Marku - bardzo dziękujemy za przygotowanie, oprawę i serdeczną gościnę oraz rodzinną i świąteczną atmosferę !!!

Dziękuję wszystkim za możliwość "skosztowania" potraw wigilijnych i ciast - wszystko było bardzo smaczne.

A Ci co nie dotarli, niech żałują, bo taka wigilia jest tylko raz w roku...

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Oczywiście dziękuję również, Krzyśkowi i Markowi, za upominki świąteczne.

Marku, tylko jedno zdjęcie Zosi udało się zrobić...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy naprawdę, mamy tylko jedno pamiątkowe zdjęcie z naszego wigilijnego spotkania...?

Nikt nie zrobił więcej zdjęć...?

Odnośnik do komentarza

Witam, kogoś interesuje ładowarka keepower micro do ładowania aku w moto ? Musiałem kupić smala ( do moto i auto )i tą kolokwialnie mówiąc postanowiłem " opchnąć " za 70 pln.

Odnośnik do komentarza

Pewnie i tak nikogo to nie interesuje, ale ja i tak to napiszę;

Korzystając z wiosennej aury pojeździłem sobie dzisiaj po południu, wróciłem już po ciemku, zrobiłem 85 km i trochę mi ulżyło :clapping:

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak to rozebrać garaż ? i Co teraz będzie ? Postawią Ci tam supermarket ?

okazało się po nastu latach że mój garaż stoi na ulicy. he he..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...