Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia - łódzkie 2013


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Volvo

    20

  • Julo

    20

  • jurczas

    16

  • Carl

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Zdun na mikołaja może bym i pasował, ale stroju nie mam :-) a to przecież Wigilia a nie przebierańce:-) no i zaraz prezenty byście chcieli a to przecież Ciesu z workiem tabliczek przybywa:-)

Snieżynka mile za to widziana, będzie jedna laska więcej:-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotruś ja również jestem za tym aby Jacek był na naszej wigilij śnieżynką.A ja mogę mu towarzyszyć jako Mikołaj. ;)

Najwyższy z chłopaków może robić za renifera.:pepsi:

Odnośnik do komentarza

Dziś udałem się do karczmy w celu potwierdzenia naszego szanownego składu, więc listę raczej uważa się za zamkniętą, tak ustaliłem z menago lokalu. Udało mi się jeszcze trochę potargować i mamy (zamrożone) 100zł, więc jak ktoś będzie miał na coś ochotę to mamy do zrealizowania taką właśnie kwotę. Pamiętajmy, że lokal oferuje nam tylko 6 buteleczek gorzałki, więc kto czuje się na siłach niech cosik ze sobą weźmie. Wiem, że trochę może nie za wesoło z tym % wygląda, ale i tak jest to podobno wyjątek, bo właściciel nie godzi się na wnoszenie własnych trunków, a flaszka kosztuje tam 45zł, My płacimy po 40 ;) W takim razie do zobaczenia w piątek o 19,00. Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza

Ja się niestety rozchorowałem, ale Kasia ostro mnie kuruje i na 100% będziemy. Niestety nie mogę użyć % przez leki, ale Kasia nadrobi za dwoje, więc się szykujcie bo będzie ostra jazda !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętacie, że to już jutro?

A o której godzinie ? I gdzie to będzie ? Bo ja nie wiem czy się wyrobię. A czym tam dojechać ? Przecież tam nie dojeżdża ani tramwaj ani autobus. A może ktoś po nas przyjedzie ? Albo spotkajmy się na pl. Wolności lub Niepodległości i wszyscy razem pojedziemy. Tylko nie wiem jak ? Przecież tam nic nie dojeżdża. Nie wiem czy to wszystko ogarnę i się nie spóźnię. Ale i tak będę. Będę jak Tommy Lee Jones w ściganym. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Sorki ale mnie dzisiaj nie będzie no a jak się uda to przyjadę dopiero coś około 23 i posiedzę z dwie godzinki

a potem założę tabliczkę od Ciesa i se pójdę do domciu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Karolku Tomek napisał że przyjedzie na spotkanie a z powrotem pójdzie na nogach.Trzymamy go za słowo.:)

Odnośnik do komentarza

OJ Karolu żeś się mi naraził i się do mnie nie odzywaj aż mi przejdzie

a przejdzie mi dopiero jak cie zobacz :) .

A ty się Ciesu nie ciesz bo z tobą też mam do pogadania a z resztą nie tylko z tobą .

Oj będzie się dzisiaj działo oj będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...