Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia - łódzkie 2013


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Volvo

    20

  • Julo

    20

  • jurczas

    16

  • ciesu

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękujemy z Asią za miłą zabawę

ravw zostawiłeś płytkę na stole ale czujny byłem i zabrałem, teraz czekam na wykupne (jakiś fancik 0,5l)

Odnośnik do komentarza

Imprezka pierwsza klasa - w takim gronie nic tylko się spotykać, śmiać i bawić!!! ;)

JULO - super miejscówka, bardzo miła i szybka obsługa, pewnie nie raz tam jeszcze się spotkamy!!!!

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za świetną zabawę...

A co robimy w przyszły piętek? ;)

na Zewjuwce

A tak wogule to dzięki wszystkim

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam ze świata żywych. Wszystkim bardzo dziękujemy za spotkanie. Nie będę pisał że było super. Bo jak było, każdy wie. No dobra powiem to, dla reszty Polski, było zajebiście.

Julo szacun i dzięki za transport. Justyna, jeździsz bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuje wszystkim za miłe spotkanie, powoli dochodzę do siebie i zaczynam składać puzle, czeka nie jeszcze kurs do karczmy bo zostawiłem na parapecie tabliczkę. Do zobaczyska!!!

Odnośnik do komentarza

Dopisuje się do podziękowań ...bardzo fajnie było wreszcie się spotkać ....mam nadzieje że to dobra zapowiedź na przyszłość....

. ;) za organizacje dla Jula.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy wszystkim za spotkanie.Julowi za organizację,mamy nadzieję że nie ostatni raz.Też zostawiłem tabliczkę,Julo jak będziesz to zabierz i moją.

Odnośnik do komentarza

Fotki super, dobrze, że zawsze ktoś znajdzie się z aparatem, można powspominać. Odebrałem tabliczki i płytki, jeszcze raz dzięki Ciesu.

Odnośnik do komentarza

Zdun masz instrukcje na PW

Jak wejdziecie na pocztę Gmail (login i hasło podam na PW) w prawym górnym rogu obok napisu +Burgman jest szachownica są to usługi , kliknij na to i zejdź na sam dół i kliknij w ikonkę zdjęcia i wtedy powinny już Ci sie otworzyć.

Pozdrawiam

Jurczas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...