Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie opłatkowe - spontanicznie ? - w W-M i G-P


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak w temacie .

Z uwagi na to że święta tuż tuż , to miałbym taką propozycję spotkania się 07.12 np. ok. godz .14.00 na wspólny obiad oraz deser połączony życzeniami świątecznymi w jakiejś restauracyjce nad brzegiem jeziora w Ełku ? Gdyby data nie pasiła to może 08.12 ?

Czekam na propozycje oraz sugestje .

A oto lista :

1.- MAKI - 07.12 i 08.12 - się dostosuję !

2.- czaro69 + Ada+ czaro dziejka ?

3.- jaro_4setka- 07.12 lub 08.12

4.- Bertheez5 - się dostosuje

5.- boochos + jego familia = razem 4 osoby

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    16

  • avanturnik

    7

  • MAKI

    7

  • boochos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

No w końcu... :laughing: Myślałem, że już nic nie wykombinujecie.

Proszę dopisać do listy:

czaro69+ Ada

Ps. Termin jak dla nas jest obojętny, 7 i 8 grudnia nam pasują

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie stety nie będę z Wami na Wigili regionalnej we wtorej jadę do szpitala w Górowie Iłewieckim i będę tam prawdo podobnie 3 tygodnie, trudno, czekałem na przyjęcie do tego szpitala prawie 2 lata, pozdrawiam Was, myślami będę z Wami Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No co jest z Wami ?!!! To taka prężna grupa W-M i G-P miała być !

A tu po 2 sezonach się wyjarali ?!!

-Zakończenia lata nie zrobili ! - bo nie ma komu przyjechać

-Zakończenie sezonu nie wypaliło bo ? bo może funduszy brak ?

Ooo!! Bracii W-M i G-P !

A co to będzie jak w 2015 będziemy mieć zaszczyt patronować Burgmanii ?

Zastanówta się !!!

A może wigilię przesunąć bardziej na zachód albo na wschód !

Czekam na propozycje i sugestie

Odnośnik do komentarza

Maki myślę że nie ma co tu na siłę kolegów i koleż. mobilizować kto będzie chciał i mógł to zagości u nas .....

Jest idea spotkania i chwała ci za to ;) ile osób się zbierze w tyle się spotkamy i też fajnie spędzimy popołudnie

P.s. ja już też trochę wolniejszy po całym zamieszaniu z chrzcinami juniora także ogarniemy temat

Pozdrawiam Bartheez

Odnośnik do komentarza

Gadałem z Mikołajem, podobno pokłócił się ze Śnieżynką - odeszła od Siwobrodego do...kobiety!!!

Tak , tak - takie "Dziwy" (różnie można to interpretować) są na tym świecie...

Więc!!! Śnieżynki nie będzie,a Mikołaj podobno dopiero wychodzi z ciągu alkoholowego, w który wpadł po odejściu Śnieżynki - rzekomo do 24XII ma być na nogach czyli na saniach.

Skoro jednak Opłatek Regionalny może się odbyć to proszę o dopisanie mej osoby wraz z trzema moimi dziewczynami, ale niestety - możemy tylko w niedzielę tj.8.XII, w sobotę - zarówno małżonka, jak i ja zarabiamy pieniążki, żeby opłacić detoks Mikołajowy...

Odnośnik do komentarza

A oto lista :

2.- czaro69 + Ada+ czaro dziejka

sorry za OT,ale nie mogłem wytrzymac,Maki nie "czaro dziejka",tylko "czaro dziełka" , tzn. zdziałana przez Czarka :)

Skoro jednak Opłatek Regionalny może się odbyć to proszę o dopisanie mej osoby wraz z trzema moimi dziewczynami, ale niestety - możemy tylko w niedzielę tj.8.XII, w sobotę - zarówno małżonka, jak i ja zarabiamy pieniążki, żeby opłacić detoks Mikołajowy...

to niech bedzie w niedzielę,skoro wszystkim bez różnicy,a Szymonom pasuje tylko termin 8 grudnia...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No widzę że już jest lepiej po pisemnych upomnieniach .

Wiem że Olsztyn i Orneta jest daleko od Ełku ,ale może jednak jakaś mobilizacja nastąpi?

A wiem również że jest w G-P jeszcze Michał i Adam - co tam u nich ? ( Was ? ).Odzywać się !

Aha!

A Awanturnik i Wandalistka ? - odzywać się!

Moplic ! też daj znać !

Odnośnik do komentarza

To może w "niedziele po kościele", nie będzie już stresu, że potem w konfesjonale ksiądz jakieś procenty wyczuje . Skoro obiad dłuższy to może o 13-30? Chyba że jecie obiad w południe, to się dostosujemy .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to doszliśmy do sedna .

A więc - choć się nie zaczyna od a więc .

Spotykamy się w niedzielę między 13.30 a 14.00 www......hm...

w Reustauracji pod nazwą i tu się zastanawiam - albo ,,Dos Patos " albo,, Motyla sen"

Dos Patos znacie ze spotkania z Ratownictwa medycznego , a Motyla sen to knajpka ( restauracyjka ) znajdująca się przy ECK (Ełckim Domu Kultury ) z widokiem na amfiteatr i jezioro .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a w motylu jest tylko jedna salka,zero intymności ;-)

Noo Jarek jak chcesz ,to ja znam też bardziej intymne miejsca ,alleeee trochę droższe i z atrakcjami :fireman2::)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...