Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie opłatkowe - spontanicznie ? - w W-M i G-P


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że spotkanie jednak doszło do skutku i mogliśmy się zobaczyć oraz podyskutować na ważne tematy.

Do zobaczenia na kuligu.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    16

  • avanturnik

    7

  • MAKI

    7

  • boochos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Soory że dopiero teraz .Po spotkaniu były inne kominki a później nocna zmiana bluesa we firmie z aurą śniężycową

Dzięki za spotkanie .

Trochę się namieszało- przepraszam moja wina :blush: - (nie wiedziałem że będzie też Wanda i Awanturnik- zrobili niespodziankę !OK ) ,stwierdziłem że dla 3 czy 4 osób to możemy spotkanie zrobić i w tygodniu .Dlatego potem Komandos szukał grubszej liny co by się już na pewno nie zerwała . :blush:

Najważniejszą kwestie żeśmy omówili , karpia wigilijnego żeśmy nie jedli ,ale za to karpie były na twarzach ! Było miło ,swojsko i przyjemnie.

Myślę że w styczniu spotkamy się w większej grupie W-M i G-P na jakimś kuligu -- Co nie Szymon ? (może znowu Szelmęt ?)

Życzę sił i zdrowia na te ostatnie dni przed świętami - i do szybkiego spotkania ! !placz2 !flower

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

<p>Widzę, że mile spędziliscie wspólne spotkanie ale te Wasze palce powinny zostac pourywane;), nie każdy mógł być z Wami w tym czasie, do zobaczenia na kuligu ale moja obecnośc będzie zależała od tego kiedy plaujecie organizację kuligu</p>

<p>Widzę, że mile spędziliscie wspólne spotkanie ale te Wasze palce powinny zostac pourywane;), nie każdy mógł być z Wami w tym czasie, do zobaczenia na kuligu ale moja obecnośc będzie zależała od tego kiedy plaujecie organizację kuligu</p>

Odnośnik do komentarza

Jako klub Non Omnis robimy kameralny kulig w Czerwonym Borze 18.01.2014. Nic nie stoi na przeszkodzie aby był to też wspólny kulig z Wami. Noclegi załatwię w pokojach służbowych przy pierdlu koszt 30 zł od osoby za noc. Są to pokoje w mieszkaniu w bloku. Sam z nich często korzystam. Jest łazienka (wspólna) i TV w każdym pokoju. Robiliśmy tam kulig kilka razy, mamy zaprzyjaźnionego gospodarza, który to organizuje wraz z ogniskiem, grochówką, kiełbaskami i jazdą. Koszt ok 30 od osoby, tyle chyba było rok temu. Lokalizacja piękna, głębokie lasy popoligonowe. Jak pasuje to mogę się podjąć organizacji (zresztą i tak to będę współorganizował). Mam nadzieję że pogoda dopisze. Jak ktoś chętny to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...