Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie opłatkowe - spontanicznie ? - w W-M i G-P


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    16

  • avanturnik

    7

  • MAKI

    7

  • boochos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

..,przyjeżdzam swam :msn-wink:

"SWAM"

Seksowny

Wyzwolony

Analnie

Maczo

... no, no... będzie się działo, to ja chyba bez dzieci przyjadę

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,nie powiem, że nie planowałem zrobić niespodzianki i zawitać na spotkanie.

Dzisiaj już wiem ,że moje wszystkie imprezy odbędą się w domku.

Moja pani złamała sobie nogę w kostce.

Teraz "odpoczywa" w szpitalu w Bartoszycach,wkręcili jej 7 śrubek i czeka na gips.

Pozdrawiam i życzę fajnego spotkania.

stalone

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem że pogoda nam nie sprzyja , ale myślę że na jutro do 13.30 da radę jakoś dojechać ?

Gdyby do 10.00 rano były jakieś zmiany to proszę o telefon gdyż stoliki nadal w rezerwacji .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

nie wiem ,czy wiecie,ale nie ma spotkanka,czesc burgmaniaków nie dojedzie,a wiec chyba przekładamy na inny termin,np.kulig w styczniu...

Odnośnik do komentarza

Macku,po tym jak maki zadzwonił,i powiedział,że ludzie nie jadą to troche pozmieniały mi sie plany,musze byc po 16 w białym,a wiec chyba bez sensu gonic na godzinke,chyba że wytarguje u was pare km. i spotkamy sie w monkach,wtedy bede miał bliżej do białego...bede mógł posiedziec do 16... :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Będziesz się spieszył - nie ma w takim razie sensu.gonić tyle kilosów żeby posiedzieć godzinkę. Fajnie że nie wymiękłeś i chciałeś się spotkać.

My w takim razie zmieniamy kierunek na Mikołajki.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Mieszacie od rana.

Mieliśmy być i było wszystko zaplanowane...Teraz już nie mam opieki do dziecka. Udanego spotkania, pozdrawiamy Was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Nie możemy robić tak że ,, jeden puszcza bąka to cała reszta wali w gacie ,, :chair: zawsze będzie, że w tak zacnym gronie W-M i GP będzie osoba której nie przypasuje termin , a my nie panikujmy tylko realizujmy wcześniejsze założenia

Czaro wsiadaj w auto i nie ściemniaj panie kierowniku 14:00 obecność obowiązkowa

Pozdro i dozoba..........

Odnośnik do komentarza

spotkanie odbyło sie,ja już w domku,dzięki wszystkim za wspólny obiad.... a to paluszek dla tych co nie byli,żeby mi to było ostatni raz....

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...